Маркировка на поршнях о размере отсутствует

Автор Славут, 05 Серпня 2020, 18:43:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Славут

Цитата: Kudrik від 06 Серпня 2020, 18:26:09Кацап, Сэр!!
Винницкая обл. Моб написан. Звони, и не задавай дурных вопросов !

Славут

Цитата: Kudrik від 06 Серпня 2020, 18:26:09ацап, Сэр!!

Олень,  завод ЗАЗ и, надальше  Таврия, Шевролет и Ланос создано Cовецкими разработчиками..


И больше скаже, еслиб твой папа не работал на этом предприятии, то и  ты  до сих  пор бы не выпрыснулся с яйца свого папы     :hysterics: :-D :-D :-D


,   Больше скажу ! Я ПУТИНА  ЛЮБЛЮ !!!!!!

Славут

ДА БАНЬТЕ УЖЕ, ГОСПАДИ.       Вам же Зеля уже сделала наклоны

Славут

наш президент 2021      :drinks:


Kudrik

Ото сдетонировала вата, почти как ливанская селитра....

ВКБ

Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 18:27:49
Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 18:00:37У нас є армія а я плачу податки.
ур о д  , я тоже плачу податкы, а знаешь за что ????


  За то что "херои" пересылают стиральные машины НП с Донбасса !!!!    дальше писать ? 
Дятєл, стукай тоді в прокуратуру про стіралки, чого покриааєш раз знаєш. Це про стіралки сам дізнався, отримвв по пошті? Неурод.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цікаво що думають люди з поршнем в жопі, яка ж Конституція на окупованих територіях діє для маргінальчиків? Людей які бояться і вимушені імітувати щастя пропускаємо, саме маргінальчи яку дотримуються? Схоже як циганє, простить мене ця нація, вони хоть не божаться на царя.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Мммдя  я  помилився.Там давно вже сраці щось стирчить.І це не поршень,бо дуже сильно на мозок тисне.Сіру речовину вже виперло всю,залишилось трохи білої з базовими інстинктами.Мабуть у Вінниці  привид Пирогова повторив операцію професора Преображенського

almetr

Господа! Будте осторожны! Все кто каждый день упоминает его имя, те кто на на каждом заборе рекламирует его имя, и побаивается, вдруг он вечный, являютсяь теми  самыми настоящими  Путиноидами.

ВКБ

Треба заяву написати щоб дільничий понаглядав за спермополивальником..не дай бог. Закон в Україні працює і працюватиме...Таке меле..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Звиздец, развели срачь из за одного умственно недоразвитого.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

Цитата: Vitaliy. від 06 Серпня 2020, 23:00:32
Звиздец, развели срачь из за одного умственно недоразвитого.

Володимир

Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 16:11:36
Тут прикол в том, что размер (диаметр цилиндра 72мм технический )  ,   но поршень болтается в цилиндре на 1 мм почти.   И эта машина ездила .    Вот и задался вопрос )))
Якщо людина хоче отримати відповідь, то треба спочатку задати запитання так щоби люди зрозуміли що людині потрібно.

Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 16:51:28
Цитата: ВКБ від 06 Серпня 2020, 16:35:35Поршень роби так щоб при замірах зазор між циліндром і поршнем був гарантований, тобто, не менший 0,05мм.
я знаю цi  зазоры.   тут вопрос в тому, что цилиндр стандартный, а поршень в нему болтаеться  (болтаеться так як не повинен, розумiеш) .     В том то и проблема, что я ща  куплю стандарт 72,0,  а они будут такие,  как стоят ,  или купить 72, 25, И ПОТОМ ИЛИ ТОЧ ИТЬ ИЛИ КЛИН.
Якщо пошень в циліндрі так сильно літає, то тут тільки капіталка, і ніякі кільця не допоможуть, бо навіть якщо циліндр стандартний 72,0 а купити кільця першого ремонту, то вони в циліндр за залізуть, тому що знос циліндра йде в місці прилягання кілець, а в самому верху діаметр залишається той самий 72,0.
Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 17:05:23Я не пойму , -   вы действительно не  знаете как определить по  поршню размер колец ???   :dunno:
:applause:
Якщо маркування на поршні відсутнє, то розмір кільця визначають по діаметру циліндра.



Цитата: Славут від 06 Серпня 2020, 17:19:18
забыл дописать: живу в Бережанках (Винницкая) .  Тут в радиусе 40-70 км никаких моторисвов нормальных нет. О чем ты пишешь :(
могу паспортные данные с пропиской сбросить.    ( а то вы се ту пупинские, только не я )     :rofl:
Точніше може сказати тільки мотератор пробивши по ІР. А переїхав туди схоже з ОРДЛО. Я замітив на форумі таку тенденцію, хто проживає в ОРДЛО або в Криму, ніхто в профілі не пише прописку і дуже любить політику. Хоча є і винятки, але з тих що мажу згадати тільки два.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion