Введут ТО в 2021-м г. Или - слишал звон, да не знаю где он!

Автор VAZ 21053, 18 Лютого 2021, 22:00:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

тема часто засоряется попутной и не всегда сопутствующей информацией?

Я за!!!
Задолбали уже, нафига это делать!!! фу, фу - фу!!!
Нормас - хоть есть про что поговорить.
Надо бы тему пустить в русло електротранспорта и его регистрации(в осн. регистрации)
Свои  предложения напишу прямо в общение темы: "Введут ТО в 2021м......."

ВКБ

Якщо після ТО мені скажуть що до наступного ТО авто витримає, то це норм. І хай не забудуть пломби поставити там де перевіряли. Інакше самі будуть ремонтувати якщо вийде з ладу. Інакше толку. Я і так по закону відповідальний за технічний стан коли виїхав на дорогу. Я думаю що то треба тим хто відмовляється відповідати за технічний стан і у разі поломки винна буде сто.
Якщо пломби не ставлять, ідуть вони нафіг з таким то.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

VAZ 21053

Цитата: ВКБ від 02 Лютого 2022, 22:03:24
Якщо після ТО мені скажуть що до наступного ТО авто витримає, то це норм. І хай не забудуть пломби поставити там де перевіряли. Інакше самі будуть ремонтувати якщо вийде з ладу. Інакше толку. Я і так по закону відповідальний за технічний стан коли виїхав на дорогу. Я думаю що то треба тим хто відмовляється відповідати за технічний стан і у разі поломки винна буде сто.
Якщо пломби не ставлять, ідуть вони нафіг з таким то.
Ну як на мене, це все - дурня. Я з останньгоДТП виніс золоте правило, (хош не хош а платить той у кого гірший автомобіль) і навіть страховка тут нідочого, вже майже рік прокатався без полісу, один раз попав в невеличке ДТП, на місці з людиною розрахувався і всі задоволені і по факту дешевше обійшлось, короче ні страхуватись ні проходити ТО, а тим більше як бидло яке загнали в стойло - не планую, і з досвіду кажу дешевше обходитись без навязаних нікому нпотрібних послуг, тіпа ТО або автоцивілка, або вугілля від бойовиків - по Роттердам плюс, або сонячна єнергетика(позакривали ідіоти власні атомні, а тепер в Білорусі купують) от така вона сонячна дешева єнергетика від ахметова..
Думайте сами решайте сами
Именть или не иметь

Поки ще Вас не отимели :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

drone

Цитата: ВКБ від 02 Лютого 2022, 22:03:24
Якщо після ТО мені скажуть що до наступного ТО авто витримає, то це норм. І хай не забудуть пломби поставити там де перевіряли. Інакше самі будуть ремонтувати якщо вийде з ладу. Інакше толку. Я і так по закону відповідальний за технічний стан коли виїхав на дорогу. Я думаю що то треба тим хто відмовляється відповідати за технічний стан і у разі поломки винна буде сто.
Якщо пломби не ставлять, ідуть вони нафіг з таким то.
На дороге вы не один. Состояние вашего авто может ущемлять интересы других участников ПДД. Говнолед, говноксенон, тонировка фар, светомузыка вместо нормальной работы задних фар, красный повороты и тэдэ  На ТО вас заставят привести это все к нормам ПДД защищая интересы законопослушных участников дорожного движения.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

User2108

Цитата: VAZ 21053 від 02 Лютого 2022, 23:27:20
Цитата: ВКБ від 02 Лютого 2022, 22:03:24
Якщо після ТО мені скажуть що до наступного ТО авто витримає, то це норм. І хай не забудуть пломби поставити там де перевіряли. Інакше самі будуть ремонтувати якщо вийде з ладу. Інакше толку. Я і так по закону відповідальний за технічний стан коли виїхав на дорогу. Я думаю що то треба тим хто відмовляється відповідати за технічний стан і у разі поломки винна буде сто.
Якщо пломби не ставлять, ідуть вони нафіг з таким то.
Ну як на мене, це все - дурня. Я з останньгоДТП виніс золоте правило, (хош не хош а платить той у кого гірший автомобіль) і навіть страховка тут нідочого, вже майже рік прокатався без полісу, один раз попав в невеличке ДТП, на місці з людиною розрахувався і всі задоволені і по факту дешевше обійшлось, короче ні страхуватись ні проходити ТО, а тим більше як бидло яке загнали в стойло - не планую, і з досвіду кажу дешевше обходитись без навязаних нікому нпотрібних послуг, тіпа ТО або автоцивілка, або вугілля від бойовиків - по Роттердам плюс, або сонячна єнергетика(позакривали ідіоти власні атомні, а тепер в Білорусі купують) от така вона сонячна дешева єнергетика від ахметова..
Думайте сами решайте сами
Именть или не иметь

Поки ще Вас не отимели :facepalm: :facepalm: :facepalm:
:facepalm:

dj_doom

Цитата: VAZ 21053 від 02 Лютого 2022, 23:27:20
Цитата: ВКБ від 02 Лютого 2022, 22:03:24
Якщо після ТО мені скажуть що до наступного ТО авто витримає, то це норм. І хай не забудуть пломби поставити там де перевіряли. Інакше самі будуть ремонтувати якщо вийде з ладу. Інакше толку. Я і так по закону відповідальний за технічний стан коли виїхав на дорогу. Я думаю що то треба тим хто відмовляється відповідати за технічний стан і у разі поломки винна буде сто.
Якщо пломби не ставлять, ідуть вони нафіг з таким то.
Ну як на мене, це все - дурня. Я з останньгоДТП виніс золоте правило, (хош не хош а платить той у кого гірший автомобіль) і навіть страховка тут нідочого, вже майже рік прокатався без полісу, один раз попав в невеличке ДТП, на місці з людиною розрахувався і всі задоволені і по факту дешевше обійшлось, короче ні страхуватись ні проходити ТО, а тим більше як бидло яке загнали в стойло - не планую, і з досвіду кажу дешевше обходитись без навязаних нікому нпотрібних послуг, тіпа ТО або автоцивілка, або вугілля від бойовиків - по Роттердам плюс, або сонячна єнергетика(позакривали ідіоти власні атомні, а тепер в Білорусі купують) от така вона сонячна дешева єнергетика від ахметова..
Думайте сами решайте сами
Именть или не иметь

Поки ще Вас не отимели :facepalm: :facepalm: :facepalm:

я гадав, що з деякими забаненими маячня зникне з форума.. але ні.. вона, мабуть, вічна..

Сергей

А может лучше бы с начала отремонтировать, построить и грамотно организовать всю дорожную инфраструктуру,что бы снизить в разы ДТП- ведь денюшки с бензуса как бы регулярно снимаются на дороги, а уж потом и ТО вводить. Ведь меньше 0,5% приходиться на ДТП по неисправности авто.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

vladishtm

Трохи розслаблю....
Так Слаутоводи даєшь ініціативу (і всі власники ЗАЗ починаючи від горбатого теж), треба петицію!
Наші авто (розроблені і виготевлені ЗАЗ), це рарітет, останні магікане вітчизнянного, українського, автопрому, своєї розробки. Ці авто наша історія!
Не можна так тупо з історією! - Власникам цих авто льготний ремонт на СТО (-60%), безоплатне проходження ТО, знижку на пальне.
Нема майбутнього, у тих хто не поважає своє минуле!
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: vladishtm від 03 Лютого 2022, 10:56:53
Трохи розслаблю....
Так Слаутоводи даєшь ініціативу (і всі власники ЗАЗ починаючи від горбатого теж), треба петицію!
Наші авто (розроблені і виготевлені ЗАЗ), це рарітет, останні магікане вітчизнянного, українського, автопрому, своєї розробки. Ці авто наша історія!
Не можна так тупо з історією! - Власникам цих авто льготний ремонт на СТО (-60%), безоплатне проходження ТО, знижку на пальне.
Нема майбутнього, у тих хто не поважає своє минуле!
не можу не погодитись, колись мусора(за незначним виключенням)  на мене штук вісім чи більше штрафів виписали(точно не памятаю), тому що потім довелось приймати участь в автомайдані а там мене постійно штрафували і по факту штрафів написали ще штук три, короче з десяток штрафів, то Я будучи в безвиході боровся в 2014му, щоб ідіоти - такі як зараз при владі зникли з України - що у Нас частково і вйшло, по результату з мене познімали всі штрафи, і мусорні два місяці в столиці не було,  :clap: :clap: :clap: І як не дивно все було норм, і нікого не грабували і нічиї інтереси не порушувались, поки авакян всратий, Деконаїдзе не вижив і не розвалив уже більш менш безобідну поліцію , яка в результаті зараз стала ще гірша ніж старі менти які мені 8 - 10 штрафів намагались впаяти.
     Короче ніяка тварюка у владі ні на які поблажки не піде Я це перевірив на власному досвіді,  :nea: :nea: :nea:
Так от про льготи на власний автопром забудьте шановні, а тим більше якщо навіть на форумі народ себе поводить "як лебідь рак і щука"
      Я коли писав що не планую проходити,  ніяке ТОпри наявному "беспределі", то не жартував, :heppy_dancing: але деякі вввумні і тут свої пять копійок впихуїли, добра б їм не було...(вислів такий)
Адже до 2014 го авто ВАЗ класика в Києві сприймався як інвалідка в регіоні і мусорня мене через раз намагалась пресанути , тому Я кажу те що буде і те як воно є на справді , а хто не вірить чи хоче поумнічать пишіть в особисті якщо такі сміливі(один вже такий розумака на мому ютуб каналі якось розказував як алюмінієвий поршень зтер стальний шатунний палець), не засирайте будьласка тему непотрібним спамом -_- -_- -_-
Дякую  :thank_you:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Цитата: vladishtm від 03 Лютого 2022, 10:56:53
Трохи розслаблю....
Так Слаутоводи даєшь ініціативу (і всі власники ЗАЗ починаючи від горбатого теж), треба петицію!
Наші авто (розроблені і виготевлені ЗАЗ), це рарітет, останні магікане вітчизнянного, українського, автопрому, своєї розробки. Ці авто наша історія!
Не можна так тупо з історією! - Власникам цих авто льготний ремонт на СТО (-60%), безоплатне проходження ТО, знижку на пальне.
Нема майбутнього, у тих хто не поважає своє минуле!
на початку цієї теми є  координати куди Я писав звернення, до речі там я взнав що термін на на опрацювання і оскарження будь-якого рішення щодо проходження техогляду вже давним-давно вийшло,
Сподіваюсь мій лист прочитали Наші можновладці :nea:
Хоча, якщо зараз кажуть що що все-таки ведуть ТЕХ огляд, то якщо і прочитали навряд чи дослухалися,а значить не виключено повторення 2014 року, нажаль  :sad: :sad: :sad:
    Хоча це малоімовірно, народ як то кажуть "облельчал".... :dunno: (але це мабуть - затишшя перед бурею)
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

SWarlock

Цена за техосмотр взята, видимо от цены на скумбрию по 8 грн.
В списке есть несколько сомнительных пунктов.
Чип-тюнинг. - что подразумевается под этим понятием и как это будет определяться?
Литые диски альтернативных производителей. Тут вообще: а зачем тогда сертифицировали продажу таких дисков?
Сирена сигнализации. Что подразумевается под этим понятием? Ее наличие? Уровень громкости? Тон? Может, сирену надо снять и отдать ключи от авто потенциальным угонщикам?
Грубый кузовной ремонт. Кто определяет его грубость?
Внештатные элементы. Магнитола, видеорегистратор, парктроник, камера заднего вида по сути, во многих авто - нештатные элементы. Кстати, ГБО тоже далеко не на всех авто штатное, хоть может быть и зарегистрировано.
Лампочки на панели. Перегоревшие? Отсутствующие, свободно лежащие или просто их наличие?

Интересно, кто придумал весь этот бред? Что перед этим употреблял? Кто назначил этот биомусор на их должности?
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

VAZ 21053

Цитата: SWarlock від 06 Лютого 2022, 19:56:34Цена за техосмотр взята, видимо от цены на скумбрию по 8 грн.
В списке есть несколько сомнительных пунктов.
:-D
Все что Ви написали в точку и по теме и за єто благодарю. Можно сказать что на фоне того что твориться во власти и не удивительно что столько дармоедов понятия неимеющих что такое автомобиль составляют єти оброки для простих людей, как тут писали раньше с чего они єту дичь берут.... "откуда - от верблюда", благо хоть кто-то, питается я внести ясность, вопрос в том как сплотить и без того разобщенние маси простих автолюбителей?
     Я знаю только один способ, и он действует только тогда когда люди загнани в тупик,  для єтого веду в фейсбуке свои групи, и на ютубчике понимаю тематику, и здесь завеодомо начал вести єту тему, поскольку понимал что люди заняти своими проблемами и их очень не легко организовать, поскольку мне все било понятно завеодомо как  человеку не раз сталкивавшемуся  с дебилами в пагонах, и не только, Хотя почему народу плевать  мне лично єто не понять? Думаю нужно продвигать єту тематику не только для тех кто интересуется, а и в инсте, в фейсбуке и на других площадках, как вариант Я могу записать видео и викинуть на ютуб, с поясненнями в все аргументи и замечания можно обсудить здесь, и потом уже распространять откоректированное видео, а лучше что б каждий участник записал от себя ролик и закинул на наш форум, Ми их обговорим и сделаем общее видео для всех, кто за - присилайте свои ролики и Я попитаюсь вибрати из них самое лучшее и виложить как общую работу
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Цитата: VAZ 21053 від 07 Лютого 2022, 03:35:57
Ось петиція, авторизуйтесь і скажіть своє ні
https://petition.president.gov.ua/petition/131304
доречі спробував звернутись за данною петицією через цифровий підпис -- і не зміг авторизуватись, через свій телефон :wallbash:

походу країна в смартфоні рулить :clap: :clap: :clap:
може в кого є дія? Цікаво якщо спробувати через  цей не зовсім потрібний  додаток, чи можна буде  залишити таким чином відгук? :popcorm: :popcorm: :popcorm:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Володимир

Цитата: VAZ 21053 від 08 Лютого 2022, 17:09:33
Цитата: VAZ 21053 від 07 Лютого 2022, 03:35:57
Ось петиція, авторизуйтесь і скажіть своє ні
https://petition.president.gov.ua/petition/131304
доречі спробував звернутись за данною петицією через цифровий підпис -- і не зміг авторизуватись, через свій телефон :wallbash:

походу країна в смартфоні рулить :clap: :clap: :clap:
може в кого є дія? Цікаво якщо спробувати через  цей не зовсім потрібний  додаток, чи можна буде  залишити таким чином відгук? :popcorm: :popcorm: :popcorm:
Я днями підписував і з допомогою електронного ключа, і з допомогою банкІД, в обох випадках успішно.
Цитата: VAZ 21053 від 08 Лютого 2022, 22:46:34
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1211628236034654&id=100015624667952
Дичина на картинці не читабельна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion