Введут ТО в 2021-м г. Или - слишал звон, да не знаю где он!

Автор VAZ 21053, 18 Лютого 2021, 22:00:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

тема часто засоряется попутной и не всегда сопутствующей информацией?

Я за!!!
Задолбали уже, нафига это делать!!! фу, фу - фу!!!
Нормас - хоть есть про что поговорить.
Надо бы тему пустить в русло електротранспорта и его регистрации(в осн. регистрации)
Свои  предложения напишу прямо в общение темы: "Введут ТО в 2021м......."

VAZ 21053

https://www.facebook.com/1463595810324482/posts/5595780973772591/

"Фантомні" патрулі на дорогах України — go, go, go ✅
Завтра зранку, о 8:00, автомобілі фантом ("PHANTOM") виїжджають на повноцінне патрулювання.

❓А що це за автомобілі
Не секрет, що наразі це автомобіль Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції. Зрозуміло, що надалі марки та моделі авто не називатимемо відкрито, бо це суперечить концепції використання таких комплексів.
Спецавтомобіль сертифікований за модулями "В" та "F" і унормований з усіма вимогам ДСТУ-8809:2018 Національного стандарту України й здатний до фіксації порушень ПДР.

❓Як відбувається фіксація адмінправопорушення та притягнення порушника до відповідальності
➡️Ці авто оснащені системами контролю швидкості рухомих транспортних засобів, які надають змогу проводити вимірювання швидкості, як під час руху самого фантому, так і коли фантом стоїть в певному місці. Після фіксації правопорушення відбувається зчитування та розпізнавання номерних знаків з подальшою перевіркою в базах даних.
➡️ Після чого метадані із відповідною інформацією відправляються до системи автоматичної фіксації, яка відповідні метадані опрацьовує та автоматично формує постанови про адміністративні правопорушення. До відповідальності, в такому випадку, притягується власник авто або належний користувач.
➡️ Майже всі правопорушення швидкісного режиму будуть фіксуватися в автоматичному режимі без зупинки транспортного засобу порушника.

❓А може бути фіксація правопорушень не в автоматичному режимі
Так. Не в автоматичному режимі фіксація порушень ПДР здійснюватиметься спецавтомобілем за допомогою двох відеокамер, якими оснащений автомобіль. Вони мають здатність фіксувати порушення ПДР, що відбуваються попереду та позаду службового авто. Як правило, це буде відбуватися досить рідко і стосуватиметься лише найзухваліших і найнебезпечніших для учасників дорожнього руху порушень ПДР, які будуть помічати інспектори під час патрулювання фантому. Наприклад, проїзд на червоне світло чи перетин подвійної суцільної, де це дійсно могло призвести до надсерйозних наслідків.

❓Як тоді буде відбуватися притягнення до відповідальності таких водіїв
У "фантомі" патрулюють інспектори. У такому разі вони, відповідно до вимог статті 35 ЗУ "Про Національну поліцію", будуть зупиняти автомобілі порушників та розглядати справи про адмінправопорушення. Притягуватись до відповідальності в такому випадку будуть водії авто, яких зупинили.

❓І трішки про плани
У поточному році за Держпрограмою (реалізовується Мінінфраструктурою) заплановано закупівлю 30 таких спецавтомобілів.

Додав текст до посилання, щоби "рукописи не горіли". Модератор Toris.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Сергей

Може я чого не "догоняю", але камера повінна бути в стационарному положенні, а не в рухомому. Чи вже є зміни в законі? В нас вже кілька місяців кіндер-копи ні де не стоять з "фенами", бо законом заборонено, а грошей, мабуть, у МВС на штативи немає.  :dunno:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

У нас тепер будуть не зміни до закону, а зміни по бєспрєдєлу у стилі 1990-х.

User2108

Цитата: Сергей від 25 Січня 2022, 09:13:53
Може я чого не "догоняю", але камера повінна бути в стационарному положенні, а не в рухомому. Чи вже є зміни в законі? В нас вже кілька місяців кіндер-копи ні де не стоять з "фенами", бо законом заборонено, а грошей, мабуть, у МВС на штативи немає.  :dunno:
То ж з 17 березня 2021 року діє закон № 2695, який дозволяє використання цих фантомів.

vladishtm

Цитата: Toris від 24 Січня 2022, 22:49:17щоби інструментальна похибка давала можливість опрацювати зустрічні автомобілі?
Господи, пане Toris що за  наївні мрії  :-D  - задача хіба правильно зафіксувати швидкість? Я вас умоляю -задача зняти з вас бабло...
Появилась  і ложка меду в бочці г..на(хоча чому вірити  :dunno:... )
"....З 1 вересня 2022 року в Україні мають запровадити обов'язковий техогляд легкових автомобілів, що передбачено угодою про асоціацію з Євросоюзом. За попередньою інформацією, вартість техогляду для легкових машин становитиме 1000 гривень, а для вантажних – 1500 гривень. Якщо автомобіль зупинять без техогляду або з простроченим техоглядом, водія оштрафують на 1700 гривень."  Будут різать потроху і мазати на хліб.   Це ж не на 17000  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

По ТО..".У законопроекті, розробленому МВС, передбачається так звана придорожня технічна перевірка. Це означає, що технічний стан автомобілів перевірятимуть прямо на дорозі. Для цього поліція отримає відповідні пересувні станції. Щоправда, деякі юристи стверджують, що для придорожніх перевірок немає законодавчої бази, тобто на даний момент вони є незаконними." (С)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 24 Січня 2022, 22:49:17Цікаво, як технічно це все буде реалізовано, щоби інструментальна похибка давала можливість опрацювати зустрічні автомобілі?
Лишь бы соблюдающих скоростной режим не штрафовало.

Володимир

Цитата: Сергей від 25 Січня 2022, 09:13:53
Може я чого не "догоняю", але камера повінна бути в стационарному положенні, а не в рухомому. Чи вже є зміни в законі? В нас вже кілька місяців кіндер-копи ні де не стоять з "фенами", бо законом заборонено, а грошей, мабуть, у МВС на штативи немає.  :dunno:
Так вона і буде стаціонарно закріплена на автомобілі.

GPS міряє швидкість з точністю до 1 км, тому зробити поправку на цю величину проблеми не буде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

VAZ 21053

З впевненістю можна сказати лише одне, Я зараз проходжу восьме коло пекла у зв'язку з ДТП, при чому Мене з усих сил намагаються зробити винним за те що зламало кріплення колеса до ступиці (   https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17418.0  ). Вже і апеляція пройшла і вища рада правосуддя і регресивний позов і відзив і - до ціеї чортової влади ніяк не дійде що  відповідальність доведеться нести тим хто влаштував такий дебілізм, і думаю якщо народ України проявить стійкість і мудрість то з тех оглядом теж питання, вирішиться на Нашу користь... Головне обєднатись і не здаватись. І не звертати увагу на тих ідіотів що гадять Вам у капці....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 25 Січня 2022, 18:43:35З впевненістю можна сказати лише одне, Я зараз проходжу восьме коло пекла у зв'язку з ДТП, при чому Мене з усих сил намагаються зробити винним за те що зламало кріплення колеса до ступиці (   https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17418.0  ).
Це саме той випадок, коли Ви виїхали в рейс з колесом лише на двох болтах?

Володимир

Цитата: Toris від 25 Січня 2022, 21:52:58
Цитата: VAZ 21053 від 25 Січня 2022, 18:43:35З впевненістю можна сказати лише одне, Я зараз проходжу восьме коло пекла у зв'язку з ДТП, при чому Мене з усих сил намагаються зробити винним за те що зламало кріплення колеса до ступиці (   https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17418.0  ).
Це саме той випадок, коли Ви виїхали в рейс з колесом лише на двох болтах?
Схоже що так, у відео автор сам палиться що знав про несправний стан автомобіля, тому думаю тут страхова на 100% права. А колеса на болтах то є опасна штука, при послабленні відкручуються  моментально всі разом. Знаю точно бо мав випадок з відкрючуванням колеса на причіпі, на щастя зустрічних авто не було то колесо полетіло в посадку, болти знайшлись всі, лежали один від одного на проїзджій частині в межах 10-ти метрів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Автор знає, що авто не справне, кладе болт на всих і вся, виїжджає на не справному авто, піддає небезпеці всіх навколо, а потім винний хтось інший, а не він. Красава :applause:

Сергей

Цитата: User2108 від 25 Січня 2022, 10:12:17
Цитата: Сергей від 25 Січня 2022, 09:13:53
Може я чого не "догоняю", але камера повінна бути в стационарному положенні, а не в рухомому. Чи вже є зміни в законі? В нас вже кілька місяців кіндер-копи ні де не стоять з "фенами", бо законом заборонено, а грошей, мабуть, у МВС на штативи немає.  :dunno:
То ж з 17 березня 2021 року діє закон № 2695, який дозволяє використання цих фантомів.

У нас по закону и полиция, как таковая не законна, но доказать это в наших судах почти не возможно

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

vladishtm

Було б цікаво (і все це зазвичай повинно бути прописано в законі України "Про Національну поліцію"
- ознайомитися з "порядком прид"явлення посвідчення службовою особою"
-форма і вигляд посвідчення (в данному разі посвідчення інспектора поліції)
мабуть треба перечитати
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/580-19#Text
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5492-17#Text
Цитата: Сергей від 26 Січня 2022, 09:57:14У нас по закону и полиция, как таковая не законна, но доказать это в наших судах почти не возможно
"
Згідно з частиною другою статті 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. :lol:
"Виходячи з наведених вище правових норм, право органів Національної поліції перевіряти наявність посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб кореспондується із обов`язком водія мати при собі та на вимогу працівника поліції пред`явити такі документи.  :wacko:

Водночас, на думку позивача, він мав право не пред`являти посвідчення водія та реєстраційний документ на транспортний засіб на вимогу поліцейського для перевірки, доки останній не доведе, що зупинка його транспортного засобу була законною.
Проте, такі доводи позивача не ґрунтуються на вимогах законодавчих актів, не є підставою для визнання протиправною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення та не мають відношення до обов`язку водія транспортного засобу мати при собі та пред`явити на вимогу поліцейського для перевірки зазначені вище документи.
"
Це так коротко - а багато буков тута

https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/87677515 - приклад остання справа з наведенних    :hysterics:  :psih:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

В приведених законодавчих актах немає ні опису, ні посилань на опис "посвідчення поліцейського".  :applause:
Є тільки опис жетона поліціянта
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0092-16#n65
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4