Флудилка 2018

Автор Андрій, 01 Січня 2018, 19:49:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Жулик

Кличко наверно в отпуск пошел сегодня.

Андрій

У нас вчора такий сніг налетів.. Швидкість 30-40, нічого не видноЮ об скло б'ється. обдув максимум на скло, воно всеодно починає в лід. Взагалом жах був)




[img]http://s

Vitaliy.

Сергей, спасибо Вашему письму, где видно, что Кульбаба не обделил вниманием нас.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Андрій від 17 Січня 2018, 10:45:19
Фари я так розумію на дальному, бо ближній не мав би так засвічувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 17 Січня 2018, 11:56:08
Цитата: Андрій від 17 Січня 2018, 10:45:19
Фари я так розумію на дальному, бо ближній не мав би так засвічувати.
Это вспышка на телефоне  :-D

Жулик

А мне вот такой! И па рукам)

4х4 300лс.
Люк с электроприводом, датчики парковки сзади и спереди, камера заднего вида и по бокам.Электроприводы:передних и задних стекол, передних сидений с памятью настроек для сиденья водителя, поясничной опоры передних сидений.Обогрев:боковых зеркал, лобового стекла, передних и задних сидений.DVD-проигрыватель, MP3, Навигационная система, Разъем для подключения внешнего аудиоустройства.климат-контроль-4-х зонный.Салон-трансформер.Задние сиденья раскладываются в диван.Шторки.Задние сиденья с механической регулировкой.

:hysterics:

Жулик

Цитата: Salek від 17 Січня 2018, 14:15:50
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:13:52
А мне вот такой! И па рукам)
Spoiler
[close]
Низкий,на дачу зимой не проедешь.
Та хрен с ним. Я на авео просевшой поежаю))) правда еще снега не было.
Думаю эта байда выше моей + 4вд)


Жулик

Цитата: Salek від 17 Січня 2018, 14:20:11
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:18:20
Думаю эта байда выше моей + 4вд)
Не длинная база.
Ну пускай будет короче.
Осталось решить вопрос как ее заправить  :rofl:

YUKON

Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:23:24
Цитата: Salek від 17 Січня 2018, 14:20:11
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:18:20
Думаю эта байда выше моей + 4вд)
Не длинная база.
Ну пускай будет короче.
Осталось решить вопрос как ее заправить  :rofl:
В смислі заливну горловину знайти не можеш? :-D :-D :-D
Ооооооооо...старе ти відро! :rofl: :rofl: :rofl:

Жулик

Цитата: YUKON від 17 Січня 2018, 14:29:19
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:23:24
Цитата: Salek від 17 Січня 2018, 14:20:11
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:18:20
Думаю эта байда выше моей + 4вд)
Не длинная база.
Ну пускай будет короче.
Осталось решить вопрос как ее заправить  :rofl:
В смислі заливну горловину знайти не можеш? :-D :-D :-D
Ооооооооо...старе ти відро! :rofl: :rofl: :rofl:
Горловыну найде заправщик.
Бабла тре эквивалентно баку того чуда.

YUKON

Цитата: Sergik32 від 17 Січня 2018, 14:03:34
ну да, тут він довгий, а є короткі то ті бімба, а сука за рульом як зручно сидіти.
Сірооожжжаааа! Я ж не кажу що саме це авто погане і не кажу що ГМ вцілому здорове "г"...я кажу якщо його виділити на фоні інших авто то воно нічого видатного не має. Ти різницю як і Жулік влавлюєш? Дивлюсь що ні!
Я і бачив Калину що 450 тик пройшла в таксях...і що це показник? Ні. Це одиниці. І заміть я Авто ВАЗ ніде і ніяк на фоні інших авто не виділяю...я просто кажу, вона моя і сама найкраща саме тому що моя...
Ти мені ща ГМ проілюстрував...а як я тобі скажу що пів США сидять і вписюнькуються від бусів Тойота?
Оте що ти показав і оце - https://www.pinterest.com/pin/482800022532376559/
їх рядом поставити неможна.
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 13:27:20
Шо значит хвата  :rofl:
Тоесть е бабло на бмв а тоби калины хвата?  :rofl: ой не смеши.
Є бабло на Авео і на Лача...а купувати нехо...Калини мені з головою, бо ГМ...ну ти зрозумів.
Бо як зберусь...треба щось для душі брати.
Віварка, Трафік впалнє так хватить! Ну на крайняк кергуру або кадді.
Я люблю виїхати з палаткою відпочити...корочь люблю практичні авто...от даж біммера не брав би...поїздив на 300-му Крайслері...здорове...приємне...камхвортне...але то занадто.
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:31:53
Бабла тре эквивалентно баку того чуда.
Отакєєє, а щож таак? Синуля тебе змінює в кращу сторону. Тепер мене розумієш чого не тре купувати Авео або Лача? Так в тебе масянічка-синуля, а в мене дядько 13 років.
Прислів'я, про відповідність проблем з дітьми відповідно до їх віку, надіюсь ти знаєш? :)

Sergik32

в салон за водійським кріслом поставиш балона на 80л газіровочного, а його закриєш тумбочкою і вона ж буде і столиком, карочє окультуриш і як казав мій коллєга шо їсть вона з тим 6л двиглом порівняно не багато, но тяга там огого
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 17 Січня 2018, 14:36:11
в салон за водійським кріслом поставиш балона на 80л газіровочного, а його закриєш тумбочкою і вона ж буде і столиком, карочє окультуриш і як казав мій коллєга шо їсть вона з тим 6л двиглом порівняно не багато, но тяга там огого
Да в нього жінка як взнає сік та корова жере на сотку...вона Жуліка в общагу на Троєщіну вижине, або буде жити в тому бусі! ;)
Покатався на Крайслері...там всього 2,7 мітір...22 на сотку вискочило...бо пуляв як скажена собачка. ;)

Жулик

Цитата: YUKON від 17 Січня 2018, 14:34:53
Цитата: Sergik32 від 17 Січня 2018, 14:03:34
ну да, тут він довгий, а є короткі то ті бімба, а сука за рульом як зручно сидіти.
Сірооожжжаааа! Я ж не кажу що саме це авто погане і не кажу що ГМ вцілому здорове "г"...я кажу якщо його виділити на фоні інших авто то воно нічого видатного не має. Ти різницю як і Жулік влавлюєш? Дивлюсь що ні!
Я і бачив Калину що 450 тик пройшла в таксях...і що це показник? Ні. Це одиниці. І заміть я Авто ВАЗ ніде і ніяк на фоні інших авто не виділяю...я просто кажу, вона моя і сама найкраща саме тому що моя...
Ти мені ща ГМ проілюстрував...а як я тобі скажу що пів США сидять і вписюнькуються від бусів Тойота?
Оте що ти показав і оце - https://www.pinterest.com/pin/482800022532376559/
їх рядом поставити неможна.
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 13:27:20
Шо значит хвата  :rofl:
Тоесть е бабло на бмв а тоби калины хвата?  :rofl: ой не смеши.
Є бабло на Авео і на Лача...а купувати нехо...Калини мені з головою, бо ГМ...ну ти зрозумів.
Бо як зберусь...треба щось для душі брати.
Віварка, Трафік впалнє так хватить! Ну на крайняк кергуру або кадді.
Я люблю виїхати з палаткою відпочити...корочь люблю практичні авто...от даж біммера не брав би...поїздив на 300-му Крайслері...здорове...приємне...камхвортне...але то занадто.
Цитата: Жулик від 17 Січня 2018, 14:31:53
Бабла тре эквивалентно баку того чуда.
Отакєєє, а щож таак? Синуля тебе змінює в кращу сторону. Тепер мене розумієш чого не тре купувати Авео або Лача? Так в тебе масянічка-синуля, а в мене дядько 13 років.
Прислів'я, про відповідність проблем з дітьми відповідно до їх віку, надіюсь ти знаєш? :)
Причом тут сынуля у меня и до него на эту корову бабла не было )

Жулик

Цитата: YUKON від 17 Січня 2018, 14:40:18
Цитата: Sergik32 від 17 Січня 2018, 14:36:11
в салон за водійським кріслом поставиш балона на 80л газіровочного, а його закриєш тумбочкою і вона ж буде і столиком, карочє окультуриш і як казав мій коллєга шо їсть вона з тим 6л двиглом порівняно не багато, но тяга там огого
Да в нього жінка як взнає сік та корова жере на сотку...вона Жуліка в общагу на Троєщіну вижине, або буде жити в тому бусі! ;)
Покатався на Крайслері...там всього 2,7 мітір...22 на сотку вискочило...бо пуляв як скажена собачка. ;)
Жена у меня живет а не наоборот  :-D.