Аммортизаторы

Автор Женя, 12 Липня 2008, 22:00:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

игорь волноваха

Вобщем сегодня поставил задние амортизаторы АТ.По первым впечатлениям достаточно мягкие,стало комфортней ехать.

^Chernij^

Доброго времени!
Подскажите пожалуйста, как разобрать задний амортизатор ?  В нем при езде какие-то глухие стуки, отдают на весь кузов. Пружину то я снял, но нужно разобрать цилиндр, там быстрее всего что-то с поршнем, может разболтался на штоке. Но клятый цилиндр не имеет разборной конструкции или я её не нашел. Как быть ?
Спасибо!

Skiper

Цитувати виділенеКак быть ?
Придбати пару нових
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: ^Chernij^ від 13 Грудня 2022, 10:11:07Доброго времени!
Подскажите пожалуйста, как разобрать задний амортизатор ?  В нем при езде какие-то глухие стуки, отдают на весь кузов. Пружину то я снял, но нужно разобрать цилиндр, там быстрее всего что-то с поршнем, может разболтался на штоке. Но клятый цилиндр не имеет разборной конструкции или я её не нашел. Как быть ?
Спасибо!
Він не розбірний, і те що він стукає, не означає що в ньому щось відкрутилось, вони з заводу стукають. На заводі не правильно заложені зусилля відкриття клапанів, в результаті вони відкриваються не в тій послідовності, і через це при ході штока вниз, над поршнем утворюється повітряна пробка яка приводить до стуку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

У мене рідні задні аморти прошли 175 тис. км і не стукали, потіли трохи з 80 тис. км. замінив, бо почав сильно текти один з амортів. Передні ще рідні.
ПС. Ремонтувати не треба, просто заміна. Це доступно в зрівнянні з іномарками.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 13 Грудня 2022, 22:28:55У мене рідні задні аморти прошли 175 тис. км і не стукали, потіли трохи з 80 тис. км. замінив, бо почав сильно текти один з амортів. Передні ще рідні.
ПС. Ремонтувати не треба, просто заміна. Це доступно в зрівнянні з іномарками.
Нема гарантії що нове буде якісним і буде довго служити, якщо вірити відгукам на сайтах то зараз кожен виробник то лотерея. Якщо амортизатори розбірні, є бажання погратись, і головне є ремкомплект і розуміння того як все працює, то чому не перебрати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Щодо розбірних, то повністю згоден.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4