ППД.......... Помним?????

Автор PUT_NIK, 28 Жовтня 2013, 08:42:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

PUT_NIK

Вот недавно знакомой искал правила в сети и вот надыбал....http://gai.org.ua/
Решил и самому попробовать иииииииииииииииииииии.....
сейчас бы не сдал....
3-5 из 20 ошибок..
Нужно подучить
А Вы сколько ошибетесь???

Сергей

Цитата: PUT_NIKА Вы сколько ошибетесь???
Как синоптики-один раз в день!  :D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

^SERGIK^

Экзамен сдан на «хорошо»!
Всего вопросов:   20
Правильно:   18
Неправильно:   2
По категории СД,что собственно говоря и имеем+В.
Движение должно приносить удовольствие а не мучения!

Василь

Коли хтось комусь \"влупить в зад\", то ширина дороги тут ні до чого. Потрібно дотримуватися безпечної дистанції. А ПДР цього вимагають від того, хто рухається позаду. В іншому випадку передньому потрібно додавати швидкості, щоб відірватися. Інше питання, коли контакт відбувся боковими поверхнями. Тоді хтось мав би вибирати безпечний інтервал. А щоб не було \"скрылся с места ДТП\", візьми письмову розписку. Фантазувати можна до безкінечності. Але не знаєш, яка халепа може чекати, коли ти когось не зрозумієш, а він тебе...
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.

Задорожный Сергей

Все помнят, что с 1 октября вне населённого пункта надо ездить со включённым ближним светом фар?  ;)

Задорожный Сергей

Як би я хотів до 1 травня забути про машинку, але вона кожного дня потрібна. Та ще й до Харкова по трасі 5 км та даішники злі і голодні  :)

Володимир

Цитата: Задорожный СергейВсе помнят, что с 1 октября вне населённого пункта надо ездить со включённым ближним светом фар?  ;)
Дякую що нагадав, бо я вже забув.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

А Тех Огляд плануєтся?Ніхто не чув?

YUKON

Панове Славутоводи, та всі інші, хто цинічно продав Славку і пересів на інше авто, НАГАДУЮ що з 1 жовтня по 1 травня на всіх заміських трасах необхідно пересуватися тільки з включеним ближнім світлом фар або працюючими денними ходовими вогнями.
Також водіям рекомендується перевірити денні ходові вогні на авто, оскільки нічого непередбаченого конструкцією транспорту встановлено бути не повинно, фари неодмінно повинні бути білого кольору.
За порушення водієм правил користування зовнішніми освітлювальними приладами передбачено штраф 425-510 гривень.

Sergik32

ухтибляхамуха я вже і забув про той ближній, вчасно нагадав, данке шон
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 30 Вересня 2015, 08:19:18
ухтибляхамуха я вже і забув про той ближній, вчасно нагадав, данке шон
Битте шон, і всім іншим теж авансом! Тільки так бєз нелєтєратурной рєчі!

Жулик

а в мене ДХО в пол накала  :P

Sergik32

а у мене ближній стоковий тіко лампи обосрами :P
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Запитання до автора теми, що таке ППД?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Володимир від 30 Вересня 2015, 09:25:21
Запитання до автора теми, що таке ППД?
Та то він псіханув! ППД попутав з ПДР(українською) і ПДД(російською)! Ну буває!  :-\

Цитата: Жулик від 30 Вересня 2015, 08:42:53
а в мене ДХО в пол накала  :P
Такшо тер будеш повсюди 200 іздить? 250? Одне тільки шо не приколхозив собі ДХО молодець, бо інспектори зараз дикі як комарі перед спячкою, жалять всіх і вся! Ібо колхозить ДХО то є без користі для себе! Виявлять і оштрафують! А поліціїї докази взагалі не потрібні! Вони над Законом! Ось підтвердження -