Тормозные колодки

Автор Алексей, 01 Жовтня 2010, 23:43:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Володя, тормозні навантажуються...дешева шелупонь - на заміну новими тут без ніщебродства. Може ще підпиляти як нові не лізуть по металу не більше.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 25 Травня 2020, 12:02:30
Володя, тормозні навантажуються...дешева шелупонь - на заміну новими тут без ніщебродства. Може ще підпиляти як нові не лізуть по металу не більше.
Я б не радив пиляти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

В мене поки і нових немає тормозних і поки ці рік два повинні їздить. Схоже ручник впирається тильною частиною по барабану і тре канаву.Треба вскривати.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеМои барабаны за 160 т км стерлись на ок 2 мм или  на диаметр 4 мм,
Ну вы и носитесь. У меня по диаметру больше на 2мм, по радиусу значит на 1, пробег под аватаркой.
Цитувати виділене. Схоже ручник впирається тильною частиною по барабану і тре канаву
До Вас це тильки дошло? Я це поняв рокив 7-8 назад.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Romka

Цитата: Vitaliy. від 25 Травня 2020, 18:59:10
Цитувати виділенеМои барабаны за 160 т км стерлись на ок 2 мм или  на диаметр 4 мм,
Ну вы и носитесь. У меня по диаметру больше на 2мм, по радиусу значит на 1, пробег под аватаркой.
Ну не пенсионерский стиль, ежжу как на нормальной ино (бехи таки чуток быстрее  :dunno: ), но заводские задние колодки стерлись только на 150 т.км, а передние колодки меняю раз в 40 т. км  :ok:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vitaliy.

Цитата: Romka від 25 Травня 2020, 20:20:59
Ну не пенсионерский стиль,
Аналогично. Но и не "в жопу ужаленый"  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх