Новини:

CONTACT | Правила

Main Menu

Рули

Автор Alex Miha, 03 Грудня 2007, 21:55:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: GAS від 01 Листопада 2016, 16:09:03
А что надо доработать, чтоб с таким рулём на люксе хотя б сигнал работал? Уже фиг с ними, с отбивателями. Или не стоит такой брать?
Бачив я люкс з таким рулем, не вписується він до люксової панелі ніяк. Люксова панель вся прямокутна, відповідно і гарно дивиться руль з прямими кутами на шпицях.

Для прикладу.







Це на стандарті.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

даешь квадратной тавро панети квадратный руль!
Обломали человека на корню, так тюнинг изкоренится вообще  :-D

GAS

Та обломали не "колхозом", а больше ненадёжностью  :-D Так-то если б я старый не ухайдохал, и не думал бы брать))
Бесплатная лотерея, работает. Ссылка реферральная http://lotzon.com/?ref=2074

Зазик

добрый вечер!! хочу поменять руль на славуте люкс ,только вот думаю какой лучше купить! и будет сигнал на этих рулях работать? или придется переделывать ?

Жулик

Этот руль какаха оставь заводской...

Серёга

Видел в таврии такой руль как выше трёхспицевый но немножко другого плана в магазинах на рынках и по инету больше такого невидел, рулю судя по всему лет много стоит на древней таврии прокатился очень удобный мне понравился, руль именно зазовский не переделка
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Sergik32

краще стокового 4 спицевого руля на славуту, немає нічого, нашо городити шось нове коли і те хароше, а ще якщо віддати щоб його зашили кожею то взагалі буде пєстня
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Шкірою можна й самому . . . . :ok:
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Зазик

Цитата: Sergik32 від 23 Лютого 2017, 16:26:41
краще стокового 4 спицевого руля на славуту, немає нічого, нашо городити шось нове коли і те хароше, а ще якщо віддати щоб його зашили кожею то взагалі буде пєстня
а сколько будет стоить обтяжка??

ZaVa

В Черкасах просили за роботу 200 грн.
За 250 купив шкіряного чохла - перегляд декількох роликів в ютуб про обтяжку шкірою руля, 2 літри пива і до 2 годин ночі все було зроблено.
Зранку було окрім - не посоромлюся цього слова - гарно обтягнутого руля три мозолі на пальцях і задоволення від виконаної роботи. :) Вже більше року тримається добре і не погано виглядає. :rolleyes:
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Зазик

Цитата: ZaVa від 23 Лютого 2017, 18:02:00
В Черкасах просили за роботу 200 грн.
За 250 купив шкіряного чохла - перегляд декількох роликів в ютуб про обтяжку шкірою руля, 2 літри пива і до 2 годин ночі все було зроблено.
Зранку було окрім - не посоромлюся цього слова - гарно обтягнутого руля три мозолі на пальцях і задоволення від виконаної роботи. :) Вже більше року тримається добре і не погано виглядає. :rolleyes:
класс ,а можно фото посмотреть? аж интересно

Григорий

Мені ще подобалось кермо на М2140 за 24 роки дуже до нього звик, як на мене то в славки стоковий на 4 шпиці дуже классний, ніколи не подобались на М412 і на Жигулях -- тонкі і великі.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergik32

да 2140 класний штурвалєн, і не великий і не маленький і товщина така як тра.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Цитувати виділенеа можно фото посмотреть?
Завтра, як не забуду фотика, зроблю.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Geroy

Вот супер! Сейчас такой ищу)