12 кубів повітря в балоні 250атм або рідкого СО2 40л. на 35 хв.руху 60 км/год ))

Автор ВКБ, 07 Травня 2020, 10:19:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

А я кажу на ННО двз поїхать повинно. Павильний підхід до його  генерації і правильний спалення то є перетворення і волшебство виходу з закону збереження енергії. Як підхід до процесу освітлення, від лампочки накалу до лед. Прихильників море і не буває диму без вогню.
Ну його на без заряду в полі при -10 лишитись...або в лісі серед вовків
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Karp


igo61

Если уж совсем следовать "букве и духу", то фраза о 80-ти процентах должна была звучать так: "При использовании 80% ёмкости".
Цитата: ВКБ
Ну його на без заряду в полі при -10 лишитись...або в лісі серед вовків
А хто гонит в поле или в лес на разряженной батарее?
Я свою мобилу делал для езды по городу - возить двух человек утром на работу и трёх вечером с работы. Раз ездил за 32 км в Тягинку. Хватило заряду на туда и обратно.Со своей задачей машин полностью справляется.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Karp

Цитата: igo61 від 07 Травня 2020, 21:38:24
Если уж совсем следовать "букве и духу", то фраза о 80-ти процентах должна была звучать так: "При использовании 80% ёмкости".
:facepalm: https://electroavtosam.com.ua/forums/viewtopic.php?p=104339#p104339

Может всё таки не разряжать более чем на 80% ёмкости? ;)
Остаточный заряд должен составлять более 20% :-D

igo61

Все, піду втоплюся - як я раніше жив  :dunno: без цього
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

А що по пневмомемзу? Всі люблять конкуренти знать друг другу в туаоет на голову. А чесний бій розрахунками? Тему не я заплював ))) аое так навіть веселіше. Нулять так гулять, головне що ніхто не перебиває і не б.є орпатою по голові )))))

На рахунок  " хто гоніт в лєс."..що, ніколи не було форсмажеру і перевантаження долі? Ніколи рідні не потребували  срочно доставити і на межі життя і смерті? Пппц..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Цитата: ВКБ від 08 Травня 2020, 09:29:59
що, ніколи не було форсмадеру і перевантаження долі?
Мудрость в том и заключается, чтоб форсмажор не допустить, а не героически его преодолевать. А если таки прилетело, то быть готовым.

Цитата: ВКБ від 08 Травня 2020, 09:29:59
Недобросовісна свого роду конкуренція і змагальність думки і придушення своболи слова.
Хто бы скулил про придушення свободли слова.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Форсмажєр це божа воля наче?

Я не скулю, просто жоб інші не скулили. Захист передбачає еквіваоентну отвєтку..

Ух ..поважаю бійців...характєр...стрижень...і тебе іго61 поважаю..бо на одній землі живемо...і техніку любимо )))) а все інше єрунда ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Угу, зачем далеко ходить - пандемия, це воля божа? Чи таки людський про.б?
90% форсмажоров - человеческий фактор. Докажите, что не так.

Мир  :drinks:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Просто форсмажер це що небудь, яке обрушилось проти його волі. Пандемію ви і я запросили? Ні. Це форсмажер.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

ЗачастУю про.бы одних людей становятся форсмажором для других. Пример - та же пандемия.
Форсмажор - это не причина, форсмажор - это следствие.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Для тих хто випустив пандемію точно не форсмажер. По термінології  форсмажер це непереборна сила, де суб.єкт не може вплинути на її припинення своїми діями.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

igo61

У меня уже есть.  :beee: Славута на МЕМЗе и тавр - электро.  :heppy_dancing:
Ну а если серьёзно, то при использовании сзади мотор-колёс немало придётся переделывать на задке. Балка, тормоза, подвеска и куча-куча всего.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?