Ласкаво просимо & Добро пожаловать!

Автор YDoron, 31 Січня 2021, 23:49:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YDoron

Специальная тема для ПЕРВОГО сообщения от новых пользователей.
Расскажите о себе пару слов, как нас нашли? нам не только интересно, это также помогает нам бороться со спам ботами на форуме.
Спасибо за понимание. :mitsu:

Andrey2588

Попав на форум по нужді, в своєму колхозі я єдиний тіпа діагност =)) тому просять часто лянуть що з машинами не те. Ну а що і мені інтересно і знайомим допомога =)) Прийшов щоб знайти прошивку на 1.2 славутка =) При прогріві починає настабільно працювати, іноді глохне, доки не прогріється повністю.

Sergik32

а чому така думка що в прошивці діло, а все решта вже не треба?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Andrey2588 від 04 Лютого 2021, 15:44:22
Попав на форум по нужді, в своєму колхозі я єдиний тіпа діагност =)) тому просять часто лянуть що з машинами не те. Ну а що і мені інтересно і знайомим допомога =)) Прийшов щоб знайти прошивку на 1.2 славутка =) При прогріві починає настабільно працювати, іноді глохне, доки не прогріється повністю.
Треба підключити компа і зробити діагностику, прошивка нідочого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

adultshara

Друзья, приветствую Вас.
Приобрел ЗАЗ Славута 2007г.в., 1.2 инжектор. И такая сразу проблемка... приобрел новый аккумулятор, при подключении перепутал + и - :hysterics: Не заводится. Искры нет. Бензонасос не качает. Приборка, свет, аварийка, ближний дальний эти все дела работают. Предохранители все проверил - рабочие. Думаю что лег ЭБУ (((
Прошу Вашего совета. Может что посоветуете (ну кроме прямых рук конечно). Заранее благодарю!

ВКБ

Єбу має захист від таких приколів. А от датчики нє.
Мікас 7,6 чи 10,3?
Якщи 7,6 то модуль ліг і моде датчик тиску , датчик фаз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

adultshara


ВКБ

Тоді котушка ціла (бо модуль котушка 7,6 можливо б таво.). Датчик фаз, датчик швидкості  датчик дроселя і датчик тиску і темп (крім температурних і коленвалу) можливо кирдик, так як на масу заживлені а туди був +.
Плюс заживлений до них з мікасу.
Як варіант зняти клему - на півгодини годину і знову накинуть. Може заліпуха.
Взяти мільтиметр і пепевірити чи є на датчику фаз +5В наприклад і котушці +12.
Бензонасос гудить? Стартер щелкає? Круте?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Народ, ну ви прикалуєтесь?! Тема для чого створена?! А модери де? Перенесіть пости у профільну тему

vovanc1

Всем доброй ночи. Зовут Владимир, город Мариуполь. Наконец-то получилось зарегистрироваться (пробовал с осени 2020г.). Машинка Славута люкс ,только не могу разобраться с объемом модель 110308 как бы 1.3 должна быть а в техпаспорте стоит1197 получается 1.2? Нашел форум сам с помощью Гугла  :mitsu:

Sergik32

НЕ ТИ ОДИН, У МОГО ШЕФА 1,3 ІНЖ А ТЕХПАСПОРТ НА 1,2, А В МЕНЕ НАВПАКИ, ТЕХПАСПОРТ 1,3 А РЕАЛЬНИ двигун 1,2. Ти глянь що там на кришці головки клапанів пише і ще є бляшка прибита на телевізорі, над радіатором ближче до фари правої. там пише двигун. у мене 2477, а це 1,2 на 62 коняки.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

romuald

Неможливо було зареєструватись.

Володимир

Цитата: Сергей від 08 Лютого 2021, 20:38:11
А шо у нас за проблемы?  :dunno:
https://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=104868
Це мабуть такий спосіб популяризації форуму для заманювання нових учасників.  :-D Це як в мене на службі Київ постійно б"є цвяхи в голову, доводить плани і т.д., щоби платники звітували електронно, але самі постійно періодично створюють ситуації для платників щоби у тих не було такого бажання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Aon

Всем добрый день! У меня не Славута, а Таврия. Но т.к. Наши машинки во многом схожи, интересен раздел ремонта и обслуживания.