Размер при ремонте рейки ?

Автор kipa192, 30 Червня 2021, 21:49:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

kipa192

Напомните пожалуйста какой размер выставлять после ремонта рейки ? Размер от торца рейки до оси крепёжных болтов .

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

А разве это так важно? Оно как то настраивается, регулируется, изменяется?
Когда будешь ставить, просовывать на своё место, рейка наверняка уйдёт, да и мешаться будет при установке.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 01 Липня 2021, 11:52:57
А разве это так важно? Оно как то настраивается, регулируется, изменяется?
Когда будешь ставить, просовывать на своё место, рейка наверняка уйдёт, да и мешаться будет при установке.
Важливо, інакше тяги будуть ріжної довжини, а розмір можна виставити вже після монтажу на авто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Всё намного проще- от края до края чуть больше трёх оборотов, делим пополам и в таком положении рейки ставим руль прямо.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 03 Липня 2021, 10:43:26
Всё намного проще- от края до края чуть больше трёх оборотов, делим пополам и в таком положении рейки ставим руль прямо.
Можна і так, але прикол в тому що там нема симетрії по шпицях руля, на пів зуба не співпадає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romaken

Бачив розмір у книжці не від болтів а від виточки на рейці...
Там від виточки до торця рейки 175 мм пише

Фото не прикріплюється(
Не розумію чому

vladishtm

#7
Цитата: Romaken від 18 Жовтня 2021, 16:11:37Фото не прикріплюється(Не розумію чому
Не всі формати приймає, розміри .... і тільки через пімпочку  <Добавить фото>.  Пімпочка "вставить изображение"  -не спрацьовує.
Опаньки, тілько що хотів впихнути сюди jpg (спочатку 150кб потім зменшив на 75кб) -таки да  "файлед врітен фале то діск" -славута клуб

Сьогодні вже запрацювало..
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2