Звільнення з роботи за згодою сторін

Автор Володимир, 22 Липня 2013, 12:48:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Таке питання, якщо звільнитись з роботи за згодою сторін, то потім у центрі зайнятості можна стати на облік якщо у власності є земельна ділянка? А то кажуть якщо є 15 соток то вже не беруть, ніби там на городі золота жила в кожного безробітного.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Працівники, звільнені за угодою сторін або за власним бажанням, мають право звернутися до державної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу та визнані в установленому порядку безробітними, мають право на одержання допомоги по безробіттю у розмірі не менше 50 % середньої заробітної плати за попереднім місцем роботи, але не більше середньої заробітної плати, що склалася в народному господарстві відповідної області за минулий місяць і не нижче розміру мінімальної заробітної плати. Однак треба враховувати, що громадянам, які звільнилися з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин, виплата допомоги по безробіттю відкладається на строк до 3 місяців (п.п. "г" п. 2 статті 30 Закону України "Про зайнятість населення").
а про 15 соток шось там не видно, напевно є якісь доповнення, кожен центр займаності напевно по іншому собі трактує закони
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

bigbaby

Закон України \"Про зайнятість населення\"
Не можуть бути визнані безробітними громадяни:
 а) у віці до 16 років, за винятком тих, які працювали і були вивільнені у зв\'язку зі змінами в організації виробництва і праці, реорганізацією, перепрофілюванням і ліквідацією підприємства, установи і організацій або скороченням чисельності (штату);
 б) які уперше шукають роботу і не мають професії (спеціальності), в тому числі випускники загальноосвітніх шкіл, у разі відмови їх від проходження професійної підготовки або від оплачуваної роботи, включаючи роботу тимчасового характеру, що не потребує професійної підготовки;
 в) які відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи з моменту реєстрації їх у службі зайнятості як осіб, які шукають роботу;
 г) які мають право на пенсію відповідно до законодавства України.
 Громадяни, які зареєстровані на загальних підставах у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи, не можуть бути визнані безробітними. Такі особи знімаються з обліку і їм протягом 6 місяців подаються тільки консультаційні послуги. Після закінчення шести місяців з дня зняття з обліку вони можуть зареєструватися повторно у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу.
 Працівники, які зареєстровані у державній службі зайнятості згідно з п.1 ст. 26 Закону України \"Про зайнятість населення\" і відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи в період пошуку роботи, втрачають право на отримання статусу безробітного строком на 3 місяці з подальшою перереєстрацією на загальних підставах як таких, що шукають роботу.

згідно ст. 19 Конституції органи влади та посадові особи зобовязані діяти лише в межах закону
Отже, якщо відсутні підстави відмови на \"біржу\" мають оформити. Крім того, при відмові центр зайнятості зобовязаний надати письмову відмову з обгрунтуванням причин пеосилаючись на норми закону. Таку відмову , доречі можна оскаржувати в судовому порядку.
Як правило ніхто письмової відмови у них не вимагає, а самі працівники ЦЗ цього не роблять.

Компромісним вбачається варіант діялогу по типу:
Я. : Ви відмовляєте мені в реєстрації та наданні  статусу безробітного - покажіть де це написано.
Вони: Десь в законі, положенні, інструкції , я не знаю , мені сказала начальниця і бла, бла , бла
Я: Давайте документи для реєстрації я їх заповню і надішлю вам поштою, а при неотриманні обгрунтованої відповіді бкдк оскарувати ваші дії

Володимир

Цитата: bigbabyЗакон України \"Про зайнятість населення\"
Не можуть бути визнані безробітними громадяни:
 а) у віці до 16 років, за винятком тих, які працювали і були вивільнені у зв\'язку зі змінами в організації виробництва і праці, реорганізацією, перепрофілюванням і ліквідацією підприємства, установи і організацій або скороченням чисельності (штату);
 б) які уперше шукають роботу і не мають професії (спеціальності), в тому числі випускники загальноосвітніх шкіл, у разі відмови їх від проходження професійної підготовки або від оплачуваної роботи, включаючи роботу тимчасового характеру, що не потребує професійної підготовки;
 в) які відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи з моменту реєстрації їх у службі зайнятості як осіб, які шукають роботу;
 г) які мають право на пенсію відповідно до законодавства України.
 Громадяни, які зареєстровані на загальних підставах у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи, не можуть бути визнані безробітними. Такі особи знімаються з обліку і їм протягом 6 місяців подаються тільки консультаційні послуги. Після закінчення шести місяців з дня зняття з обліку вони можуть зареєструватися повторно у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу.
 Працівники, які зареєстровані у державній службі зайнятості згідно з п.1 ст. 26 Закону України \"Про зайнятість населення\" і відмовилися від двох пропозицій підходящої роботи в період пошуку роботи, втрачають право на отримання статусу безробітного строком на 3 місяці з подальшою перереєстрацією на загальних підставах як таких, що шукають роботу.

згідно ст. 19 Конституції органи влади та посадові особи зобовязані діяти лише в межах закону
Отже, якщо відсутні підстави відмови на \"біржу\" мають оформити. Крім того, при відмові центр зайнятості зобовязаний надати письмову відмову з обгрунтуванням причин пеосилаючись на норми закону. Таку відмову , доречі можна оскаржувати в судовому порядку.
Як правило ніхто письмової відмови у них не вимагає, а самі працівники ЦЗ цього не роблять.

Компромісним вбачається варіант діялогу по типу:
Я. : Ви відмовляєте мені в реєстрації та наданні  статусу безробітного - покажіть де це написано.
Вони: Десь в законі, положенні, інструкції , я не знаю , мені сказала начальниця і бла, бла , бла
Я: Давайте документи для реєстрації я їх заповню і надішлю вам поштою, а при неотриманні обгрунтованої відповіді бкдк оскарувати ваші дії
Там ще є порядок до цього закону, і не зрозуміло яка редакція чинна і як його розуміти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

bigbaby

Не вмію скидати прямі ссилки, ось розяснення подібної ситуації почитай: http://www.dcz.gov.ua/pol/control/uk/faq/fulllist?themeId=4&qliststind=

Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України \"Про зайнятість населення\" від 05.07.2012 року № 5067-17, який набрав чинності з 1 січня 2013 року, до зайнятого населення належать особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, що навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах та поєднують навчання з роботою.
Відповідно до пункту 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України \"Про зайнятість населення\", до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечать цьому Закону.
Згідно пункту 2 Порядоу реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року № 219, незайняті громадяни, у тому числі члени особистих селянських господарств, для яких робота у таких господарствах не є основною, які звертаються до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, підлягають реєстрації.
Таким чином, якщо протягом 12 місяців, які передували дню звернення до державної служби зайнятості, Ви проводили лише діяльність, пов\'язану з веденням особистого селянського господарства, чи одночасно працювали на умовах найму або займалися видом діяльності, що визначений частиною першою статті 4 Закону України \"Про зайнятість населення\", менше 26 календарних тижнів, то Ви не підлягаєте реєстрації.
За умови, що протягом 12 місяців, які передували дню звернення до державної служби зайнятості, Ви працювали більше 26 календарних тижнів на умовах найму або займалися видом діяльності, що визначений частиною першою статті 4 вищезазначеного Закону, Вам не мають права відмовити в реєстрації у державній службі зайнятості.
Одночасно повідомляємо, облік особистих селянських господарств, згідно статті 4 Закону України \"Про особисте селянське господарство\" здійснюють сільські, селищні, міські ради за місцем розташування земельної ділянки в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері статистики.
Таким чином, з приводу належності до членів особистого селянського господарства рекомендуємо Вам звернутися до сільської, селищної або міської ради за місцем розташування земельної ділянки.