Slavuta 1.2s by lizard

Автор lizard, 10 Жовтня 2013, 14:04:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: lizard від 26 Травня 2016, 12:47:24
От же ж  флудери  :facepalm:
Модератор, підчистіть будь-ласка, а кому охота поговорити - порадьте краще резонатор .....
з букочкою Р польский
http://lanosok.kiev.ua/image/cache/data/product/glushitel-tavriya-slavuta-polsha-1024x768.jpg

lizard


Жулик

Яка різниця фото то для прикладу.
Я собі цеї фірми брав на карб резонатор.


Володимир

Цитата: Жулик від 26 Травня 2016, 13:17:10
Яка різниця фото то для прикладу.
Я собі цеї фірми брав на карб резонатор.
Резонато "Полмо" не раджу. 1. Він прямоточний, машина починає бубніти, не допомагає навіть додатковий глушник від ланоса замість сопілки. 2. Банка резонатора товста, при включенні 2-ї передачі кожух куліси зачіпає за банку, лічиться великим молотком, але щото за нова і дорога деталь яку потрібно доробляти.

Я такий ставив, проїхав порядка 1.5 км і поміняв на босал.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

тю ваше такого ніче не замічав   -_-.
По поводу бубніня то тож славута. А не с500 вона палюбасу бубніт як славута, мені то нравилось.
А от опосля замени різницю не почув шоб бубніло більш  :thank_you:

Кароче я був радий тому резіку бо до него купив украінський з хвальгі і він через місяць переломався я його зварив а він біля вареного зламався  :facepalm:.

То я его в метал здав, і купив польський, так з ним і авто продав...

YUKON

! раз поставив, штани з резом...іііі їздив поки не продав! Товарищи - храните деньги в сберегательном банке - що для славутоводів означає - Шановні Славутоводи - обслуговуйте свої авто оригінальними з/ч!

Володимир

Цитата: Жулик від 26 Травня 2016, 14:37:21
тю ваше такого ніче не замічав   -_-.
По поводу бубніня то тож славута. А не с500 вона палюбасу бубніт як славута, мені то нравилось.
А от опосля замени різницю не почув шоб бубніло більш  :thank_you:

Кароче я був радий тому резіку бо до него купив украінський з хвальгі і він через місяць переломався я його зварив а він біля вареного зламався  :facepalm:.

То я его в метал здав, і купив польський, так з ним і авто продав...

Цитата: Жулик від 26 Травня 2016, 14:37:21
тю ваше такого ніче не замічав   -_-.
По поводу бубніня то тож славута. А не с500 вона палюбасу бубніт як славута, мені то нравилось.
А от опосля замени різницю не почув шоб бубніло більш  :thank_you:

Кароче я був радий тому резіку бо до него купив украінський з хвальгі і він через місяць переломався я його зварив а він біля вареного зламався  :facepalm:.

То я его в метал здав, і купив польський, так з ним і авто продав...

Значить до того стояв також прямоточний, раз не відчув різниці. А так різниця між полмо і босалом навіть з таким додатком як на фото велика.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

lizard

Придбано та замінено резонатор, Босал, 360 грн.
Старий резонатор - пічалько, одне що в ньому  було добре , так це додатковий захист - наварено пластину для грунтодинаміки ))). В Босала такого немає. Мегахомут - то була тимчасово-постійна  латка з асбестом, відходила півтора роки...

Відрегульовано клапана, тільки 3 трохи підзажаті, решта норм.
Додано в + трохи запалення.
Ідемо далі.

Жулик

мда 1,5роки.
нема нічого постояннішого як времінне  :-D

ну і вірьовочкою на время, проволочкой навсігда.

Володимир

Цитата: lizard від 30 Травня 2016, 16:25:44
Придбано та замінено резонатор, Босал, 360 грн.
Старий резонатор - пічалько, одне що в ньому  було добре , так це додатковий захист - наварено пластину для грунтодинаміки ))). В Босала такого немає. Мегахомут - то була тимчасово-постійна  латка з асбестом, відходила півтора роки...

Відрегульовано клапана, тільки 3 трохи підзажаті, решта норм.
Додано в + трохи запалення.
Ідемо далі.
То не захист, а додаткове кріплення щоби вхідна труба не відлітала від банки. Але в ньому є один мінус, на ньому збирається грязюка, і під нею резонатор гниє.

Будеш ставити бослал, пружинні болти затягуй по мінімуму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

lizard

аккум Westa приказав довго жити. Придбано A-Mega 6СТ-50 Аз Ultra M7
Їдем далі

Жулик

Сколько прожил?

lizard

47000
були проблеми  з холостим, чистка клапану ХХ та самого карба не допомогла, замір компресії -  11,11,8,8.
Вирішено  спробувати розкоксуватися, розкоксовка Verylub Антікокс. Після розкоксовки у всіх котлах   - по 11, двигло перестало  ковбасити, ХХ в нормі.
Заодно знайшов домовичка, що  інколи міг шарабанити  по двигуну  на холостому, виявився камінь на захисті.
Заміна: фільтр KNECHT(MAHLE), мастило mobil ultra 10w40, паливних шлангів, заміна шлангу ВУТ, бо рідний став плоским  :lol:.

їдем далі  :mitsu:


lizard


+ liqui moly смазка для пальцев направляющих и пыльников арт 7656 оранжевая\розовая. 85 грн


Заміна:
-  пильників шрусів - 1зовн+1 внутр, пильники кременчуцьці
-  гальмівні шланги, перед
-  пильники направляючих супортів
-  гальмівна рідина
-  задні колодки сатурн
-  пильник куліси кпп

+ цивілка 470 грн

lizard

Рэпнули штани, заміна. Штанці Босал 400грн+250 робота.  Їдем далі