Slavuta 1.2s by lizard

Автор lizard, 10 Жовтня 2013, 14:04:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

а чпілки як, бо на свої дивлюсь, хоч і пробіг 27 тисяч, але вже вони якісь як вялий живчик
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Цитувати виділенеа чпілки як, бо на свої дивлюсь, хоч і пробіг 27 тисяч, але вже вони якісь як вялий живчик
Сєрж, поясни. :heppy_dancing:
Що таке
Цитувати виділенечпілки
:wacko:
А що таке
Цитувати виділеневялий живчик
:facepalm:
Нипаняна.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

чпілки - шпильки,
вялий живчик - і не дохлий, но вже і не дуже живий.
Тоєсть, якщо б прийлось відкручувати штани то хрін би відкрутив, да і на колекторі так само практично
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

lizard

Шпильки норм, на здивування, були думки що доведеться колектор  відкручувати а потім зі шпильками  мудохатись, але вдшка трохи часу, трохи стук-стук в торець гайки і все відкрутилося.  Чуть більше  години роботи і все  ок.

lizard

Були плани робити петлы дверей, але ..  сьогодні їдучи на риболовлю при маневрові назад і розворот звідкись взявсь стовп і отримали водійські двері на горіхи.  Я так розумію дешевше знайти двері  бу в колір ніж мудохатись з рихтовкою, шпаклею і перекрасом ? Чи я помиляюся ? Отже шукаю дверцята водійсткі в колір, якщо хто знає де придбати    підкажіть.

Серёга

Если есть толковый рихтовщик легче сделать
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!


lizard

Не сподіваюся, але раптом хто підкаже колір фарби, сервісної та наліпки немає. Ще наче ччитав у пості пана Володимира що він в банку в накладній знайшов як зветься колір,  моя машинка теж була кредитна. Чи є шанс чи ця інфа там як може  бути , так може бути і відсутня ?
Всім вдячний за відповіді.

igo61

У меня цвет очень похож на твой. По техпаспорту - красный. По факту (подкрашивал порог после варки) - цвет "гранат" №180 (в баллончике).
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

lizard

#84
Цитата: Серёга від 12 Листопада 2017, 12:10:57
Если есть толковый рихтовщик легче сделать
Рихтовку тоже рассматриваю, но есть скол и перекраса неизбежать, на олх не могу в цвет найти, на местной авторазборке тоже ничего.
Пока в раздумьях.
igo61 спасибо, тоже по техпаспорту красный и склоняюсь к гранату №180, но не уверен.

Григорий

А чому не проїхатись до магазину де продають автофарби, вони по своєму каталогу  підкажуть колір фарби, я брав лючок бензобаку і мені зразу говорили колір.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

igo61

Аналогично, только лючок бензобака не снимал. На а/рынке продаван сразу указал на краску (в смысле цвет и номер). Цвет очень распространённый. Когда закрасил и подсохло - не отличишь старую краску от свежего подкраса
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: lizard від 14 Листопада 2017, 17:56:20
Не сподіваюся, але раптом хто підкаже колір фарби, сервісної та наліпки немає. Ще наче ччитав у пості пана Володимира що він в банку в накладній знайшов як зветься колір,  моя машинка теж була кредитна. Чи є шанс чи ця інфа там як може  бути , так може бути і відсутня ?
Всім вдячний за відповіді.
В моїй накладній був колір машини, накладна залишилась в банку, на руках я мав тільки ксерокопію.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

lizard

перевзувся, зроблено петлі передніх  дверцят, заміна РН. На старому були скачки до 15.2В, новий 14,4В стабільно.

Інфа та фото почерпнута з бортовика https://www.drive2.com/l/4545127/, один в один все як у мене, та дякую форумчанам за допомогу в темі про Регулятор Напряжения, зарядка АКБ и все что с этим связано.
Дверці в колір знайти не можу, ймовірніше за все попереду рихтовка, шпакля та малярка.
Їдем далі.

lizard

54500  заміна  мастила. фільтр KNECHT(MAHLE)+mobil ultra 10w40
їдем далі :mitsu: