Верхні опори передній стійок з інших авто на славуту

Автор Володимир, 14 Жовтня 2013, 15:17:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

я чесно кажучи не знаю які в мене опори, який виробник....
але я особисто іжк проїхав майже 20 тисяч на машині, опори не стукають, шуму не роблять ніякого, при цьому шо до мене на них я думаю ше не один десяток тисяч проїхали....

скажу так, я коли тюнінгував ходову на Славуті, ставив газові аморти, різав 2111 пружини, я взяв 100% оригінальні опорні, які не мали люфту і т.д... але за 3 тисячі вони в мене почали стукати..... при тому шо відвалив за них я ше 2 роки назад шось по 170 грн, чи шо

вот і вся різниця, шо 3 тисячі, а шо 30 вже, мінімум....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Володимир

Підкажіть, яка висота стандартних опор від сідла на яке лягає пружина до тої частини що кріпиться до кузова не враховуючи проставку. Заказав пріоровські опори, то хочу знати чи перебивати стандартні болти з якими іде опора, чи шукати довші під проставку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek
Цитата: ВолодимирПідкажіть, яка висота стандартних опор від сідла на яке лягає пружина до тої частини що кріпиться до кузова не враховуючи проставку. Заказав пріоровські опори, то хочу знати чи перебивати стандартні болти з якими іде опора, чи шукати довші під проставку.
А по диаметру верхнего витка пружины она подойдёт?
Люди ставили, кажуть підходить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей


Андрей


Володимир

Цитата: flyer112нащо шпільки длінні?
В славуті між опорою і кузовом є товста алюмінєва проставка, тому шпильки потрібно довші.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей


Володимир

Цитата: flyer112З опорами з 10-ки вона навіть вище буде
Як резина в опорі, м\"яка, чи така сама дубова як на зазівській?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

Жосткувата.Думаю навіть краще.Бо Зазівська мяка і пролазить вверх.І тоді пружина стукає об кузов

Андрей


Володимир

Забрав з нової пошти пріоровські опори севі, все перемірявши виникло запитання чи влізуть зазівські пружини, я так прикинув що пріоровські на 1 см вужчі.

Опора.



Опорний підшипник




Опорний підшипник з середини, якось випадково його вскрив.


Резинова прокладка між підшипником і пружиною.



Все в зборі.



45 мм на штангелі.


Приміряв на старому амортизаторі.




Інструкція по зборці та відмінності від заводської.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

alex10593

Володимир пишет:
чи влізуть зазівські пружини, я так прикинув що пріоровські на 1 см вужчі.
Как пружины стали?И шпильки как,пришлось переделывать?И еще вопрос,извини если не по адресу,эти опоры  http://detali.zp.ua/catalog/6028-opora_ ... /?c=686244 тоже так курочить надо?

Володимир

Цитата: alex10593Володимир пишет:
чи влізуть зазівські пружини, я так прикинув що пріоровські на 1 см вужчі.
Как пружины стали?И шпильки как,пришлось переделывать?И еще вопрос,извини если не по адресу,эти опоры  http://detali.zp.ua/catalog/6028-opora_ ... /?c=686244 тоже так курочить надо?
Я ще стійки не розбирав, але так як я купив опори севі, то у них інше посадочне місце під пружину, в стандарті принцип як у нас на задніх стійках а севі зробили типу тарійської чашки, тому навіть якщо і пружина влізе (а вона не влізе тому що не влазить навіть резиновий чохол амортизатора), то вона буде стояти криво, тому що пріороські пружини по іншому вигнуті на кінці.

Сьогодні купив дві таврійські чашки щоби зробити з них перехідники.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

alex10593

Цитата: Володимир
Цитата: alex10593Володимир пишет:
чи влізуть зазівські пружини, я так прикинув що пріоровські на 1 см вужчі.
Как пружины стали?И шпильки как,пришлось переделывать?И еще вопрос,извини если не по адресу,эти опоры  http://detali.zp.ua/catalog/6028-opora_ ... /?c=686244 тоже так курочить надо?
Я ще стійки не розбирав, але так як я купив опори севі, то у них інше посадочне місце під пружину, в стандарті принцип як у нас на задніх стійках а севі зробили типу тарійської чашки, тому навіть якщо і пружина влізе (а вона не влізе тому що не влазить навіть резиновий чохол амортизатора), то вона буде стояти криво, тому що пріороські пружини по іншому вигнуті на кінці.

Сьогодні купив дві таврійські чашки щоби зробити з них перехідники.

Если не в тягость - хотелось бы видеть результат переделки.Сам планирую такую же замену,поэтому любая информация будет как нельзя кстати.

igor 99

покупай стандартные приороопоры,там проблем с пружиной нет,обрезаешь,пересверливаешь отверствия,ставишь шпильки с таврической опоры,алюмин.проставку и всё.но шток аморта надо проточить вверху на 10мм.я так сделал уже давно.проблем нет никаких
ремонт автомобилей ,ходовая, двигатель,карбюратор,сигнализации,музыка и многое другое тел. 050 691 44 45