електрокоректор фар

Автор Юрій, 24 Листопада 2013, 20:39:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій

для Славути.
Власне, треба два.
Ніде не можу знайти.
  *HELP*

User2108

так його і не було ніколи.
таку хрінь тіки з волжани  3110 присобачити можна чи з ще чогось. але найпоширеніший тюнінг на основі волжановського

Андрей

Нашо тобі цей дивайс? Часто загруженим їздиш?

User2108

якщо заводський зламаний (можливий варіант відсутній) то вже краще переходити на електрику
+ навіть якщо вже їхати повною машиною то світло буде йти вище - сліпити зустрічних

Андрей

Цитата: User2108якщо заводський зламаний (можливий варіант відсутній) то вже краще переходити на електрику
+ навіть якщо вже їхати повною машиною то світло буде йти вище - сліпити зустрічних

Ну так я за те й питаю.У самого давно не працював.Викинув.Повною машиною їздив і наче ніхто на трассі не блимав.Але ж електро всетаки круто б було хоч і дорогувато

Юрій

Був такий прибамбас.
Ставили з заводу на експорт. Навіть, часом, і в нас траплялись.
Буває в мене таке, що їду то загружений, то пустий. А зараз рано темніє.
Поставив біксенони - сліплю людей.
Хочу поставити ЕЛЕКТРОкоректор. Бажано, новий, для Славути.

Григорий

Я на свою поставив опельовські прийшлось повозитись мудрувати з перехідниками  а регулятор досить простий --перемінний резистор  на скільки поставив --   + на стільки і піднімаються або навпаки у нас на авторинку б\\в по 50 грн шт хотя сам по інету шукав 1  взяв за 80 + пересилка трішки лоханувся а один у мене залишився від синового опеля але гра цього стояла  *THUMBSUP*
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Юрій

Цитата: григорийЯ на свою поставив опельовські прийшлось повозитись мудрувати з перехідниками  а регулятор досить простий --перемінний резистор  на скільки поставив --   + на стільки і піднімаються або навпаки у нас на авторинку б\\в по 50 грн шт хотя сам по інету шукав 1  взяв за 80 + пересилка трішки лоханувся а один у мене залишився від синового опеля але гра цього стояла  *THUMBSUP*

В мене гідрокоректор полетів і я його викинув повністю...  :(

Олександр 1968

В мене стоїть гібрид.Робоча частина(та що в фару)відрізана стокова,задня від калини+перехідник від автомагнітол-з двома різьбами на4 з одного боку і на 5 з другого.Кріплення обох частин на саморізах.

Александр

с ваз 2110 подходит без переделок,но цена почти 500 грн электрокорретор