Видео обзор авто (+18)

Автор Nemetsss, 18 Лютого 2014, 20:36:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

а шо це він без шляпи своєї цей тестун. от цікаво, при відкриванні задньої ляди вода в дощ також буде туди тікти?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Nemetsss


Nemetsss


Nemetsss

я смотрел и плакал

[video][/video]

Устинов Сергей

Про газель круто :)

Три цеха инженеров в гробах крутятся ;)

Evol

может кто не видел  :D
[video][/video]

YUKON

Моє життя мені дорогше!  ;D ;D ;D ;D ;D
Тому вирішив не створювати нову тему, но є відчуття ща политять в мене кашкєти Жулєга (точно не пожаліє) і єжє с нім:
ЗУСТРІЧАЙТЕ ЛАДО-ВЕСЛА(Lada - Vesta)

Sergik32

Ну задок то на хюндайку елантру смахує, а так то нічо жужик
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

#53
Цитата: Sergik32 від 05 Жовтня 2015, 23:27:23
Ну задок то на хюндайку елантру смахує, а так то нічо жужик
Ну з переду норм авто, задок з КІА РІО, а от боки на любителя! Хоча вражає базова комплектація! 1,6 8 Вє  мотор з пріоро поршневою, АБС, система курсової стійкості, 2 єйр бегі, Передні та задні вікна з електропідігрівом, ЕУР, 2 передні ЕСП, регулювання Баранки по висоті та по виходу, регулювання водійського сидіння в 3-х площинах! Некісло, як для ТАЗа! Ззовні робив бувший дизайнер Вольво! Німець ! Ну нач все! Вартість від 10 кілобаксів! Передбачено 3 коробки, мех на 5 ст. 4ступ гідроавтомат і ТАЗівський робот на 5 ст.!Колеса в базі на 15, топ на 16! Базова резина Континенталь! Далі мать буде Кама Євро)))) Двигуни база 1,6 8 Вє від ТАЗа - 90 к.с.,1,6 16 Вє - 106 к.с. від ТАЗа і Ніссан 1,6 16 Вє на 114 сил! Розглядається питання встановлення 1,8 16 Вє від ТАЗа та 140 к.с. 1,6 16 Вє від ТАЗа Калина НФР. 

Жулик

ЛАДО-ВЕСЛА

:D :D :D :D :D ой блин ржу не магу  :D :D :D :D :D

YUKON

Цитата: Жулик від 06 Жовтня 2015, 10:04:55
ЛАДО-ВЕСЛА
:D :D :D :D :D ой блин ржу не магу  :D :D :D :D :D
Ну тре ж авто обхрестити поганялой! Як ти там писав твоє Овєо в Європі називається? Калос?Ой блін...тут і поганяла не тре! Завод все сам сказав! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Жулик

то слава богу шо вони доперли і змінили, а тут весла і продають як весла  :D

YUKON

Цитата: Жулик від 06 Жовтня 2015, 10:12:40
то слава богу шо вони доперли і змінили, а тут весла і продають як весла  :D
ну поки всі російські ЗМІ співають оду Веслам, скажу, машинко не погане з усіх боків (от не знаю тік про краш тести) але чи не буде вона спаскуджена конвеєрною зборкою, як і всі ТАЗи!

Andrew1.2Li

#58
Чудак очень классно рассказал за основной модельный ряд джили,о Geely EC7 в самом конце можно посмотреть.





[url=http:

YUKON

Я би з усього модельного ряду купив би ес7! Реальне класне авто за своъ гроші, тим быльше довелось проїхатись на ньому в якості пасажира, 155 км, мені сподобалось! Вангую, прийде Крітік, і скаже то все "Г" і що краще Ауді може бути тільки Ламбо і Бенлі, але тут Ви отримуєте нове авто...що буде з авто з Німеччини( скажімо так, з З.Європи) невідомо, а тут нова.
Але скажу ще, для себе більше всього хочеться (Крітік радуйся) Жук Кадді. І я вважаю що в цьому класі, цей Жук самий найкращий! Але його "найкращість" проявляється саме в практичності, багатоцільовому використання цього авто!