Chevrolet Lanos 1,5L SX 2007 by SEMPER FI

Автор SEMPER FI, 15 Березня 2014, 13:53:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SWarlock

Поздравляю!
Нормальная замена.
По расходу - ну не верю я в эти сказки. У меня Славка ела столько же, сколько и сейчас расход на авео 1.5 (движок почти такой же, как и на Ланос 1.5). Только динамика лучше и на скорости расход не так сильно растет.
Такой пробег - это, по хорошему, чуть больше обкатки. Так что все должно быть в порядке.
По перемычке 95 - подумай - нужна ли она. По своему опыту скажу, что с перемычкой бенз нужен только 95, двигатель работает громче, жрет чуть больше. Без перемычки - двигатель шепчет, расход немного меньше, лью 92. Тяга чуть меньше, но заметно только с кондером.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Андрій

з бортовим і з обновкою!!!

Kritik

ну вітаю!)
пам\"ятаю ти завжди Ланоса хотів)))
мрії збуваються  :)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

SEMPER FI

crank555, Dominik, Max 55, Zibert, дякую.
Цитувати виділенеСлавка пишет:
на счет расхода то летом должно быть 9 в городе. По трассе 6-7 л.
Сподіваюсь на це )
Цитувати виділенеYUKON пишет:
Насчет расхода попробуй прошить \"мозги\", расход вродь как -1л. По крайней мере у большей части Ланос клуба возникло такое впечатление...да и машинка покруче в разгоне!
Якраз думаю над перепрошивкою, але наразі немаю поки досвіду з інжекторними авто, як і з майстрами по перепрошивці.
Цитувати виділенеSWarlock пишет:
По перемычке 95 - подумай - нужна ли она. По своему опыту скажу, что с перемычкой бенз нужен только 95, двигатель работает громче, жрет чуть больше. Без перемычки - двигатель шепчет, расход немного меньше, лью 92. Тяга чуть меньше, но заметно только с кондером.
До цього перемички не було і заливали постійно 95ий. Розхід, казали, 10-ка виходило, як пити дати. Почитав, що ніби з перемичкою мав би стати менший розхід якраз на 95-ому. Наразі хочу перевірити це, коли наступного разу буду заправлятися.
Цитувати виділенеKritik пишет:
пам\"ятаю ти завжди Ланоса хотів)))
мрії збуваються  :)
насправді )

Max 55

Цитата: SWarlockПоздравляю!
Нормальная замена.
По расходу - ну не верю я в эти сказки. У меня Славка ела столько же, сколько и сейчас расход на авео 1.5 (движок почти такой же, как и на Ланос 1.5). Только динамика лучше и на скорости расход не так сильно растет.
Такой пробег - это, по хорошему, чуть больше обкатки. Так что все должно быть в порядке.
По перемычке 95 - подумай - нужна ли она. По своему опыту скажу, что с перемычкой бенз нужен только 95, двигатель работает громче, жрет чуть больше. Без перемычки - двигатель шепчет, расход немного меньше, лью 92. Тяга чуть меньше, но заметно только с кондером.
Какой расход у тебя на Авео сейчас?

Санек

И мои искренние поздравления   *HI*   *HI*   *HI*   (на одного ланосовода в славуто клубе стало больше  *THUMBSUP*  )
Пошли по абсолютно одинаковому пути  :D   :D   :D
Достойная замена.....
По расходу и к гадалке не ходить 10 литров по городу железобетонно!!!!!!
Буду обязательно следить за бортовичком, у нас машинки почти 1 к 1 идентичны (цвет не в счет  *DRINK*  )
Удачной експлуатации и самых положительных эмоций  *YAHOO*   *YAHOO*   *YAHOO*
Единственное пожелание фотки покачественнее и побольше  *WRITE*
моя бывшая http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=9534
моя нынешняя

SEMPER FI

Цитата: Sanek-KievИ мои искренние поздравления   *HI*   *HI*   *HI*   (на одного ланосовода в славуто клубе стало больше  *THUMBSUP*  )
...
Удачной експлуатации и самых положительных эмоций  *YAHOO*   *YAHOO*   *YAHOO*
Дякую  *DRINK*
Цитата: Sanek-KievЕдинственное пожелание фотки покачественнее и побольше  *WRITE*
обов'язково при нагоді, під рукою був лише телефон  :[

SWarlock

Цитата: Max 55
Цитата: SWarlockПоздравляю!
Нормальная замена.
По расходу - ну не верю я в эти сказки. У меня Славка ела столько же, сколько и сейчас расход на авео 1.5 (движок почти такой же, как и на Ланос 1.5). Только динамика лучше и на скорости расход не так сильно растет.
Такой пробег - это, по хорошему, чуть больше обкатки. Так что все должно быть в порядке.
По перемычке 95 - подумай - нужна ли она. По своему опыту скажу, что с перемычкой бенз нужен только 95, двигатель работает громче, жрет чуть больше. Без перемычки - двигатель шепчет, расход немного меньше, лью 92. Тяга чуть меньше, но заметно только с кондером.
Какой расход у тебя на Авео сейчас?
Тяжело сказать. Сейчас езжу мало и исключительно по городу. По стрелке пока скажу одно: как потеплело, расход где-то на литр упал. Итого где-то 9.5/100 в городе, в котором почти нет дорог вне центральных улиц.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

SEMPER FI

Пробіг 41150:
- встановлено фільтр салону (вперше на цьому авто і так розумію оригінал)

- розпочато встановлення парктроніка


По процесу:
1. Фільтр ставиться досить просто, ніяких труднощей не виникло. На всяк випадок прикріпив до нього ліску в чотири жили з проміжними вузликами. Колега на сенсі налякав, що фільтр йому впав усередину і довелося знімати бардачок. Не знаю, як то в нього так вийшло, але фільтр фіксується обмежуючими планками і хіба що якщо його поставити на перекіс, то він може провалитися. Поставив вірно і як сильно я на нього не пробував після того давити, тримаючи за кінець ліски, він вже далі обмежувачів не посунувся.
Єдине не розумію, чому фільтр з заводу не поставили. Ну але.
2. Почитав багато статтей і подивився відео, більшість ставлять парктронік, а саме сверлять дірки, не знімаючи бампер.
Планував зробити так само, але після того як заглянув під бампер, зрозумів, що в моєму випадку так не вийде, оскільки окрім пінопластового буфера є ще пластикові по краях які просверлити можливо і вдалося б, але дріт з його середини я б точно не вийняв.
Отже витрачено близько 4 годин на зняття підкрилок, бризговиків, бампер, буферів і оббивки багажника.
Просверлено дірки в бампері та проколупано заглибини в пінопласті.
Датчики встановлено та затягнуто в багажник через один з отворів, де була гумова заглушка. В заглушці прокулупав невеличкий отвір і всі дроти пропхав через нього.
Підключено все до блоку, подано напругу. Перевірено. Датчики спрацьовують вірно. Віддаль показують правильну.
Оскільки все справне, буду приступати до протягування монітору до торпеди і кріплення блоку.
Доречі, підкрилки ззаду вирішив зняти, оскільки вже хапануло іржею поріг зі сторони, де була підкрилка, видно там застоювалась волога. Окрім того трохи ржаві отвори від саморізів. Доведеться тепер з цим усім боротися.
Наразі поки тепло подумаю, чи вони мені взагалі потрібні (підкрилки), що додатково стимулює бажання придбати гуму 185/65 R14, а то і 195/60 R14, якщо знайду.
Свого часу на Славку поставив 165/70 R13. Машинка зовсім по іншому виглядала і руль крутився наче з гідропідсилювачем.
На 195 вигляд і відступи від норми на Ланосі були б приблизно такі:

Можливо взагалі зніму і передні, а пошукаю рідкі підкрилки на крайній випадок.

SEMPER FI

Двома днями раніше, перезакріплено динамік сигналізації. При рушанні і при їзді по нерівностях відходила маса динаміка. Через наявність додатково внутрішнього живлення, відбувалась попереджувальна сигналізація першого датчика удару.
Послаблено натяг дротів, зачищено та оброблено мінусову клему та місце її кріплення до кузова.

Санек

Парктроник хорошая штука, ждем отзывов о качестве работы   :-X
не было  мысли ставить камеру, эфективне гораздо ???
моя бывшая http://slavuta-club.info/forum/viewtopic.php?id=9534
моя нынешняя

SEMPER FI

Пробіг 41195:
- завершено встановлення парктроніка.

 *WRITE*

Загальний вигляд автомобіля ззаду:


Провода датчиків з днища багажника через гумову заглушку:


Сам девайс (в процесі мігрував все ж на крило, фото далі):


Дроти кидав через дах (знято оббивку з передньой, середньої та задньої стійок; знято руски над дверима):



Міграція девайса на крило. Підключення живлення до фари заднього ходу здійснено методом припайки до існуючих контактів у фішці, заздалегідь вийнявши їх з гнізд:



Монітор на панелі:



Висновок:
Зрештою не дуже то й потрібна річь  *NO* . Спрацьовує від 1-1,2 метра, хоча в мануалі вказано від 1,2-2. Збрехали. Паніка зіткнення вже з 0,4-0,5  o_O . Я зазвичай і без нього так під\'їжджаю  :-/ . От показував би 0,1-0,2, було б супер, а так. Тому і кажу, що не дуже то і потрібний девайс.
Позитивний момент  *OK* , що віддаль таки показує абсолюто вірну. Перевіряв з рулеткою.
Проте, під\'їжджаючи, наприклад, до дерева, спрацьовує не одразу і не завжди  *WALL* . Підозрю що ультразвукові хвилі мають досить низьку частоту і просто огинають такі малі перешкоди  %) .
Ну але, девайс дістався задурно  :[ , тому жалітися немає на що. Користуємося і радіємо життю  *DANCE* ))

SEMPER FI

Цитата: Sanek-KievПарктроник хорошая штука, ждем отзывов о качестве работы   :-X
не было  мысли ставить камеру, эфективне гораздо ???
Подумаю над цим обов\'язково, бо парктронік щось не виправдав моїх сподівань.

Sergik32

гарна машинка, от тудиб камеру інсталювати замість парктроника і моніка втулити, ото був би  класний девайс для авто.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

SEMPER FI

Цитата: Sergik32гарна машинка, от тудиб камеру інсталювати замість парктроника і моніка втулити, ото був би  класний девайс для авто.
Дякую.
Про камеру вже думаю, але спершу хочу пошукати інформаці, можливо якимось чином можна датчики порегулювати. Принаймі на блоці є резистор під викрутку з написом adjustment, але підозрюю, що для регулювання гучності. Хоча, хто його знає. Спробую при нагоді його покрутити і глянути на що впливає.