.Моторедуктор дворника. Проблемы, поломки.

Автор Олег, 02 Березня 2009, 09:50:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Механіка наче норм..наче

Віталя, що скажеш?  Було таке в тебе? Треба твоя думка.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Де цей запобіжник? На експлікації панелі не позначено.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 18:26:58Віталя, що скажеш? 
Зараз скажу.
Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 18:26:58Було таке в тебе?
У внимательных и наблюдательных шоферов такое легко объясняется, а электрику и подавно.
Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 18:26:58Треба твоя думка.
Дикую, тут мабудь нема толкових пидказчикив? :)
Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 19:12:29Де цей запобіжник?
Там где коробочка моторедуктора с цифрой 6, ниже 10-го вывода. То и есть тепловой.
Костя, включи логику. Тепловой своё отрабатывает как и было задумано, такое бывает при нештатной ситуации-
1- замёрзла щётка на стекле зимой
2- механический клин в механизме, по причине- что то поломалось, туго ходит, заржавело, что то мешает вращаться.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Віталя, вічно ти з своїми цитатками ))
Мотор став в путі, просто зупинився. Цілий механізм я впевнений, зносу ну 10% , але можливо став в "мертву точку", де найбільший момент здрагування. У мене є думка що понизиласть струмова уставка і спрацьовує не на 5А а на 3А, а струм двірник потребує 4А. Чи таке може бути? Що там в реле за елементи? Якщо його закороти? Коротити лише знімаючи мотор чи там петля на колодку?
Може щітка залягла? Х.з.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 20:30:19а струм двірник потребує 4А.
Несколько раньше я выкладывал ток дворников.
Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 20:30:19Цілий механізм я впевнений
А я уверен, что что то поломалось/ согнулось/ заклинило/. потеряло подвижность.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 12 Червня 2021, 21:40:13
Цитата: ВКБ від 10 Червня 2021, 21:01:42Поміряй Віталя струм з та без.
Щётка дворника оттопырена, потребление 1 А. Щётка лежит на мокром стекле (как раз дождь шёл), на медленной скорости волнами потребляет от 1 до 2 А. На большой скорости примерно 1.5 до 2.5 А.
Знайшов
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 27 Листопада 2021, 21:59:53Знайшов
Молодєць.
Мерил не автомобильным амперметром (который с нулём посредине и точность которого плюс минус миллиметр), а обычным скажем так радиолюбительским, головкой с шунтом.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Віталя, і всі знатоки, то з якою емблемою запобіжник мотор редуктора склоочисника?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

stepankarcev

Цитата: ВКБ від 28 Листопада 2021, 13:59:27
Віталя, і все знатоки, то з якою емблемою запобіжник мотор редуктора склоочисника?
Сам предохранитель выглядит так

И расположен на самом моторедукторе.
Есть хорошее видео по проверке работоспособности моторедуктора: , но по этой схеме неисправность предохранителя не подтверждается на 100%, надо крышечку снимать с него и смотреть.
По симптомам похоже на то, что было у меня. Фотографии, к сожалению, не делал.

ВКБ

Відремонтував, але це реле теплове викусив і закоротив, розсипалось в середині.
Я так поняв що плавкий запобіжник в панелі запобіжників спарений з чимось, окремого немає.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

stepankarcev

Цитата: ВКБ від 28 Листопада 2021, 19:01:46
Відремонтував, але це реле теплове викусив і закоротив, розсипалось в середині.
Я так поняв що плавкий запобіжник в панелі запобіжників спарений з чимось, окремого немає.
Поздравляю с починкой. Были мысли тоже закоротить, но в итоге припаял держатель обычного флажкового предохранителя, пусть уж хоть какая-то защита будет.
На Таврии полулюкс плавкий предохранитель дворников отвечает и за печку (я с него ещё управляющий сигнал на реле прикуривателя взял  :-D) и висит отдельно где-то под рулём в футляре. Думаю что и на Славуте может тоже за печку отвечать (кстати хороший признак для диагностики на ходу - если и дворники и печка не работают то стоит сначала там смотреть, у меня такое бывало)

ВКБ

Так, теж не працювала пічка і двірник. В Славуті люкс саме так і реалізовано. Вріжу плавкий запобіжник, але придумаю де  їхать треба завтра тому швидке рішення непопулярне. Треба переробити щоб був на клемах і в підкапотному вивести, або під туж саблю щоб зручно обслуговувати.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Цитата: stepankarcev від 28 Листопада 2021, 19:47:37
Цитата: ВКБ від 28 Листопада 2021, 19:01:46
Відремонтував, але це реле теплове викусив і закоротив, розсипалось в середині.
Я так поняв що плавкий запобіжник в панелі запобіжників спарений з чимось, окремого немає.
Поздравляю с починкой. Были мысли тоже закоротить, но в итоге припаял держатель обычного флажкового предохранителя, пусть уж хоть какая-то защита будет.
На Таврии полулюкс плавкий предохранитель дворников отвечает и за печку (я с него ещё управляющий сигнал на реле прикуривателя взял  :-D) и висит отдельно где-то под рулём в футляре. Думаю что и на Славуте может тоже за печку отвечать (кстати хороший признак для диагностики на ходу - если и дворники и печка не работают то стоит сначала там смотреть, у меня такое бывало)
В моїй славуті нічого не висить,тільки стоїть.В стандарті двірники підключені напряму з замка запалювання без запобіжника.В люксі ще гірше,напряму з плюса і теж без запобіжника.Такщо термак той є останнім в окопі перед коротким замиканням та клином.Запобіжник опалення салону тільки на моторчик .А єдине що об'єднує їх то це що обидва підключені до реле запалювання напряму на замок(стандарт)

stepankarcev

Цитата: ВКБ від 28 Листопада 2021, 20:18:50
Так, теж не працювала пічка і двірник. В Славуті люкс саме так і реалізовано. Вріжу плавкий запобіжник, але придумаю де  їхать треба завтра тому швидке рішення непопулярне. Треба переробити щоб був на клемах і в підкапотному вивести, або під туж саблю щоб зручно обслуговувати.
Я припаял вот такой держатель, достаточно длинный чтобы удобно было обслуживать (но вот вопрос насколько он герметичен, пока всё работает но надо бы посмотреть)

Хотя у вас похоже и оригинал найти не сложно, я когда себе летом искал много ссылок было на сайты запчастей