есть кто с г. Белая Церковь?

Автор Joker_, 03 Липня 2014, 21:56:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Joker_

есть кто с г. Белая Церковь?

Андрей

Цитата: Jokerесть кто с БЦ?

Фастов вроде как рядом 8)

Григорий

СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Joker_

нужна будет помощ обращайтесь

Григорий

Дякую. Я також при потребі зможу допомогти, я своє авто повністю обслуговую сам. *DRINK*
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Василий


Олег


Joker_

Всем привет.  Нужно будет как то организоватся, как думаете?.

Олег

Цитата: Joker_Всем привет.  Нужно будет как то организоватся, как думаете?.

Підтримую))

Kovalyk

#9
Я теж з Білої... Хто в кого ремонтується? Поділіться адресами, якщо не жаль. Бо в гаражі немає ями і не все можна зробити... Я, в основному, користуюся послугами Юри (парк Слави), зчеплення міняв напроти елеватора (там два брати, давно було), один раз звертався до Кузьміча на Таращанському - свічку мені закрутили неправильно, а я помітив пізно, довелося різьбу проганяти по-новому.... Але бува останнім часом всі зайняті, а хочеться, щоб машинку робила знаюча людина - от і шукаєш :thank_you:

Григорий

Я з Белки але біля авто роблю все сам, я дуже давно не довіряю горе майстрам, ями в мене немає але я не бачу в цьому великої проблеми.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Kovalyk

Дякую! Я без ями роблю те, до чого можна зверху добратися... Та й часу того нема, щоб лежати під машиною довго... Мене Юра( біля парку Слави) повністю влаштовував, але останнім часом до нього не "пробитися". Постійно зайнятий. Того і шукаю, може хто знає "толкового" майстра по Тавріям