"Люксовая" торпеда прыгает на ямах!

Автор Димончик, 12 Березня 2009, 01:38:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

JeepKa

Цитата: Володимир
Цитата: JeepKaшось під панеллю в районі пічки почало дребізжати, дзвеніти навіть на рівній дорозі  від невеликих вібрацій. якийсь металевий звук ніби бляшанка чи пластина з однієї сторони не прикручина. Що це може бути, невже потрібно розбирати пічку?
Міг магнітофон відкрутитись, або планка між пічкою і торпедою. Знімати пічку не потрібно, засунь руку під торпеду і перевір.
якраз недавно то все добре позатягував ]:->
тепер почолось то дрибіжання :!
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Цитата: JeepKa
Цитата: Володимир
Цитата: JeepKaшось під панеллю в районі пічки почало дребізжати, дзвеніти навіть на рівній дорозі  від невеликих вібрацій. якийсь металевий звук ніби бляшанка чи пластина з однієї сторони не прикручина. Що це може бути, невже потрібно розбирати пічку?
Міг магнітофон відкрутитись, або планка між пічкою і торпедою. Знімати пічку не потрібно, засунь руку під торпеду і перевір.
якраз недавно то все добре позатягував ]:->
тепер почолось то дрибіжання :!
Єдиний вихід залізти ще раз і подивитись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

JeepKa

Цитата: Володимир
Цитата: JeepKa
Цитата: ВолодимирМіг магнітофон відкрутитись, або планка між пічкою і торпедою. Знімати пічку не потрібно, засунь руку під торпеду і перевір.
якраз недавно то все добре позатягував ]:->
тепер почолось то дрибіжання :!
Єдиний вихід залізти ще раз і подивитись.
тобто зняти панель, бо низу нічого не видно звідки йде звук.
просто стукаю легенько кулаком по панелі, а воно дзвенить, дрибіжить в районі пічки.
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Цитата: JeepKaтобто зняти панель, бо низу нічого не видно звідки йде звук.
просто стукаю легенько кулаком по панелі, а воно дзвенить, дрибіжить в районі пічки.
Панель не знімай, засунь руку під торпеду і перепробуй все, можливо знайдеш.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Виталха

там идёт провод на антенну возможно ослабла скоба которая его крепит. У меня было так.