Розвал/сходження в домашніх умовах (фотозвіт)

Автор Володимир, 05 Серпня 2014, 15:36:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Щоби зробити розвал сходження в домашніх умовах я використав водний рівень

лазерний фонарик

металічну скобу до якої прикріпив фонарик так щоби промінь був паралельно до кінців скоби.

дві довгі лінійки з поділками (Лінійки виготовленні з планок старих карнізів).

дві дерев\"яні підставки. (Висота підставок 13-15 см.)


1. На підлозі крейдою малюємо положення коліс автомобіля


2. Відкочуємо авто, і на місці коліс по міткам ставимо дві підставки, після чого шляхом підкладання сторонніх предметів під підставки, по водному рівню вирівнюємо щоби вони були на одному рівні.


3. Після вирівнювання крейдою на підлозі замічаємо їх розміщення, забираємо підставки, закочуємо авто на мітки, знімаємо колеса і ставимо авто не підставки, так щоби авто стояло фланцями на підставках а не на тормозних дисках, бажано між підставкою і фланцем підставити металічні пластини, щоби фланці не в\"їдались в дерево. Перед зніманням другого колеса, будьте обережні, щоби фланець протилежного не злетів з підставки.

4. Шляхом підставляння домкрату під ричаги, піднімаємо і опускаємо кожен фланець над підставкою щоби зняти напруги з підвіски, інакше розвал буде не точним.

5. Ставимо на бампера рівень, щоби переконатись що авто стоїть без нахилу.

6. Шляхом прикладання скоби з фонариком до задніх барабанів, світимо на лінійку що знаходиться з заду щоби визначити центр авто, запам\"ятовуємо дані.


7. Ставимо руль в  положення в якому авто їхало прямо, і міряємо розвал як показано на малюнку. Я собі ставив  розвал +20 хв, якщо орієнтуватись на віконичко рівня, край бульбашки знаходиться на поділці.


8. Щоби змінити розвал, відпускаємо гайку верхнього болта, потім відпускаємо гайку нижнього болта, крутимо верхній болт для зміни розвалу, міряємо розвал, затягуємо нижню гайку потім верхню. Крутимо руль в сторони, кілька разів нажимаємо на перед авто і перевіряємо знову правильність встановленого розвалу.

9. При потребі знімаємо руль, і ставимо його так, щоби при вивороті руля в протилежні сторони шпиці знаходились зеркально в одному положенні. Ставимо колеса паральельно повздовжній осі авто, при цому руль має стояти рівно відносно торпеди.

10. Приставляємо до фланців скобу паралельно до землі, та міряємо розходження шляхом світіння фонариком на лінійки. Різниця відстаней між точками на лінійці спереду та на лінійці з заду, повинна бути в діапазоні 1-3 см, за умови що між лінійками відстань 4.5м. При цьому з переду має бути більша відстань ніж з заду, а точки з заду, мають бути рівновіддалені до точок визначених в пункті 6.





11. Для регулювання розходження, крутимо гайки на рулюваих тягях. Після регулювання перед замірюванням, обов\"язково потрібно покрутити руль в сторони і понажимати на передок авто, щоби зняти напруги з підвіски.

Результат відчув зразу під час виїзду з гаража, руль крутиться порівняно легше, машина на трасі в сторону не тікає і доротримає дуже добре.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Camel Trophy

Те 100 грн жалко? На глаз развал выставляется чтобы до развала доехать.... Это сверхжадность

Володимир

Цитата: Camel TrophyТе 100 грн жалко? На глаз развал выставляется чтобы до развала доехать.... Это сверхжадность
Грошей не шкода, нема просто часу їхати на розвал, так як у нас в селищі його не роблять, а машиною їздити потрібно. Тому вирішив потратити годину часу на таку камасутру.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: сволочьМолодец Володимир, теперь у кого в нас. пункте нет норм СТО, будут сами делать.
На ютубі є відео і з іншими способами регулювання, але там потрібно ідеально рівні диски, на стальних такого не зробиш, тільки на литті, а тут виходить досить хороша точність, ще би між фланцем і підставкою поставити підшипники для зняття напруги підвіски, взагалі можна ідеально настроїти.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Тільки що їздив по трасі, на 110 кмг дорогу тримає відмінно, незважаючи на нерівності та колії місцями.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Max 55

еще многое зависит от резины, на белке или роззяве - это не езда

Володимир

Цитата: Max 55еще многое зависит от резины, на белке или роззяве - это не езда
Ну в мене зараз шестирічна белшиша, то дорогу тримає краще ніж коли купив машину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Max 55

Цитата: Володимир
Цитата: Max 55еще многое зависит от резины, на белке или роззяве - это не езда
Ну в мене зараз шестирічна белшиша, то дорогу тримає краще ніж коли купив машину.
ты просто на хорошей резине не ездил
я после роззявы ходовку перебирал и не раз

Sergik32

БЦ-11 не з\'їдається і дорогу тримає при 100-120км/год навіть пускаючи руля, не тягне і не уводе в сторону. Значить все поки в нормі.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Max 55

ага и каждую яму проходит с оглушительным звуком - Ту-Тух!

Володимир

Цитата: Max 55
Цитата: Володимир
Цитата: Max 55еще многое зависит от резины, на белке или роззяве - это не езда
Ну в мене зараз шестирічна белшиша, то дорогу тримає краще ніж коли купив машину.
ты просто на хорошей резине не ездил
я после роззявы ходовку перебирал и не раз
Можливо, але в мене нема стільки доходів щоби міняти просто так резину, були б, я б на славуті напевне не їздив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Ну на гарну резину грошей то точно що зараз невистачає, а от їздити на славуті то треба, я недавно їздив на тойоті секвойя то скажу що не дуже, велика-тиха-моцна, 5,7л V8, двигуна і підвіски не чути, за 7сек уже і сотня. всетаки славута то машина правильна.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Max 55

ёлки я вас умоляю!
роззява стоит сейчас 320 примерно, а импортную получше можно за 400 взять, разница как видим не большая по деньгам, зато ездим как люди!
правильные Славутоводы уже после покупки Славуты из салона снимали сток резину и ставили получше, а снятую продавали!

kipa192

А що , чого б не заробить 100 гривень у себе в гаражі ? Мізки не терплять застою . Два кіло м*яса на дорозі не валяються *OK*

Sergik32

правильно, купити 2 кг мняса, кг порізати і замаринувати і поки один виставляє розвал в сходженні то інший палить дрова в мангалі.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0