Попррошу помощі,може хтото стикався

Автор Юра, 11 Жовтня 2014, 20:35:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юра

короче мужики начну попорядку.Авто деу сенс.
їду тікишо додому і бачу шо єлі-єлі підмигує лампочка зарядки акб,але через пару минут пиристало,я думав що може просто глюк.але через пару км шото начала притухать панель приборів та свет,(став тусклим)но мотор робив рівно і признаків збоїв неподавав,заїхавши в гараж спробував запустити двигун но акум оказався дохлим,знявши його та провірив аерометром який показав 50% заряда(тоїсть він не сів докінця,але двигуна чогось нетяне)поставив на заряд...наповню що акуму всього півтора року,і він мене ніколи непідводив.я його даже в морози непідзаряжав.Так от підскажіть от куда копать найперше,я неповний нуль,але просто немає часу розбиратись))))як правильно помірять заряд на генераторі?чи нна реле?*????

Сергей

Ремень генератора в порядке? А то такое впечатление, что ты доехал на аккумуляторе...

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Юра

Цитата: serjikРемень генератора в порядке? А то такое впечатление, что ты доехал на аккумуляторе...
да ремень вроді намісці,їхав на акумі???незнаю...

ВКБ

Та зайди в тему\"генератор\" там треба питати!!!  1000 разів там є описи подібного, і не важно, славута чи сенс, чи лайнос.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Buzyan

Цитата: yraкороче мужики начну попорядку.Авто деу сенс.
їду тікишо додому і бачу шо єлі-єлі підмигує лампочка зарядки акб,але через пару минут пиристало,я думав що може просто глюк.але через пару км шото начала притухать панель приборів та свет,(став тусклим)но мотор робив рівно і признаків збоїв неподавав,заїхавши в гараж спробував запустити двигун но акум оказався дохлим,знявши його та провірив аерометром який показав 50% заряда(тоїсть він не сів докінця,але двигуна чогось нетяне)поставив на заряд...наповню що акуму всього півтора року,і він мене ніколи непідводив.я його даже в морози непідзаряжав.Так от підскажіть от куда копать найперше,я неповний нуль,але просто немає часу розбиратись))))як правильно помірять заряд на генераторі?чи нна реле?*????
Есть слабенькое свечение контрольной лампы--так тож гена зарядку не выдает. Установите исправную схему свечение пропало? Бывает шо шоколадка умирает или щетки отгорели. Если не помогло то тогда---- При работе авто на ХХ с выключеными потребителями сымите клему с акб. Авто заглох-гена не работает. В лучшепм случае замена подковы вылетел диодный мост.
0503881138 0633061992

Юра

Цитата: Buzyan
Цитата: yraкороче мужики начну попорядку.Авто деу сенс.
їду тікишо додому і бачу шо єлі-єлі підмигує лампочка зарядки акб,але через пару минут пиристало,я думав що може просто глюк.але через пару км шото начала притухать панель приборів та свет,(став тусклим)но мотор робив рівно і признаків збоїв неподавав,заїхавши в гараж спробував запустити двигун но акум оказався дохлим,знявши його та провірив аерометром який показав 50% заряда(тоїсть він не сів докінця,але двигуна чогось нетяне)поставив на заряд...наповню що акуму всього півтора року,і він мене ніколи непідводив.я його даже в морози непідзаряжав.Так от підскажіть от куда копать найперше,я неповний нуль,але просто немає часу розбиратись))))як правильно помірять заряд на генераторі?чи нна реле?*????
Есть слабенькое свечение контрольной лампы--так тож гена зарядку не выдает. Установите исправную схему свечение пропало? Бывает шо шоколадка умирает или щетки отгорели. Если не помогло то тогда---- При работе авто на ХХ с выключеными потребителями сымите клему с акб. Авто заглох-гена не работает. В лучшепм случае замена подковы вылетел диодный мост.
а яку клему потрыбно зняти при працюючому двигуні???+ чи -

$lavka

НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ СНИМАЙТЕ КЛЕММЫ ПРИ РАБОТАЮЩЕМ ДВИГАТЕЛЕ - ПОПАЛИТЕ ВСЁ нах !

Buzyan

Цитата: SLAVKAНИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ СНИМАЙТЕ КЛЕММЫ ПРИ РАБОТАЮЩЕМ ДВИГАТЕЛЕ - ПОПАЛИТЕ ВСЁ нах !
Если без нагрузки на пару секунд ничего не палится.
0503881138 0633061992

Юра

мужики оказалось нема зарядки на акб,тоїсть вона відсутня машина робе от акума.розибрав рн помоїму тут стерлись щотки,хто що скаже???

$lavka

Цитата: Buzyan
Цитата: SLAVKAНИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ СНИМАЙТЕ КЛЕММЫ ПРИ РАБОТАЮЩЕМ ДВИГАТЕЛЕ - ПОПАЛИТЕ ВСЁ нах !
Если без нагрузки на пару секунд ничего не палится.
Горит аж бегом !

$lavka

Цитата: yraмужики оказалось нема зарядки на акб,тоїсть вона відсутня машина робе от акума.розибрав рн помоїму тут стерлись щотки,хто що скаже???
Если выступают менее 5мм - поменять щетки или ИРН , желательно поставить ВТН .

Юра

Цитата: SLAVKA
Цитата: yraмужики оказалось нема зарядки на акб,тоїсть вона відсутня машина робе от акума.розибрав рн помоїму тут стерлись щотки,хто що скаже???
Если выступают менее 5мм - поменять щетки или ИРН , желательно поставить ВТН .
вилікував заміною щоток,і розшифруй,що таке ИРН І ВТН??????

$lavka

Интегральный регулятор напряжения , винницкая фирма производитель .