Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 30 Червня 2016, 23:43:26
то це дібрє. скоріше задні прогниють хоч і промазано і підкрилок стоїть, там конденсат пливе. У мене всі зазори між підкрилком і крилом промазані герметиком і пальцОм наведені шви, от тільки один передній то силіконом будівельним, знаю що не можна але балбєс тоді коли мазав то не знав.
Я свої всі промазав мовілем, одного разу знімав для ревізії, то там все як з заводу, тільки пилюкою припало.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gray-black

пробіг 107 500
   нарешті затонував лобове скло, пльонку брав саму світлу із тих що були, спецом щоб вночі норм видно було, і вдень щоб не акваріум.
таку роботу добре робить у нас в городі один хлопчина, його плівка + робота 600(лобове), за все інше 1800
   ще ввечері замінив масло в моторі(MLS-4 літри напівсинька),фільтр масляний і повітряний (WIX),заміна газового на днях,ато і раніше B)
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

нічотак навіть, головне щоб не палило в очі. як в ночі видно?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

Цитата: Sergik32 від 04 Липня 2016, 23:42:34
нічотак навіть, головне щоб не палило в очі. як в ночі видно?
видно добре,ще тра в дощ перевірити та туман
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 107 600
позавчора попав під дощ,видно все добре,лив як з відра
сьогодні застрахував авто в ПРОВІДНА,324 грн
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

везе людям, у них дощ є, а я за 80 км живу і дощу немає
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

Цитата: Sergik32 від 08 Липня 2016, 23:39:26
везе людям, у них дощ є, а я за 80 км живу і дощу немає
так приїжджай до нас з відром,набереш трохи }-)
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

ягід хочу чорних, а води з крана наберу
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

Цитата: Sergik32 від 09 Липня 2016, 00:07:46
ягід хочу чорних, а води з крана наберу
18 грн літра,хоч живу недалеко від лісу,мені простіше їх купити,ніж рачкувати 1 банка за 2 години(перевірено) :o
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

у нас по 25-30, то у вас там ще можна і купити і дійсно не рачкувати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Lisiy83

Цитата: gray-black від 08 Липня 2016, 23:37:33
сьогодні застрахував авто в ПРОВІДНА,324 грн
это с нулевой франшизой?

gray-black

Цитата: Lisiy83 від 09 Липня 2016, 11:48:57
Цитата: gray-black від 08 Липня 2016, 23:37:33
сьогодні застрахував авто в ПРОВІДНА,324 грн
это с нулевой франшизой?
0,00
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 108 500
так як вмерли задні стойки, вирішив прокачати у vadozz"а, відправив свої старі на прокачку, красити не було часу, поставив як є, колись коли буду днище обробляти тоді і покрашу, заодно і нові сайленти кину, трохи жорсткіші за стандарт.550 за пару оплатив,замінив за пів-години
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 108 800
перестав крутити стартер з ключа,з під капоту викруткою заводилась,об"їздив у місті 3 електрика,у кожного була своя версія чого не робить(замок-2 варіанта,підгоріло реле-1),але братись не хотіли мол зайнятий,четвертий взявся,оказалося у втягуючому обломався проводок що іде від фішки,хотів він реанімувати деталь,пайка нічого не дала,купив нове втягуюче з 2108(270 грн),на відміну від того що стояло у мене,ставити прийшлось навпаки(зеркально), електрик взяв 50 грн
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Серёга

Цитата: gray-black від 22 Липня 2016, 08:24:11
пробіг 108 800
перестав крутити стартер з ключа,з під капоту викруткою заводилась,об"їздив у місті 3 електрика,у кожного була своя версія чого не робить(замок-2 варіанта,підгоріло реле-1),але братись не хотіли мол зайнятий,четвертий взявся,оказалося у втягуючому обломався проводок що іде від фішки,хотів він реанімувати деталь,пайка нічого не дала,купив нове втягуюче з 2108(270 грн),на відміну від того що стояло у мене,ставити прийшлось навпаки(зеркально), електрик взяв 50 грн

Я как покупал новое втягивающее вот так и мне продали втягивающее а оно зеркальное и несказали, подключил как было, ключём повернул тишина думал нерабочее продали, через 10 минут запах горелого притронулся к втягивающему и обжог руку...подождал пока остынет и переставил  уже 5 лет нормально всё.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!