Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

Цитата: Серёга від 22 Липня 2016, 21:14:04
Цитата: gray-black від 22 Липня 2016, 08:24:11
пробіг 108 800
перестав крутити стартер з ключа,з під капоту викруткою заводилась,об"їздив у місті 3 електрика,у кожного була своя версія чого не робить(замок-2 варіанта,підгоріло реле-1),але братись не хотіли мол зайнятий,четвертий взявся,оказалося у втягуючому обломався проводок що іде від фішки,хотів він реанімувати деталь,пайка нічого не дала,купив нове втягуюче з 2108(270 грн),на відміну від того що стояло у мене,ставити прийшлось навпаки(зеркально), електрик взяв 50 грн

Я как покупал новое втягивающее вот так и мне продали втягивающее а оно зеркальное и несказали, подключил как было, ключём повернул тишина думал нерабочее продали, через 10 минут запах горелого притронулся к втягивающему и обжог руку...подождал пока остынет и переставил  уже 5 лет нормально всё.
у мене було так само,тільки я руки не попік,запідозрив щось неладне коли втягуюче стало грітися,зняв клему,електрик прозвонив тестером і видав заключення-перекинути,і все працює :yahoo:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

сьогодні заїхав на "трясучку",все в нормі-шарові,сайленти,наконечники,тільки чуть люфт в рульовій рейці,затягнута вона по максимуму,буде сильніше стукати піде під заміну :lol:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Lisiy83

так вроде ты недавно перебирал рейку

gray-black

Цитата: Lisiy83 від 23 Липня 2016, 10:07:49
так вроде ты недавно перебирал рейку
ту що перебирав зняв через 2 дні,бо стукала по центру,мабуть виработка на рейці,поки катаюсь на старій
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Lisiy83

отдал деньги за ремкомплект и работа, а она стучит? так зачем такой ремонт?

gray-black

Цитата: Lisiy83 від 24 Липня 2016, 17:15:51
отдал деньги за ремкомплект и работа, а она стучит? так зачем такой ремонт?
дядя валера відмазався-мол я не виноватий що рейка така,і втратив клієнта :(
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 111 005
сьогодні,вірніше вчора замінив ШРУСи з ліва на право і з права на ліво,так для профілактики,причиною тому  була заміна пильників на них же,поставив поліуретанові,побачим як походять,все промив у бензині аи-92 і змазав свіжим ШРУСом,замінив передні патрони КУБ 663035 на КУБ 664014,попередні для мене зам"які,люблю табуретку а не комфортну їзду :mitsu:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

YUKON

Цитата: gray-black від 14 Серпня 2016, 03:28:32
...люблю табуретку а не комфортну їзду :mitsu:
Цікаво цікаво...а де це ви молодий чоловіче, знайшли в Славуті, комфортну їзду?...доречі, як і у інших авто постсовка!
Де це місце?...комфорт! :rofl:

Sergik32

у нас тут  гайвеї і автобани на Поліссі, і тут ролсройсовська підвіска клонить до сну, треба спорт
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: gray-black від 27 Травня 2016, 23:23:17
пробіг 104 500
обірвав нижню подушку двигуна(так думаю,бо носиться по всьому моторному відсіку,трохи по кузову тарабанить,мене це напрягає),вирішив поміняти обидві,якість заводу мені не сподобалась,прикупив з волги,прийшлось коньок і лижу трохи пересвердлити,результатом задоволений,менше вібрацій від мотора,ще якби бокову на щось нормальне замінити... :popcorm:
жду коментів і критики :-D
Як почувається двигун на цій подушці, і як почувається сама подушка? Бо я свою передню надірвав, то навряд чи знайду нормальну м"яку таврійську, то можливо доведеться щось ставити інорідне.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gray-black

та вродь нічого так,напроти стандартних зам"які,коли здаю назад достає каструля до розпорки
Цитата: YUKON від 15 Серпня 2016, 09:18:32
Цитата: gray-black від 14 Серпня 2016, 03:28:32
...люблю табуретку а не комфортну їзду :mitsu:
Цікаво цікаво...а де це ви молодий чоловіче, знайшли в Славуті, комфортну їзду?...доречі, як і у інших авто постсовка!
Де це місце?...комфорт! :rofl:
все пізнається у порівнянні :wacko:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 15 Серпня 2016, 19:37:18
та вродь нічого так,напроти стандартних зам"які,коли здаю назад достає каструля до розпорки
Це напевне через відсутність упорів по краям.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Цитата: Володимир від 15 Серпня 2016, 21:25:41
Цитата: gray-black від 15 Серпня 2016, 19:37:18
та вродь нічого так,напроти стандартних зам"які,коли здаю назад достає каструля до розпорки
Це напевне через відсутність упорів по краям.
Я б посоветовал проставку под карбюратор с ВАЗ 2108 поставить, места под капотом хватает, будет чуть выше.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

gray-black

Цитата: Серёга від 16 Серпня 2016, 12:15:37
Цитата: Володимир від 15 Серпня 2016, 21:25:41
Цитата: gray-black від 15 Серпня 2016, 19:37:18
та вродь нічого так,напроти стандартних зам"які,коли здаю назад достає каструля до розпорки
Це напевне через відсутність упорів по краям.
Я б посоветовал проставку под карбюратор с ВАЗ 2108 поставить, места под капотом хватает, будет чуть выше.
от якраз і не хватає,бо встановлена комфорка,і каструля 1 см до капота не достає
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 112 222
сьогодні змінив пересвіт приборки,лак для нігтів дружини допоміг,фото не передає всієї краси
також замінив бендикс(АТ 110 грн),було зломаних 2 зуба,куски знаходились між якорем і ротором,та у задній кришці,як ніде нічого не коротнуло не відомо
роботу проводив дядя Вася(електрик)-взяв 180 грн,
після того як раніше замінив втягуюче на нове,почалися пропуски старту(стартер крутить,мотор ні)поставив пружинку їз старого(вона м"якша),пропусків поки не було(десь із 20 заводок),раніше  5 пропусків на 1 старт
пи си-каяба рулить
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились