Продам велосипед Fuji Tahoe SL

Автор Kritik, 04 Лютого 2015, 17:19:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь

Sanya , ?ycz? ci szcz??cia . Zarobi? wystarczaj?co du?o pieni?dzy na godne emerytury w domu .
инструкции к швейной машинке: «Шпульку наденьте на шпиндель моталки так, чтобы шпонка шпинделя вошла в прорезь шпульки»!

Kritik

Трошки каряво, але дякую!)  :D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Жулик

Украины нема  :|

Кусок рашка, а кусок польша...
Один Киев у дупі! Єврьопа...

Игорь

Цитата: Sliava!Украины нема  :|

Кусок рашка, а кусок польша...
Один Киев у дупі! Єврьопа...
Польща теж в дупі була, до поки в Евросоюз не вступила, і їй не почали платити гороші. Я теж хотів до Польщі. ЗП велика, і не привязана, до неліквідної грошової одиниці. Типу гривня,бел.рубль, рус.рубль. За яку попросто не купиш валюту.

Але так склалось і переїхав працювати в Республіку Білорусь. Тут ціни звісно космос, а ситуація з валютою фактично, як в нас в Україні. Тобто валюта за останній місяць зросла на 30-35% в ціні. Єдине її купити можна.І радує ЗП як в Польщі.(в мене).

Тут ніхто не тікає. Просто молодь в країнах шукає валюту і хоче зарплату 600-800$. Я що зроблю, що в Україні я такі гроші не зароблю. А в Польщі чи Рес.Білорусь можу?
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Володимир

Цитата: ihortarasuk
Цитата: Sliava!Украины нема  :|

Кусок рашка, а кусок польша...
Один Киев у дупі! Єврьопа...
Польща теж в дупі була, до поки в Евросоюз не вступила, і їй не почали платити гороші. Я теж хотів до Польщі. ЗП велика, і не привязана, до неліквідної грошової одиниці. Типу гривня,бел.рубль, рус.рубль. За яку попросто не купиш валюту.

Але так склалось і переїхав працювати в Республіку Білорусь. Тут ціни звісно космос, а ситуація з валютою фактично, як в нас в Україні. Тобто валюта за останній місяць зросла на 30-35% в ціні. Єдине її купити можна.І радує ЗП як в Польщі.(в мене).

Тут ніхто не тікає. Просто молодь в країнах шукає валюту і хоче зарплату 600-800$. Я що зроблю, що в Україні я такі гроші не зароблю. А в Польщі чи Рес.Білорусь можу?
Просто Польща це не Україна, там є нація, а не такий колгосп як в нас. Коли злотий почав лізти в верх і народ кинувся в банки знімати депозити, то вийшов прим\"єр до народу і сказав, що якщо ми будемо продовжувати в такому дусі, то економіка полізе вниз і Польщі не буде. Народ дослухався і Польща там де є зараз. Ну і парламент вони переобирали кілька разів підряд, доки не вибрали той що дбає за державу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

да в любій країні є ті кому подобається а кому ні. В основному більшість людей які не хочуть працювати, а жити хочуть гарно, але так не буває. Такщо не буде маслом мазаний хліб в усіх і відразу, треба мінятися, може не наше то наступне покоління буде мати достойну жизню.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сволочь

Вроде здесь велосипед продавали! o_O  :D
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

та вже напевно про нього забули
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Kritik

Цитата: сволочьВроде здесь велосипед продавали! o_O  :D
тобі показалось)

п.с. я думаю шо за такі гроші він тут не продасться
а за менше я його не віддам...

краще весною заберу його собі, і буду кататись тут, або вже тут продам) ше дорожче)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Sergik32

егеж-такотож, зараз тут дійсно його важко продати, поціновувачів таких ласапєдів стало менше.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Kritik

кароче, за копійки які мені пропонували, я його продавати не збирався
тому перевіз з собою

друзі не продаються)
тема закривається
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.