Продам велосипед Fuji Tahoe SL

Автор Kritik, 04 Лютого 2015, 17:19:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

Цитата: Camel TrophyФакиещеразфаК Слава Украине, Украина це Европа, и за бугор))) а вы расхлебывайте! Западная скакать хотела, а воевать и голодовать, почему то не хочет))))
ше один ватнік)
1. якшо європа не йде до нас... то ми йдемо до Європи самі....
знову ж таки різниця між Західною і Східною Україною зразу замітна
2. а я не хочу воювати за хату Володимира, який сам не хоче за неї воювати...

якби не дай Боже війна була в Тернополі-Львові - повірте шо ніхто б не виїжжав....
на початках всі кинулись помагати сходу, море добровольців, але коли люди побачили шо самі ж жителі сходу не хочуть цієї допомоги, то к кажеть насильно милим не будеш... нє то нє....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

samum

Саня, успіху!!! Форум не кидай)

Andrew1.2Li

Цитата: gda_1974
Цитата: KritikХліб 1.49
Бензин десь 4.4
Газ 2.2
Это в какой валюте ?
Ну злотых же наверное)



[url=http:

KOT

Kritik, а чого поїхав? Повістка прийшла?

Kritik

Цитата: gda_1974
Цитата: KritikХліб 1.49
Бензин десь 4.4
Газ 2.2
Это в какой валюте ?

в злотих
просто для порівняння
якшо в мене в Тернополі була зарплата 3000грн і тут буде 3000 злотих
то вдома я міг купити 166л бензину а тут зможу 680....

і так всюди... куди не глянь...

Цитата: samumСаня, успіху!!! Форум не кидай)

Дякую. Думаю шо не кину)

Цитата: KOTKritik, а чого поїхав? Повістка прийшла?
виїхав через багато факторів
але повістки в мене не було
якби була - не виїхав би)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Юра

а калину то продав?ти що виїхав назовсім?

KOT

Kritik, красавчек, якщо не вийшло зробити європейске життя в Україні, то вирішив поїхати до Європи. В мене такі ж думки, але можливости чи лінь чи трусість мені не дають цього зробити. Думати треба про себе, рідних та близьких,  а патріотизм та інші моральні впливи то все заради маніпулювання людьми.

Kritik

Цитата: yraа калину то продав?ти що виїхав назовсім?
ше не продав
надіюсь шо на зовсім)

Цитата: KOTKritik, красавчек, якщо не вийшло зробити європейске життя в Україні, то вирішив поїхати до Європи. В мене такі ж думки, але можливости чи лінь чи трусість мені не дають цього зробити. Думати треба про себе, рідних та близьких,  а патріотизм та інші моральні впливи то все заради маніпулювання людьми.
та в мене тоже... робота,картира,машина, родина...
але шо зробиш)
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Юра

я в теж переїхав би.А ну розкажи як ти переїхав,в тебе там родичі чи сам на авось,бо в мене за бугром родичів нема ужеб рванув би кудись)))))

Kritik

Цитата: yraя в теж переїхав би.А ну розкажи як ти переїхав,в тебе там родичі чи сам на авось,бо в мене за бугром родичів нема ужеб рванув би кудись)))))
можна сказати на авось
роботи ше нема
живу в знайомих тимчасово

але з вірою у світле майбутнє))))
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Цитата: VladimirNNKritik, так чего уехал то? У вас же там все ок. Это мы тут воюем сами с собой и не разберемся что, куда и кому.
ви це хто?
ти точно не воюєш
і я не хочу
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Camel Trophy

По человечески поддерживаю на все 100% не чего тут ловить, по понятиям ты хуже сепаратиста! по факту в очередной раз ты необоснованно назвал человека ,,ватником,,


Для тех кто не понял- если бы была повестка на границе не выпустили бы.... Человек свалил зарание!

ZaVa

Свалил - и хорошо.
Воевать за чужи мешки с деньгами - зачем ???
Удачи на новом месте !!!
Если холостой - забрасывай \"якоря\".
 :)
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Camel Trophy

Это по человечески! Подлерживаю! И даже удачи пожелаю!

Sergik32

Воювати треба на Банковій, звідти ростуть ноги усіх не гараздів, а не на Сході і на Заході. А патріотизм в теперішній час можна покласти в коробочку, до кращих часів. Саша поїхав і правильно зробив, життя рідних і близьких дорожчого коштує ніж нікому непотрібний патріотизм, тим паче у нас, коли хочеш допомогти, а тобі сокиру в сраку щоб штани не зпадали.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0