Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Sadist

Дійсно - "Семен Семенович !?..." Класний варіант.

drone

Цитата: Sadist від 21 Липня 2020, 10:26:37
Кожен раз при знятті клапанної кришки стикаюсь зі своєю халепою - один із гвинтів знаходиться точно під піптиком на впускній трубі для шлангу ВПГ. Я вже не дивуюсь цьому прояву польоту майстерності конструкторів, а майже впевнений, що багатьох із них зігрівала думка - їх будуть згадувать дуже часто. Так ось постає питання - чи викручується цей піптик із впускної труби (підігрів ОР). З помірним зусиллям я не відкрутив. І друге. Хто як вирішує цю проблему. Одним із варіантів вважаю трубчасту голівку розміром, щоб тільки можно було підсунути під цей піптик. тоді при відкручуванні гвинтик зайде в трубку, а при закручуванні 2-3 витки гвинтика повинні бути вільні.
Головка-кардан-удлинитель-трещетка (все 3/8) вполне нормально подлазят.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Sadist

Цитата: drone від 21 Липня 2020, 12:11:08Головка-кардан-удлинитель-трещетка (все 3/8) вполне нормально подлазят.
Там вільного місця мах 60мм. Я надіюсь, відповідний гвинтик із шестикутника або з накрученими гайками вирішить проблему.
Зараз дійшло - кардан-удлинитель - работает под углом?

Володимир

Я колись брав головку з коротким шестигранником ставив на болт, а потым ріжковим ключем крути за шестигранник, але десь того шестигранника мромахав, то зробив такого тюнінга з болтами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

В мене взагалі три болти ще заводські під шліцеву викрутку.
Два інших довелось замінити для кріплення кронштейну під корпус повітряного фільтру.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Sadist

Цитата: Vadim_K від 21 Липня 2020, 14:29:55В мене взагалі три болти ще заводські під шліцеву викрутку.
Стандартну головку крутив також викруткою, шириною в діагональ верхнього квадрата головки. Та вчора впала головка вниз так, що її й не видно. Купив трубчастий ключ 12х13, відрізав по 60мм - буду далі мудрувать. Підготував гвинтик також 60мм з гайками.

drone

#7791
Цитата: Sadist від 21 Липня 2020, 13:38:01
Цитата: drone від 21 Липня 2020, 12:11:08Головка-кардан-удлинитель-трещетка (все 3/8) вполне нормально подлазят.
Там вільного місця мах 60мм. Я надіюсь, відповідний гвинтик із шестикутника або з накрученими гайками вирішить проблему.
Зараз дійшло - кардан-удлинитель - работает под углом?
Да. Удлинитель проходит между штуцером ВУТ (шланг снимаю до этого) и ресивером. Трещетка получается уже над ресивером.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Ярослав Ужгород

В мене не підключений датчик детонації, так і купляв авто. Нащо він впливає ? Напевно ізза нього постійно горить чек енжін але авто їде ок.

Ярослав Ужгород

https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/4471-datchik-detonacii-183855-01#

https://autostrong-m.by/post/zachem-nujen-datchik-detonacii

хтось їздить без нього який в кого розхід бензина наскільки більше ?

ВКБ

Хай стоїть. Детонація буває двох типів, по поганому паливу і невідповідність куту запалення обертам і швидкості згорання. Такий ефект переходе не в крутний момент а в тепло і перегрів з пониженим ККД. Розхід буде менший якщо раніші кути зробити, а датчик цей зкорегує шоб авто мало вищий ккд і не розвалився мотор.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Серёга

Хочу разобрать салон и вытянуть коврик чтоб постирать его он в масле, пранирую с кёрхера со всякими мыльными добавками, что будет лучше добавить чтоб хорошо выстиралось масло?
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Алекс

Цитата: Серёга від 25 Липня 2020, 16:01:39будет лучше добавить чтоб хорошо выстиралось масло?
Мылонафт  :psih:
Или профиавтохимию из больших канистр
У мну такая крепкая,шо бутылку  разьело ,пришлось в стекло переливать
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Серёга

Цитата: Алекс від 25 Липня 2020, 16:27:54
Цитата: Серёга від 25 Липня 2020, 16:01:39будет лучше добавить чтоб хорошо выстиралось масло?
Мылонафт  :psih:
Или профиавтохимию из больших канистр
У мну такая крепкая,шо бутылку  разьело ,пришлось в стекло переливать

Хотел такую купить весь рынок обошел не у кого не было(((
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

В господарському магазині продають пасту автомайстер, можна там де масло перед загальною мойкою нанести і розстерти.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алекс

Цитата: Серёга від 25 Липня 2020, 16:55:53
Цитата: Алекс від 25 Липня 2020, 16:27:54
Цитата: Серёга від 25 Липня 2020, 16:01:39будет лучше добавить чтоб хорошо выстиралось масло?
Мылонафт  :psih:
Или профиавтохимию из больших канистр
У мну такая крепкая,шо бутылку  разьело ,пришлось в стекло переливать

Хотел такую купить весь рынок обошел не у кого не было(((
Мне из столицы привезли ...сведущие люди.обошлось по бартеру абрикотином 1:1
Химия чистогам,фирмА
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328