Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: drone від 16 Липня 2020, 14:59:24ГТЦ у меня еще заводской, под ВУТ, вроде такого https://detali.zp.ua/catalog/8193-cilindr_gl_tormoznoj_1103_agat_pod_vak/
От! То у мене мабуть такий же. Цівкаво -  від фенокса ГТЦ вдвічи дорожчий - він і настільки ж кращий?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

#7771
Цитата: vladishtm від 15 Липня 2020, 18:16:28
  Хочу проремеомплектить ГТЦ.  Славута 1.3 з вакуумпідсил.  Причина. Здається тормоза стали слабіші. Колодки міняв той рік.  Симптоми. Якщо качнув-давлю-завів.давлю, то підсилювач спрацьовує, педаль уходить вниз впирається, але я продовжую давити і педаль потроху іде вниз,вниз.... Тормозуха не тікає.
Маємо https://detali.zp.ua/catalog/51588-r_k_gtc_2101_dlja_FENOX/#incats    https://detali.zp.ua/catalog/50500-rem_komplekt_gtc_2101_brt_15r/#incats  Другий наче краще.
Питання. Допоиоже ремкомплект?
Допоможе, але преред розборкою з комплекту одне кільце треба кинути в тормозну рідину, наступного дня витягнути і порівняти розмір з тими що не були в контакті з тормозною рідиною. Я один раз міняв комплект, то навіть не встиг прокачати тормоза, резинки після заливки рідини розбухли і педаль застряла в нажатому стані.

БРТ кажеть не погані резинки, я віддаю перевагу Кременчуку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Вопрос о дистилированной воде. Я знаю, что в медицине готовится и применяется настоящая дис вода. На авторынках продаётся дис вода, иногда пишут что диминерализирована, иногда что технический дистиллят. Иногда вроде пишут- не использовать для приготовления лекарств. А в аккумулятор её можно? Ведь туда только правильную дис воду нужно. Короче там всё сложно.  Как это всё понять?
В магазинах продаётся очищенная питьевая вода. Кто из чего её делает, хрен его знает. Одни берут водопроводную, как то прогоняют через фильтры, и вот типа пейте живую водичку. Другие как то по обратному осмосу его очищают, добавляют минералы, и пейте. Понятно, что это не годится для аккумуляторов, и скорей всего для охлаждения двигателя.
Как распознать настоящую дис воду от технической? Я вроде знаю, что если брызнуть в огонь простую воду, огонь оранжевым окрасится. Это вроде от растворённых солей. А от дис воды цвет огня не изменится?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Ivan1988

Про огонь впервые слышу. Но для самоуспокоения можешь купить у китайцев tds метр. Я к примеру ним проверяю состояние питьевого фильтра, измеряю жесткость воды в аквариуме. Когда-то проверял дистилат с автомагазина, так он оказался хуже чем осмос с магазина.

Vitaliy.

Цитата: Ivan1988 від 20 Липня 2020, 01:15:33Когда-то проверял дистилат с автомагазина, так он оказался хуже чем осмос с магазина.
Офигеть. И этой жижей можно угробить аккумулятор.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

#7775
Цитата: Vitaliy. від 20 Липня 2020, 00:21:53Вопрос о дистилированной воде. Я знаю, что в медицине готовится и применяется настоящая дис вода. На авторынках продаётся дис вода, иногда пишут что диминерализирована, иногда что технический дистиллят. Иногда вроде пишут- не использовать для приготовления лекарств. А в аккумулятор её можно? Ведь туда только правильную дис воду нужно. Короче там всё сложно.  Как это всё понять?
В магазинах продаётся очищенная питьевая вода. Кто из чего её делает, хрен его знает. Одни берут водопроводную, как то прогоняют через фильтры, и вот типа пейте живую водичку. Другие как то по обратному осмосу его очищают, добавляют минералы, и пейте. Понятно, что это не годится для аккумуляторов, и скорей всего для охлаждения двигателя.
Как распознать настоящую дис воду от технической? Я вроде знаю, что если брызнуть в огонь простую воду, огонь оранжевым окрасится. Это вроде от растворённых солей. А от дис воды цвет огня не изменится?

Справжній дистилят фармакологи використовують лише там, де вкрай необхідно. Для ліків та дитячого харчування використовується вода після зворотного осмосу крізь пористе скло. Для переважної більшості ліків - аналогічно.

Медичний, акумуляторний та технічний дистилят - це все вода після зворотнього осмосу. Різниця лише в якості фільтрів, мембран, контролю та своєчасній заміні цих розхідників. Хіміки "мої" на роботі для лабораторних робіт також використовують дистилят після осмосу. У них там потрійна очистка фільтрами перед мембраною і контроль електропровідності (чи чого там) приладом.

А для славутки я готував антифриз на акумуляторному осмотичному дистиляті, який взяв на роботі на станції зворотнього осмосу (промислова установка займає понад 20 м2). Не знаю, яка його там чистота, але антифриз не мутніє і колір не змінює. Труба виводу з установки металопластикова, кран звичайний металевий шаровий для гарячої води (червона ручка). Можливо, у воді є якісь пластикові домішки на рівні слідів, але електрики кажуть, що акумулятори їхні на цьому дистиляті живуть нормально.

...Колись купив у автомагазині такий два види "дистиляту", то в одному з них концентрат антифризу тихенько зашипів і трохи нагрівся (рукою відчув тепло крізь пластикову тару). :facepalm:
Я так зрозумів, що "виробник" взагалі не переймався діаметрами пор мембрани та мікробіологічними показниками. :-D

Володимир

Підкажіть які вибрати розвертки щоби розсверлити дюзи в газових форсунках з 1,5 до 1,8 мм. Зайшов на пром.юа гланути, а там ті розвертки №1, №2, №3, плюс різні кути Ф ріжучої частини. Тут https://prom.ua/ua/p1035999004-razvertka-mashinnaya-tsh.html є якась таблиця гостів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я беру дистилят на роботі, у нас є ерозійний станок він випалює проволокою в ванні з дистильованою водою. брав його і для зволожувача повітря в кімнаті вмикаю зимою, в акумулятор ллю, все прозоре і чисте, он уже акуму 12 літ минуло, ще живий поки
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

Володя, а для чого тобі така точність, ти що ракету робиш, візьми свердло на 1,7 і матимеш отвір 1,8
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2020, 14:31:02
Володя, а для чого тобі така точність, ти що ракету робиш, візьми свердло на 1,7 і матимеш отвір 1,8
Щоби була однакова продуктивність форсунок, сверлом та ще й без токарного станка точно не зробиш.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

тож у тебе є свердлилка, на стіл постав ще одного патрона якщо є, співвісність виставиш шліфованим штифтом , а далі вже встромляй дюзу і свердли, сверло 1,7 і матимеш зачотні отвори, точні.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42після зворотного осмосу крізь пористе скло.
Это как?
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42і контроль електропровідності
Опа, а это меня заинтересовало.
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42але електрики кажуть, що акумулятори їхні на цьому дистиляті живуть нормально.
Теоретически, вода проходит через нержавеючий шар крана, какие то ионы от неё в воду как бы попадают.
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42акумуляторному осмотичному дистиляті
Так что, если искать на рынке дистилировку, то если для батареи, то нужно искать слово- аккумуляторная дис вода (для аккумуляторов) ?
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42то в одному з них концентрат антифризу тихенько зашипів і трохи нагрівся
Может то был раствор электролита? Электролит вылитый на землю, тоже шипит.
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42"виробник" взагалі не переймався діаметрами пор мембрани
Или вообще перепутал, в одну банку вершки, в иншу кориння? Ну или в одну миску компот, а в тазик гущу от него? :)

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 21 Липня 2020, 01:42:22
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42після зворотного осмосу крізь пористе скло.
Это как?
Один з видів "мембрани". Колись в журналі "Юный техник" описували, як запекти "мембрану" з глини, як цеглу роблять. А в джерелах фармакологів я читав про "мембрану" зі скла. Мабуть, так їм для контролю мікробіологічного забруднення зручніше або просто по причині хімічної інертності скла.

Цитата: Vitaliy. від 21 Липня 2020, 01:42:22
Цитата: Toris від 20 Липня 2020, 13:20:42і контроль електропровідності
Опа, а это меня заинтересовало.
Десь вище хтось уже радив тобі китайський прилад. По суті це мегаомметр, тільки показує не оми, а обернену величину - сіменси.

Цитата: Vitaliy. від 21 Липня 2020, 01:42:22Так что, если искать на рынке дистилировку, то если для батареи, то нужно искать слово- аккумуляторная дис вода (для аккумуляторов) ?
Та х.з., що ці продавани продають... Виходячи з мого "шипучого" досвіду, бутильована питна вода може виявитись кращим "дистилятом", ніж ота їхня бадяга... Ніззя вєріть нікому, за всім нада глаз да глаз. І китайський прилад. :) Власне, я тому й купив кілька видів води - і не помилився. Після цього всього більше не купую, заливаю на роботі "акумуляторний дистилят" у 5-литрові каністри з-під рідкого мила. Каністри всередині неможливо відмити від запаха мила, тобто полюбе каністра віддає якісь домішки у воду. Однак концентрати антифризів HEPU та Addinol нормально розчинились і приготований антифриз стабільно зберігає колір та прозорість.

Sadist

Кожен раз при знятті клапанної кришки стикаюсь зі своєю халепою - один із гвинтів знаходиться точно під піптиком на впускній трубі для шлангу ВПГ. Я вже не дивуюсь цьому прояву польоту майстерності конструкторів, а майже впевнений, що багатьох із них зігрівала думка - їх будуть згадувать дуже часто. Так ось постає питання - чи викручується цей піптик із впускної труби (підігрів ОР). З помірним зусиллям я не відкрутив. І друге. Хто як вирішує цю проблему. Одним із варіантів вважаю трубчасту голівку розміром, щоб тільки можно було підсунути під цей піптик. тоді при відкручуванні гвинтик зайде в трубку, а при закручуванні 2-3 витки гвинтика повинні бути вільні.

Володимир

Цитата: Sadist від 21 Липня 2020, 10:26:37
Кожен раз при знятті клапанної кришки стикаюсь зі своєю халепою - один із гвинтів знаходиться точно під піптиком на впускній трубі для шлангу ВПГ. Я вже не дивуюсь цьому прояву польоту майстерності конструкторів, а майже впевнений, що багатьох із них зігрівала думка - їх будуть згадувать дуже часто. Так ось постає питання - чи викручується цей піптик із впускної труби (підігрів ОР). З помірним зусиллям я не відкрутив. І друге. Хто як вирішує цю проблему. Одним із варіантів вважаю трубчасту голівку розміром, щоб тільки можно було підсунути під цей піптик. тоді при відкручуванні гвинтик зайде в трубку, а при закручуванні 2-3 витки гвинтика повинні бути вільні.
Я чесно кажучи не зовсім зрозумів про яку впускну трубу йде мова і про який піптик, але в себе болти з моторного щита  зі сторони ресивера зробив такими, тепер є можливість крутити їх звичайним ріжковим ключем.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion