Не полностью горит датчик масла и стоп

Автор Олег, 15 Березня 2015, 04:27:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

На люксовой панели под маслёнкой и STOP стоят светодиоды? Им для счастья (свечения) хватает совсем мало тока, и вода, попавшая на масляный датчик вполне приводит к загоранию этих "лампочек". А в зимнюю солёную слякоть это ещё бОльшей яркостью проявляется.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitalka від 22 Листопада 2015, 21:17:32
На люксовой панели под маслёнкой и STOP стоят светодиоды? Им для счастья (свечения) хватает совсем мало тока, и вода, попавшая на масляный датчик вполне приводит к загоранию этих "лампочек". А в зимнюю солёную слякоть это ещё бОльшей яркостью проявляется.
Зимою ще низький рівень бензину може підсвічувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 23 Листопада 2015, 06:21:00
Зимою ще низький рівень бензину може підсвічувати.
Да, в той ложбинке сверху бака много грязи может быть, зимой никогда не просыхающей.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Ніколи такого не було. Витягую роз.єм з рівня тосола - тухне. До схеми неможу добратись, мало часу з авто не злазю, робе як трактор - справно. Датчики цієї панелі на замикання на масу світяться? вони пов.язані? Наче ні.. То мабуть датчик тосола.
калюжі скрізь і кожен день по 10 шт.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Геркон витяг з датчика рівня тосола  - відпав контакт, підпаяв. Стало світитись ледь ледь, коли вимикаю  - перестає. Почекаємо просушку клем на ДВС. По схемі там діоди  якісь є. Не пойму, датчики наче всі незалежні. Десь шунтує на масу перед світлодіодом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Помогло. Ввсе пройшло. Вичистив датчик тосолу , був окисел на клемах та в середині. По калюжах іздив - все гуд.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.