Паровое отопление своими руками

Автор Жулик, 22 Квітня 2015, 17:07:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

намалякав димохід шо скажете?

Sergik32

нормально є, а на похилій трубі, якщо вона в тебе така прямокутна то зроби отвір і зверху кришку на болтики і прокладку, або картон базальтовий або іншу яка витримує температуру вище 300град. потім захочеш почистити то знімеш і чистанеш, кинеш петарду і потім вигребеш сажу
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Syava_намалякав димохід шо скажете?
Можна і так, але димохід потрібно буде теплоізолювати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Sergik32Пару фоточок приставки до КЧМ. Через неї поступає повітря в камеру горіння і ехвект чудовий. Потім напишу що і за чим загружати в топку





А десь є схема намальована що до чого?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Sergik32нормально є, а на похилій трубі, якщо вона в тебе така прямокутна то зроби отвір і зверху кришку на болтики і прокладку, або картон базальтовий або іншу яка витримує температуру вище 300град. потім захочеш почистити то знімеш і чистанеш, кинеш петарду і потім вигребеш сажу
де саме диру?
стіна мішатиме...

отута ще можу
 


Можна і так, але димохід потрібно буде теплоізолювати.

та пішла вона в страку та ізаляція ціна космос, слава богу шо я її не поставив в баню, там все четка тяга гуд а кондансат тече на вулиці...

Sergik32

уно моменто сенйор, зараз шось намалюваю схематично.
Суава, можеш і там робити, обну з вулиці відкриєш то якимсь йобжиком пропхнеш і прочистиш, а біля котла відкриєш то там вибереш і тоже лапу запхаєш і вибереш. І ще одне, там коли в тебе наклонна труба вже входить в комен то не роби велику коробку, бо то є участок опору, коли з труби виходить теплий дим і на шляху є розширення, а потім знов тонкий комен, то в тому розширенні і тим більше воно квадратнечи прямокутне, там може утворитися пробка і може не продавити дим догори, а все піде в котел, коротше, чим поменше запорів в русі тим краще
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

ну зроблю ту коробку сантіметрів 4 по висоті.


конечна  :D

Володимир

Цитата: Syava_Можна і так, але димохід потрібно буде теплоізолювати.

та пішла вона в страку та ізаляція ціна космос, слава богу шо я її не поставив в баню, там все четка тяга гуд а кондансат тече на вулиці...
Можливо і так, але бачу що у нас всі хто поставив біля будинку металічні труби на димохід, чогось їх утеплили.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

полюбому треба утепляти, точка роси зміщається догори і не буде так тікти конденсат, хоча у твердопаливних температура уходящих газів вище 200 то комен буде сухим, але коли вже дотліває паливо то тоді уходящі падають нижче 100град і тоді то і починає тікти, да і дрова якщо сируваті то дьоготь тіче хвайно. Одне що головне, щоб не прощолкати хліборезкою, це правильно зібрати труби, тоді не буде протікати дьоготь наружу труби
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Труба на вулиці )так шо пофіг хай тече...

Жулик

такс поехали, как я провел выходные  :D :
Режим  

Свариваем, подрезаем



тулим дверьку

Намечаем вторую дверьку

Вырезаем и привариваем

Вырезаем круг и ввариваем подиум  ;), заканчивается провалка на полуавтомате  %) , бежим берем электроды и провареваем все швы, шоб небыло не одно дырочки   *OK*

Пробуем одеть трубу, все четко  *OK*  

Вываливаем стену  :D , вставляем в стену сей прибамбас и в котел тоже, приваремаем ушки в котле и в прибамбасе, прикручиваем болтами прибамбас к котлу (шоб его не спижили ну и шоб он сам не спал при перепаде температуры  *YES* )



Ставим 3 трубы, растапливаем, дым идет то в труу то в котельную  %) , ветер сильный, ударяется об крышу и дует в трубу  %) , ставим еще одну и того 4 шт, уже лучше но все равно не то, бижым ставим еще одну, о вроде все окей, и слышим (гугуп  *WALL* ) упали падлы. Ветер сдул сабака, короче вывод такой с 5шт вроде ниче    *OK*  но у меня есть 6шт их и поставим  *OK* + нужно козырек палюбе, потому что об крышу ударяется ветер и дует, конечно когда я поставлю 6шт труб то они будут выше крыши но козырек нужен по любому...

Дым собака идет при открытии верхней дверьки, ну это понятно я говорил с владельцом такого же котла, то он сказал ити будет палюбе, но то все фигня, от 5 палок и горения 1 часа, сам котел держал тепло часов 7  :D , мощная вещь  *OK*, это при том что он пока без воды )


А и еще наса теперь не становится, по этому прийдется те роги по любому сцука выкручивать вверх...

Sergik32

без води і буде тримати, нагрівся і тримає, а з водою так тримати не буде, відбір тепла високий. Читни про труби
http://tehnopost.kiev.ua/drova/27-dymovaya-truba-dlya-drovyanogo-kotla.html
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

шя буду читать!

Всьо равно буде тримать краще ніж мій бойлерян


там тільки затухло і всьо дубарь.

Sergik32

ну ти зрівняв  з пальцем котел і буржуйку. В котлу є теплоносій і він там гріється і гріє все приміщення. закольцуй в булер\'яні оці труби і підведи туди воду і втули насоса от і матимеш котла, клади в булер\'ян дрова грубі і на 10см коротші від свмої топки і не вибирай знизу попіл і викинь колосніка знизу і щоб дрова лежали на попелі і горіли і буде все ф парядку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

там нема колосніка!
______________________________

Все прочитав, ну вроде всьо то я знав окрім тої таблиці там написано шо мінімально вісота димохода 6м а вобще тре 8м, на фотці в мене труба скіко одна шт десь 1,2м
6*1,2= 7,8 ну то од тої моєї байди а не від верху котла, короче 8метрів там буде!

Але в мене труба в діаметрі 24см, це нормально? Рекомедовано то 17см...