Обновление сайта

Автор admin (предыдущий), 06 Червня 2015, 14:12:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Salek від 19 Листопада 2015, 11:00:14
Цитата: Володимир від 19 Листопада 2015, 09:46:41
Я веду мову не про фотки з файлобмінника, а за фотки які вставлені на форум за прямим посиланням, і по розмірам не влазять на сторінку. На таких фотках нема при натисканні правої кнопки миші меню "Відкрити в новій вкладці".
Для этого надо установить такое меню на движке и ограничить размер вложений.


Ну ти вперто не хочеш мене зрозуміти, знайшов я в неті малюнок, копіюю посилання на нього і вставляю на форум, він на форумі відтворюється в оригінальному розмірі без масштабування і потрібно крутити полосу проктутки. Таку полосу прокрутки, я на інших двіжках не бачив, тільки тут.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

УУУУ чпасибо за новые смайлюки  :clap: :clap:

Lisiy83

по поводу кармы мне ответят?)

admin (предыдущий)

Цитата: Lisiy83 від 18 Листопада 2015, 19:46:40
а как можно посмотреть историю своей кармы? или это невозможно?
пока невозможно

Konst

#244
Я малюнки вкладаю з фотоапарата. Раніше було можна вставити напряму в тексті, в різні місця, а зараз тільки під текстом і гігантські. Мінус тут в тому що при вставці з зовнішнього джерела часто тема не проживає і року!!!!!!!!!!!!  }-)    :wallbash:  Ресурс зникає чи часто оновлюється -  і все тема не читабельна, бо малюнки не відображаються. Зайдіть на теми таврофоруму дворічної давності - пшик, чи наші із зовнішніми посиланнями. А коли малюнки зберігаються тут, - тема актуальна завжди. За період, коли з'явився оновлений форум, я реалізував близько 10-ка досить вдалих на мій погляд (і як показала експлуатація) вдосконалень "больних" місць в Славуті. Проте новий підхід до подачі зображень відбиває будь-яке бажання монтувати тему.  :hysterics: А треба-то зовсім мало: можливість вставки в будь-яке місце повідомлення  (в позицію курсора) масштабованої мініатюри-малюнка з функцією розкриття в цьому ж абзаці по ширині сторінки . Такі теми хочеться і писати і читати.  :drinks:
По поводу сайту. Мало хто його взагалі бачить. Потрібно більше інфи про славуту, наприклад фото оригінальних запчастин,, фото кузовних деталей тощо, і робити посилання з форума на сайт. В мене це колись в свій час спрацювало. + можливість зареєстрованим користувачам викладати цікаві статті про Славуту на сайт
Не мешай машине работать!

Владимир

Меня только что смутила кнопка "ответ". ..думается что я отвечу последнему пользователю. Может назвать её просто "сообщение". .или "написать". ..
Но. .про основное. ..У меня пропали все входящие сообщения. ..Зашел сейчас. .решил написать человеку. ..а не тут-то было. ..Сообщений нет. ..как ник пользователя тем более не помню. ..
Вобщем тогда так. ..ЧЕЛОВЕК! Прости что не помню твоего ника!. ..Много всего произошло за прошедшие почти 3 года, как-то вытеснилось из головы. ЧЕЛОВЕЧИЩЕ который в 13-м году был на глобалке с Кременчуга! (не на славуте). .))) Плиз отзовись. ..

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Підкажіть, чого поряд з аватарками користувачів нема місця проживання?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 10 Лютого 2016, 15:00:51
Цитата: Володимир від 10 Лютого 2016, 14:42:43
А в мене ось так
Так может "красивая" тема или настройки профиля виноваты?
Таки тема винувата, але на стандартній я працювати не можу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

admin (предыдущий)

Так, ця опція залежить від теми.

Володимир

#251
Цитата: admin від 10 Лютого 2016, 18:40:54
Так, ця опція залежить від теми.
А можна тему "FullDown Theme" підправити?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

admin (предыдущий)

Цитата: Володимир від 11 Лютого 2016, 10:40:24
Цитата: admin від 10 Лютого 2016, 18:40:54
Так, ця опція залежить від теми.
А можна тему "FullDown Theme" підправити?

Володимир, постараюсь підправити. Останнім часом катастрофічно не вистачає часу.