Сами двери и внутренности правой передней двери

Автор Олег, 06 Серпня 2015, 20:41:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олег

1. Ищу новые двери передние пассажирские двери 1105-6100026-01
2. Стекло желательно 9 год
3. Свеклоподъемник вроде нашел
4. Другая мелочевка

Володимир

Цитата: Олег від 06 Серпня 2015, 20:41:33
1. Ищу новые двери передние пассажирские двери 1105-6100026-01
Нові не шуках, шуках на розборках в хорошому стані. В нових на кромці дверей нема герметика, плюс крашені дуже погано, потім гниють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олег

Дякую за вашу не байдужість. Але я поїздив подивився на розборках... Краще нові та виводити в ідеал! А де саме нема герметику? Двері будуть доводиться до ідеалу, потім по новому ґрунтуватися, оброблятися і т.д.

Володимир

Цитата: Олег від 07 Серпня 2015, 12:33:47
Дякую за вашу не байдужість. Але я поїздив подивився на розборках... Краще нові та виводити в ідеал! А де саме нема герметику? Двері будуть доводиться до ідеалу, потім по новому ґрунтуватися, оброблятися і т.д.
Герметику нема по периметру двеки з внутрішньої сторони. Будь готовий що двері можливо будуть з браком, особливо слід звернути увагу чи відкриваються повіністю завіси, та чи не ввігнута в середину зовнішня частина дверки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олег

На пошту скоріш за все поїду з автомаляром людиною що буде робити! Можете більш детально поянити куди заглядати! Замовив двері єдині на всю країну. Буду вдячнний морозивом!

Олег

Уже не так категоричен к новым дверям! бу можно в сборе желательно без подкрасов, рихтовки, ржавчины и вздутий краски!