Обережно, не дай бог таке на швидкості!!!

Автор ВКБ, 05 Жовтня 2015, 10:09:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Отака пригода сьогодня сталася в 8,00 вранці. Ще за 10 км відчуваю, що авто перестає слухатись керма, руль стало перекашувать на 10 градусів туди сюди. Подумав що клема рельової рійки ослабилась чи в шліцях ослабло, чи розкрутився наконечник від тяги з рейки. Але що тріснуло вухо трапеції передньої правої стійки - і гадки не мав!!! Жесть. Буду аналізувати дефект. Як так могло статись, якщо навантаження там невелике. Н ями траплялись звісно.
Ваша думка цікава.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Kritik

наконечники мінялись? при заміні товкли молотом по місцю де трісло?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

YUKON

Цитата: Kritik від 05 Жовтня 2015, 12:25:44
наконечники мінялись? при заміні товкли молотом по місцю де трісло?
Я дуже мало бачив, щоб десь на СТО, а тим більше "СТО у Дяді Васі" за міна шарових або рульових робилась зйомником! Як правило товчуть і не думають! І саме більше з-за таких "професорів" таке трапилось! ППЦ більше без зйомника жодного ірода до машини не пущу!

ВКБ

ПРо зёмники 100 згоден. У самого є з'мник, ніколи не гепаю молотком.
Але ловив важкі ями недавно.
Тепер заказую тільки з кованим річагом. У мене польський з листової.
Важіль з трапеції з листової сталі - стрем. краще кований.
Як я взагалі летів  90 сьогодня!? Колесо саме по собі курс тримало, і лівий поаорот робов біля гаїшників.
Та ще й газ незареєстрований. Але ні одна машина ДПС не зупинилась.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Жулик

 ??? :o
я в афигении.

Пох...р на газ, у человека горе.
Ты че думаешь они тебе бы сказали а то у вас колесо раком изза ГБО стало?  ???

YUKON


Жулик


Володимир

Цитата: Salek від 05 Жовтня 2015, 15:07:08
Цитата: ВКБ від 05 Жовтня 2015, 10:09:35
Ваша думка цікава.
Да оно отгнило.
Іржа то вже наслідок, видно по фоткам що трісло давно і від затікання води іржавіло.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Taraseevich

с рулевым лучше нешутить...
у меня ,на славке,как то было:неменого подклинивал руль,на движение невлияло,вобщем так и ездил.Поехал к теще,по дороге назад руль начал подклинивать сильней,вернулся домой ,паркуюсь,и руль заклинило вобще,я применил силу,дергнул его сильней....,и руль стал крутится как колесо...
и тут я понимаю как мне повезло,что неслучилось это в дороге,как никак 400 км пути было,получается рейку добил до последнего.

ВКБ

В таком случае только частичной погрузкой  до сто, если оно есть рядом. Очень дорого и неудобно, тем более если при -10 на улице и с детьми.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Taraseevich

не...,если что то с рулевым,вобще нельзя ехать,представьте даже при 20 км . ч. без руля остаться

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Это хорошо! Всё хорошо, что хорошо кончается!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Стойка была делфи польша. Шток диаметром 20мм. Поставил усилиные разборные со штоком 22мм от вставки 2110, шток имеет больше ходу на 30мм примерно, домкрата еле хватает что бы задрать колесо. Радуе, рычаг трапеци из стальной поковки - кованый.
Неудачно выставил развал, руль тянет в право, нада переделать. Делал сам с уровнем и трубой. По схождению всё ок получилось, до 1мм на радиусе диска.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.