буксує щеплення

Автор gray-black, 15 Грудня 2015, 19:54:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

ZaVa

Не заморачуйся.
Залиймасло те, що Володимир заливав. Все буде в порядку.
З.І. І порахуй скільки вже грошей витрачено на твій аппарат ? ;)
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

EvgenS

Владимир, а какое масло надо жл5 или жл4?
У меня залито 80в90 жл5 грамм на 100 больше уровня и все норм не воет (до этого масло было в уровне и 5я подвывала и включалась немного с усилием), коробка чистая через сапун не выгоняет масло.

Володимир

Цитата: EvgenS від 25 Грудня 2015, 15:48:36
Владимир, а какое масло надо жл5 или жл4?
У меня залито 80в90 жл5 грамм на 100 больше уровня и все норм не воет (до этого масло было в уровне и 5я подвывала и включалась немного с усилием), коробка чистая через сапун не выгоняет масло.
Має бути жл-4, на жл-5 5-та може і не вити, але синхрони може з"їдати, так як таке масло не розраховане на наші синхронізатори.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

EvgenS

Спасибо Владимир, буду иметь ввиду. :)

gray-black

з понеділка буду сцепу міняти,порекомендуйте  запчастини будь -ласка,щоб поставити і катати довго і щасливо :yahoo:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Жулик

Проехал на АТ 100тисч  :rofl:, диск и корзина норм, а вот выжимной в холод тарабанил  :-D, выжмешь отпустишь (станет както не так) не тарабанит  :-D

Ставил изза жлобстава  :-D завод стоял в 2 раза дороже )  :facepalm:


А и после 100тисч машину продал, думаю она еще не нем ездит...

gray-black

Цитата: Алексчук від 22 Грудня 2015, 17:34:43
Цитата: YUKON від 22 Грудня 2015, 11:50:28
Комплект 5-й передачи стоит не мало думаю косаря 2,5! Плюс работа... А сцепу смени и поставь новый выжимной! Рекомендую коробку не трогать! Вой не "убьешь" ничем! Как эксперемент, нанопротек с новым маслом, поможет или нет не знаю, зато мягкость работы КПП гарантирована! Проверил на своей машинке!
Комплект пятой стоит 500 гривен, у Зазика-Сенса на сайте весят предложения.
поміняв диск і вижимний,корзину оставив,щодо шестерен 5-ї,на сайті Зазика і на пром.юа ціна висить 550 грн,позвонив-1900 попросили,зразу бажання міняти пропало
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

YUKON

Цитата: gray-black від 26 Січня 2016, 23:45:14
Цитата: Алексчук від 22 Грудня 2015, 17:34:43
Цитата: YUKON від 22 Грудня 2015, 11:50:28
Комплект 5-й передачи стоит не мало думаю косаря 2,5! Плюс работа... А сцепу смени и поставь новый выжимной! Рекомендую коробку не трогать! Вой не "убьешь" ничем! Как эксперемент, нанопротек с новым маслом, поможет или нет не знаю, зато мягкость работы КПП гарантирована! Проверил на своей машинке!
Комплект пятой стоит 500 гривен, у Зазика-Сенса на сайте весят предложения.
поміняв диск і вижимний,корзину оставив,щодо шестерен 5-ї,на сайті Зазика і на пром.юа ціна висить 550 грн,позвонив-1900 попросили,зразу бажання міняти пропало
Ну я казав навскидку, бо наш місцевий мастер по таврославкам казав щоб змінити 5 від 1,1 мотора літом 14 року коштувало 1,280! Ну а зараз вжє...

Николай

А чем 5-я от 1.1 мотора отличается от обычных ?

gray-black

Цитата: Николай від 27 Січня 2016, 13:10:42
А чем 5-я от 1.1 мотора отличается от обычных ?
кількістю зубів-27/37 стокова-29/35 і передаточним числом 0,73,а стокова-083,інше можна погуглити
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

YUKON

Цитата: Николай від 27 Січня 2016, 13:10:42
А чем 5-я от 1.1 мотора отличается от обычных ?
Простіше говорячі на 100км/г моторчика може бути не чутно, а після 110 не верещатиме як скажене собача!

Николай

Цитата: YUKON від 29 Січня 2016, 10:00:28
Цитата: Николай від 27 Січня 2016, 13:10:42
А чем 5-я от 1.1 мотора отличается от обычных ?
Простіше говорячі на 100км/г моторчика може бути не чутно, а після 110 не верещатиме як скажене собача!
У меня 1.1 с завода инж., значит там стоит не стоковая 5-я ?

YUKON

Кстати 1,1 инж оч интересная машинка, моновпрыск, если не ошибаюсь, и походу 5-я стоит на 0,73 передаточное число! Ну я так думаю!

Володимир

Цитата: YUKON від 29 Січня 2016, 10:22:25
Кстати 1,1 инж оч интересная машинка, моновпрыск, если не ошибаюсь, и походу 5-я стоит на 0,73 передаточное число! Ну я так думаю!
Я бачив таврію 1.1 інж з розподіленим вприском під керуванням мікас 10,3.

Моновприск трохи поступається розподільному, в мене на роботі є машини сузукі свіфт з однаковими двигунами, тільки одна з моновприском а решта вже з розподільним, то та що з моновприском тупіша за ті що з розподільним.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion