буксує щеплення

Автор gray-black, 15 Грудня 2015, 19:54:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

пробіг майже 88 000,щеплення рідне стоїть,машина 2004 року
мабуть вмирає диск щеплення,трохи буксує при різких нажаттях на педаль газу,хоч і трос відпустив на максимум,є ще думка що пускає сальник КК або КПП,масло трішки попадає на накладки і буксує
коли буду міняти щеплення,заодно хочу поміняти шестерні 5 передачі,бо виє,але хочу 5 економну спецом для траси 0,73,хто знає підкажіть шо до чого
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Сволочь

Со Львова, кажись, если память не изменяет Ромка ставил.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Юра

Так а шо подсказывать, шестерни гдето штуцер, сцепа умерла ето 100%, сам катаю корзину и выжимной завод, а диск валео.
Продаю деревяные кровати из натурального бука, производитель Эстелла.

Алексчук

Цитата: gray-black від 15 Грудня 2015, 19:54:30
пробіг майже 88 000,щеплення рідне стоїть,машина 2004 року
мабуть вмирає диск щеплення,трохи буксує при різких нажаттях на педаль газу,хоч і трос відпустив на максимум,є ще думка що пускає сальник КК або КПП,масло трішки попадає на накладки і буксує
коли буду міняти щеплення,заодно хочу поміняти шестерні 5 передачі,бо виє,але хочу 5 економну спецом для траси 0,73,хто знає підкажіть шо до чого
Менять диск сцепления, остальное еще будет долго работать.

Что касается шестерни пятой передачи, то ставить можно, но не факт, что она тоже не будет выть.

Сергей

Цитата: Алексчук від 16 Грудня 2015, 09:42:10

Менять диск сцепления, остальное еще будет долго работать.

Что касается шестерни пятой передачи, то ставить можно, но не факт, что она тоже не будет выть.
+100 по сцепе...
А по поводу 5-й воющей-может лучше масло в коробасе сменить?

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Сергій

сменить масло если старое и залить грамм на 200 больше, у меня так перестала выть 5-я.

YUKON

Комплект 5-й передачи стоит не мало думаю косаря 2,5! Плюс работа... А сцепу смени и поставь новый выжимной! Рекомендую коробку не трогать! Вой не "убьешь" ничем! Как эксперемент, нанопротек с новым маслом, поможет или нет не знаю, зато мягкость работы КПП гарантирована! Проверил на своей машинке!

Володимир

Цитата: gray-black від 15 Грудня 2015, 19:54:30
коли буду міняти щеплення,заодно хочу поміняти шестерні 5 передачі,бо виє,але хочу 5 економну спецом для траси 0,73,хто знає підкажіть шо до чого
Виття 5-ї пропадає після заливки рідкого масла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

на грам 250-300 вище норми
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Грудня 2015, 12:57:33
на грам 250-300 вище норми
Якщо є бажання потім мити коробку то можна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: YUKON від 22 Грудня 2015, 11:50:28
Комплект 5-й передачи стоит не мало думаю косаря 2,5! Плюс работа... А сцепу смени и поставь новый выжимной! Рекомендую коробку не трогать! Вой не "убьешь" ничем! Как эксперемент, нанопротек с новым маслом, поможет или нет не знаю, зато мягкость работы КПП гарантирована! Проверил на своей машинке!
Комплект пятой стоит 500 гривен, у Зазика-Сенса на сайте весят предложения.

gray-black

Цитата: YUKON від 22 Грудня 2015, 11:50:28
Комплект 5-й передачи стоит не мало думаю косаря 2,5! Плюс работа... А сцепу смени и поставь новый выжимной! Рекомендую коробку не трогать! Вой не "убьешь" ничем! Как эксперемент, нанопротек с новым маслом, поможет или нет не знаю, зато мягкость работы КПП гарантирована! Проверил на своей машинке!
нанопротеком обробив 2 раза як положено,стала трохи тихіше,але виття є всеодно,знайомий дядечко має таврюху,робить на СТО,крутить все і вся,каже що то виє голчатий підшипник 5-Ї передачі.
от коли буду щеплення міняти.тоді завезу коробку до його,хай поколдує
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 23 Грудня 2015, 01:40:01
знайомий дядечко має таврюху,робить на СТО,крутить все і вся,каже що то виє голчатий підшипник 5-Ї передачі.
Лож, пі...ж і провокація. Якби той дядько був такий крутий спец, то знав би, що коли 5-та передача в зачепленні, то ігольчатий підшипник 5-ї передачі не крутиться. Виють іменно шестерні, коли залито густе масло, ці шестерні не змазуються, тому іде нагрівання шестерень і виття на швидкостях нижче 80 кмг. Навіть якщо на швидкості 70-80 кмг почалось виття, то потім після піднімання швидкості до 100 кмг виття довший час не пропадає доки шестерні не охолонуть. Рідке масло чи то краще прокачується через порожнину вторинного валу, чи швидше стікає зі стінок картера коробки тримаючи більший рівень масла, чи просто краще розбризкується і більше попадає в маленький картер де знаходяться шестерні 5-ї передачі.

Залий в коробку правильне масло і не трать гроші на безглузде перебирання коробки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gray-black

Цитата: Володимир від 23 Грудня 2015, 07:41:56
Цитата: gray-black від 23 Грудня 2015, 01:40:01
знайомий дядечко має таврюху,робить на СТО,крутить все і вся,каже що то виє голчатий підшипник 5-Ї передачі.
Лож, пі...ж і провокація. Якби той дядько був такий крутий спец, то знав би, що коли 5-та передача в зачепленні, то ігольчатий підшипник 5-ї передачі не крутиться. Виють іменно шестерні, коли залито густе масло, ці шестерні не змазуються, тому іде нагрівання шестерень і виття на швидкостях нижче 80 кмг. Навіть якщо на швидкості 70-80 кмг почалось виття, то потім після піднімання швидкості до 100 кмг виття довший час не пропадає доки шестерні не охолонуть. Рідке масло чи то краще прокачується через порожнину вторинного валу, чи швидше стікає зі стінок картера коробки тримаючи більший рівень масла, чи просто краще розбризкується і більше попадає в маленький картер де знаходяться шестерні 5-ї передачі.

Залий в коробку правильне масло і не трать гроші на безглузде перебирання коробки.
заливав 75в85 зік,всеодно виє
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 23 Грудня 2015, 19:23:43
Цитата: Володимир від 23 Грудня 2015, 07:41:56
Цитата: gray-black від 23 Грудня 2015, 01:40:01
знайомий дядечко має таврюху,робить на СТО,крутить все і вся,каже що то виє голчатий підшипник 5-Ї передачі.
Лож, пі...ж і провокація. Якби той дядько був такий крутий спец, то знав би, що коли 5-та передача в зачепленні, то ігольчатий підшипник 5-ї передачі не крутиться. Виють іменно шестерні, коли залито густе масло, ці шестерні не змазуються, тому іде нагрівання шестерень і виття на швидкостях нижче 80 кмг. Навіть якщо на швидкості 70-80 кмг почалось виття, то потім після піднімання швидкості до 100 кмг виття довший час не пропадає доки шестерні не охолонуть. Рідке масло чи то краще прокачується через порожнину вторинного валу, чи швидше стікає зі стінок картера коробки тримаючи більший рівень масла, чи просто краще розбризкується і більше попадає в маленький картер де знаходяться шестерні 5-ї передачі.

Залий в коробку правильне масло і не трать гроші на безглузде перебирання коробки.
заливав 75в85 зік,всеодно виє
Той зік був ЖЛ-4 чи ЖЛ-5?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion