Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Саме коли каз закончиться, при непрацюючому для запуску бензосистеми не менше 5сек. треба щоб перейти і не заглохнуть.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

ну тож воно саме переключається на бензин, бо якшо вирублю тумблером то просто заглохну на автобані при 190км/год
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 22 Липня 2020, 16:05:23
ну тож воно саме переключається на бензин, бо якшо вирублю тумблером то просто заглохну на автобані при 190км/год
При 160  увімкнешся по клацанню рукою як  раз 5 сєк.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

то для мене захмарні швидкостя, то навіть уявити страшно. 160 то вже оберти при яких газ відключено, у мене налаштовано при 4500 перехід на бенз
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

А у мене нє. Валю 160 і коеф був 0,8 лямбди, це каже про те що пішла б і 180..
Звісно то не нормально і зараз так не їздю вже. Немає кайфу. 120 потолок..без биття і вібрицій.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Ого! Ну ви і мєдлєнно їздите))))) Моя пре 210 на 5-й , навіть педаль Газа не торкаю - на холостих.... Страшно подумать, що буде, як газону)))!

Sergik32

отожбо не заважаймо машині працювати, не треба розривати штатну проводку і мостити туди щось необдумановигідне для себе. Ті насіси в машинах жужать роками і не ломаються, головне не лити в бак гівно всяке і вчасно міняти фільтра щоб насіс легко качав. я тоже думав про то шоб йому було легше жити і щоб він не образився на то шо я на газіровці і про нього забув, тепер він мені світить чеком як виключу. такщо все в нормі
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Для карбових я другц ставив насіс під капот 0.5 атм елекро.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 15:14:54
Саме коли каз закончиться, при непрацюючому для запуску бензосистеми не менше 5сек. треба щоб перейти і не заглохнуть.
Хіба газ різко закінчується....? Зразу падає потужність і машина сама починає потроху пригальмовувати, дуже плавно.... І на бензин у мене сама не переходить, ніколи.

liubechbad

Цитата: Sergik32 від 23 Липня 2020, 08:57:49
отожбо не заважаймо машині працювати, не треба розривати штатну проводку і мостити туди щось необдумановигідне для себе. Ті насіси в машинах жужать роками і не ломаються, головне не лити в бак гівно всяке і вчасно міняти фільтра щоб насіс легко качав. я тоже думав про то шоб йому було легше жити і щоб він не образився на то шо я на газіровці і про нього забув, тепер він мені світить чеком як виключу. такщо все в нормі
.....їхав з Чернігова на газу , але було 20 літрів бензину....Доїхав до Умані - датчик палива (бензину ) показує "0" і лампа горить!!?? Подумав, що поплавок потонув.... З'їздив до Скадовська і назад - згорів бензонасосу.!!!??? Пальне наче не підтікає ніде.... Хрін з ним, з пальним, але бензонасосу жалко.....

liubechbad

І раніше помічав, що бенз кудись дівається, навіть якщо їжджу і завожусь виключно на газу..... А доливать приходиться, бо міг згоріти бензонасосу... Тепер пофігу - нічого не згорить.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Цитата: ВКБ від 23 Липня 2020, 11:06:19
Зливна арбайтен?
....вот із "зливна", і як перевірити "арбайтен"))?

ВКБ

Якщо е-бензонасос качав через карбовий бензонасос і е-клапан був перед ним то зливна тоді нідочого. Зливна там кажись працює лише коли бензорежим. Тому при газу на карбі звісно повинен бути закритий е-клапан на мехнасос карбовий і відключений ебн насос для карба 0,5 атм.
Якщо ебн маслаше, а е- клапан закритий, то зливна не працює а ебн під наднавантаженням .
Як у вас там було зліпляно?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Цитата: ВКБ від 23 Липня 2020, 13:06:06
Якщо е-бензонасос качав через карбовий бензонасос і клапан був перед ним то зливна тоді нідочого. Зливна там кажись працює лише коли бензорежим. Тому при газу на карбі звісно повинен бути закритий клапан на мехнасос карбовий і відключений ебн насос для карба 0,5 атм.
У мене інжекторний автомобіль..... Який карбовий насос?