Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_Oleksandr_

Вроде бы там должне быть предохрантель эл. подогрева дросселя (естественно, у тех у кого он есть)

Володимир

Якщо в розрив провода до мікаса, то мікас буде матюкатись на несправне релле.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Чогось пише не буквами , а ось так.... Реле коли витягував, то Мікас не матюкався.... На який контакт реле ставити розрив з кнопкою,?

Toris

Цитата: liubechbad від 21 Липня 2020, 11:31:29Чогось пише не буквами , а ось так....
Текст, який в унікоді ("не буквами") набирали зі смартфона чи з чого? З якого браузера?

romuald

Такий текст стає коли правили пост...і не важливо з якого браузера, телефона чи планшета...

liubechbad

Цитата: Toris від 21 Липня 2020, 11:41:46
Цитата: liubechbad від 21 Липня 2020, 11:31:29Чогось пише не буквами , а ось так....
Текст, який в унікоді ("не буквами") набирали зі смартфона чи з чого? З якого браузера?
......зразу написало як треба, а коли підредагував, то стало ото таке..... Пишу зі смартфону, андроїд, якийсь андроідовський браузер.....

liubechbad

. Ось , поставив кнопочку, розірвав провід на реле бензонасосу на 87 контакт - все працює /не працює як треба, чек не горить.

ВКБ

Розірвав після релє чи до релє? Виходить для ебн треба опір котушки релє?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Цитата: ВКБ від 21 Липня 2020, 20:58:10
Розірвав після релє чи до релє? Виходить для ебн треба опір котушки релє?
...розірвав до реле провід що йде на 87 контакт..... Не знаю як йде струм на 87 ....він туди приходить, чи виходить звідти....., схему не дивився

ВКБ

Перепрошую для себе питаю, розрив кнопкою між мікасом і реле чи релє і ебн?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

liubechbad

Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 07:36:52
Перепрошую для себе питаю, розрив кнопкою між мікасом і реле чи релє і ебн?
Не знаю....))) Під капотом є блок з двох запобіжників та чотирьох реле, я знайшов необхідне реле (методом витку) та розірвав провід що йде на роз'єм на 87 контакт цього реле.

Володимир

Цитата: liubechbad від 22 Липня 2020, 07:47:02
Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 07:36:52
Перепрошую для себе питаю, розрив кнопкою між мікасом і реле чи релє і ебн?
Не знаю....))) Під капотом є блок з двох запобіжників та чотирьох реле, я знайшов необхідне реле (методом витку) та розірвав провід що йде на роз'єм на 87 контакт цього реле.
Тоді ти розірвав силову частину, тому мікас і не матюкається, головне щоби потім вимикач витримав нагрузку, бо ЕБН хаває порядка 5-ти ампер.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 22 Липня 2020, 08:38:14
Цитата: liubechbad від 22 Липня 2020, 07:47:02
Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 07:36:52
Перепрошую для себе питаю, розрив кнопкою між мікасом і реле чи релє і ебн?
Не знаю....))) Під капотом є блок з двох запобіжників та чотирьох реле, я знайшов необхідне реле (методом витку) та розірвав провід що йде на роз'єм на 87 контакт цього реле.
Тоді ти розірвав силову частину, тому мікас і не матюкається, головне щоби потім вимикач витримав нагрузку, бо ЕБН хаває порядка 5-ти ампер.
Тепер ясно. Так джикічан не світитиметься. Сержик32, це тобі теж порада  бо ти вимикав і джикічан у тебе світився.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

отожбоівоно, я розірвав там само тільки керуючий провід, не силовий, то джекічан зразу світиться і в помилках пише шо розірваний ланцюг.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Цитата: Sergik32 від 22 Липня 2020, 09:16:59
отожбоівоно, я розірвав там само тільки керуючий провід, не силовий, то джекічан зразу світиться і в помилках пише шо розірваний ланцюг.
Мікас ще й не дурний, оцифровує вихід на 1 чи 0 по рівню опору.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.