Порадьте як удосконалити фари на славуті.

Автор Andriyko.92, 28 Червня 2016, 04:54:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Andriyko.92

Надоїли мені фари ті і не знаю шо то з ними зробити аби вони тішили моє око. Хто вже собі робив якісь удосконалення з фарами дайте якусь добру пораду.

Григорий

А що їх удосконалювати, я в себе розпакував та покрасив , поставив біксенон і білі стікла поворотників-- тепер приємно і подивитись на них і світло нормальне, але на це потрібно час, бажання, спокійні нерви та чуть-чуть грошей.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Skiper

Цитата: Andriyko.92 від 28 Червня 2016, 04:54:37
Надоїли мені фари ті і не знаю шо то з ними зробити аби вони тішили моє око.
А что не нравится? Их цвет, размер, форма, или светят назад.
Написали бы конкретней, заодно, что делали со стеклом, лампами, когда последний раз регулировали, где и как. Можно и прожекторы на крышу поставить ;)
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Сергей

Цитата: Andriyko.92 від 28 Червня 2016, 04:54:37
Надоїли мені фари ті і не знаю шо то з ними зробити аби вони тішили моє око. Хто вже собі робив якісь удосконалення з фарами дайте якусь добру пораду.
ИМХО варианты  :-D




\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

YUKON

Нічого тут думати, якшо бабла найн, нічого їм ти не зробиш, так і їздитимеш при "свічках"! Останній варіант найефективніше і найгарніше з виду...грошей тре 3-4 косаря і будеш як "дядько"! Але в томі світлі буде видно кожну вкладену копієчку! Мені в свій час (тобто при курсі клятої зеленої бумажки в 8 грн.) вийшло - купівля нових фар, до них білі поворотники, помаранчеві лямпоки, поліровка скла, оздоблення "під хром",  лінзи, ангельські оченята, ксенон 5000К - 2300 гриваків. Зате світло увімкнув і все видно! Насолода ввечері та вночі недитяча! І при цьому нікому не "валиш" в очі!

$lavka

Цитата: YUKON від 29 Червня 2016, 10:43:36
Нічого тут думати, якшо бабла найн, нічого їм ти не зробиш, так і їздитимеш при "свічках"! Останній варіант найефективніше і найгарніше з виду...грошей тре 3-4 косаря і будеш як "дядько"! Але в томі світлі буде видно кожну вкладену копієчку! Мені в свій час (тобто при курсі клятої зеленої бумажки в 8 грн.) вийшло - купівля нових фар, до них білі поворотники, помаранчеві лямпоки, поліровка скла, оздоблення "під хром",  лінзи, ангельські оченята, ксенон 5000К - 2300 гриваків. Зате світло увімкнув і все видно! Насолода ввечері та вночі недитяча! І при цьому нікому не "валиш" в очі!
И до сих пор радуют , но уже с лампами 4300
Один минус - на ближнем пешеходы выскакивают ниоткуда

YUKON

Цитата: Вячеслав від 29 Червня 2016, 12:08:27
Цитата: YUKON від 29 Червня 2016, 10:43:36
Нічого тут думати, якшо бабла найн, нічого їм ти не зробиш, так і їздитимеш при "свічках"! Останній варіант найефективніше і найгарніше з виду...грошей тре 3-4 косаря і будеш як "дядько"! Але в томі світлі буде видно кожну вкладену копієчку! Мені в свій час (тобто при курсі клятої зеленої бумажки в 8 грн.) вийшло - купівля нових фар, до них білі поворотники, помаранчеві лямпоки, поліровка скла, оздоблення "під хром",  лінзи, ангельські оченята, ксенон 5000К - 2300 гриваків. Зате світло увімкнув і все видно! Насолода ввечері та вночі недитяча! І при цьому нікому не "валиш" в очі!
И до сих пор радуют , но уже с лампами 4300
Один минус - на ближнем пешеходы выскакивают ниоткуда
Там непогана бічна підсвітка, я не спостерігав такого!

user 1103

Я після деякого часу експлуатації купив собі нові фари + лампи філіпс найт брейкер. Здається наче краще стало, інколи подивлююся на ксенон і т.ін., але перестав після того як проїхав пасажиром на Kia Rio і власник заявив що все ніяк не придумає як зробити кращим головне освітлення!!!
Дійшов до висновку, що просто краще зменшити швидкість, а для окремих випадків стоять протитуманні фари, які прекрасно освітлюють зону ближнього світла.
Смерть ворогам! 

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх