Славута 1.2Si ЛТ 2006 г.в.

Автор aaa.pmkk, 07 Серпня 2016, 12:52:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

aaa.pmkk

Сразу отвечу на вопрос: "Что зачит ЛТ?"
ЛТ - легкий тюнинг, так как знаю, что без тюнинга не обойдется, но до экстримального не дойдет (проходили в "детстве" - ЗАЗ 1127 1,6л. ВАЗ, ход. ВАЗ... строилась 2005-2007 Харьковскими спорцменами-кросовиками на новом кузове, продана через  Таврофорум в 2009).
Из гражданских тавров эксплуатировал ЗАЗ 1102 2002г.в. с 2004 по 2007 г., пробежал 120тыс.

И теперь я опять счастливы обладатель ЗАЗа, на сей раз Славута 1,2Si 2006г. пробег 70700 км, куплена 18.07.16г.



P.S. Уже третью неделю живу в гараже и на СТО, отчет чуть позже - СКУЧНО БЫЛО БЕЗ АВТОВЕЛОМАШИНЫ "ЗАЗ"

aaa.pmkk

Вкратце о проделанной работе на сегодняшний день (пробег 70950 км) не считая моек-чисток

По ходовке:
установка вкладышей передних стоек Каяба
замена шаровых (АТ)
замена рулевой колонки (FSO) + наконечники (Кедр)+ с/блоки рулевых тяг
развал-схождение

ДВС:
замена ремня ГРМ
замена подушки верхней опоры
замена масла (п/с ХАДО)+фильтра
замена подушек выхлопной системы

Трансмиссия:
замена комплекта сцепления на сенсовский (HAHN&SCCHMIDT)
замена сальников полуосей
замена троса сцепления
замена масла (п/c Elf)

Кузов, салон:
обработка днища кузова и багажника противошумной антикоррозионной битумной мастикой
установка комплекта усилителей кузова (PIKKAR)
замена чехлов сидений
установлены на место утерянные ранее крепежные элементы деталей салона
замена плафона освещения салона

Мелочевка:
замена щетки стеклоочистителя на бескаркасную
замена треснувшей крышки бачка стеклоомывателя

         

         

Sergik32

Гарний жужик, нехай радує, це зараз самий кращий варіант. Машина дійсно гідна уваги і капіталовкладень. Що то за така мастика, вона до рук береться?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

aaa.pmkk

#3
Цитата: Sergik32 від 07 Серпня 2016, 19:00:14
Гарний жужик, нехай радує, це зараз самий кращий варіант. Машина дійсно гідна уваги і капіталовкладень. Що то за така мастика, вона до рук береться?

Спасибо!

Мастика БМП-1 (пр-во Черновцы) к рукам не берется через сутки, на обработку днища салона и багажника хватило банки 2 кг, разводил сольвентом и наносил кисточкой, можно не разводить и наносить шпателем.
На следующих выходных планирую снять подкрылки и обработать под ними и днище в местах где есть повреждение заводской мастики

Володимир

Цитата: aaa.pmkk від 07 Серпня 2016, 18:48:36
замена щетки стеклоочистителя на бескаркасную
Бекаркасні не труть краї вікна в кутиках, краще рідний каркас і обов"язково з рідними стальними пружинками, вони м"якіші в порівнянні з тими що продаються з резинками, і при заміні резинки, обрізаний кінець має бути ззовні, а не з середини, можна врізати резинку чуть довшою щоби резинка діставала майше до ущільнувача вверху.
Цитата: aaa.pmkk від 07 Серпня 2016, 18:48:36
З тою розпоркою є один нюанс. Рікаровці помилково вважають (і надиво їх неможливо переконати) що задні стакани як і передні під час нагрузки сходяться до середини, коли вони насправді розходяться в сторони. Тому замість того щоби розпорка працювала на розтяг, вона працює на стиск допомагаючи стаканам розходитись. Тому рекомендую просверлити отвори де вставляються кінці розпорки, закрітити розпорку болтами, після чого розпорку чуть стягнути, замість розтягу.

Деякі виробники відмінні від рікака навіть зробили вже штатне кріплення розпорки до стаканів, мов хочете стягуйте, хочете розтягуйте.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

aaa.pmkk

Риккаровцы уже изменили конструкцию заднего усилителя (если увеличить мое фото - видно) и распорку я стянул

Володимир

Цитата: aaa.pmkk від 07 Серпня 2016, 20:45:31
Риккаровцы уже изменили конструкцию заднего усилителя (если увеличить мое фото - видно) и распорку я стянул
Дійшло таки, можливо кадри змінились на фірмі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Блін, якби не забирало місце з багажника і розкладених сидіть то штука хароша, а так деколи вожу щось обємне і довге то така річ заважає.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

aaa.pmkk

Цитата: Salek від 07 Серпня 2016, 21:26:44
Цитата: aaa.pmkk від 07 Серпня 2016, 18:48:36
наконечники (Кедр)
Посмотрим столько проживут,может научились делать.

Издохнут - отпишусь, а что посоветуете лучше

aaa.pmkk

Вчера снял доп. подушку кремления заодно убарал ржавчину под АКБ (нождачка-грунт-краска из баллончика)

Sergik32

після тої кислоти і зачистки треба було ще водою з содою промити, потім милом змити висушити і тоді красити. Якщо процес корозіїї після кислоти не зупинити то знов зараза лізе ржавчина
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

aaa.pmkk

Кислоту - преобразователь ржавчины я не использовал

YUKON

Серіжка мав на увазі, шо кислата з АКБ...яка випарувалась, або витекла трох з нього і пішла до низу...на полічку і почала "кінчати" метал!

Sergik32

егеж такотож. Час від часу треба розводити соду з водою і в бутилочку з пирскалкою як для вікон, пропшикати і змити водою. Ц е прахвілактика
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

aaa.pmkk

Цитата: YUKON від 11 Серпня 2016, 08:55:35
Серіжка мав на увазі, шо кислата з АКБ...яка випарувалась, або витекла трох з нього і пішла до низу...на полічку і почала "кінчати" метал!

Протупил... - не понял о какой кислоте идет речь

Я там вымыл с средством для мытья посуды "Гала" - он щелочной думаю поможет

Вот подготовился к выходным (у меня гараж без ямы):