Машина током бъётся

Автор Alex Miha, 20 Квітня 2009, 22:22:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

M@X

а я жду, когда пассажир выйдет и закроет дверь ;)

Джан

Доброго Здоровя Лучшим Людям, короче помив я Славушку виїхав за місто тусую собі , І захотів скажу по мужски сорі посцать , зупинив відкриваю дверку, дотронувся до металевої частини і мене так током торкнуло  чуть сорі не всцався ,..шо робити підскажіть Хороші Люди..........

chars

Как бы просто прибор заранее доставать не нужно, очень ранимое место в организме, в руку бьет гораздо слабее  :)

YUKON

Цитата: gda_1974моя , только жену бьёт

Дима!Заизолируй!!!!!! :D  :D  :D

Romka

Цитата: gda_1974моя , только жену бьёт
:D  аналогично

Хотя, давно уже не трогала - наверное подружились  :|   :D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Сергей

а я прывык! перед тем как поставить ногу на дорогу пальцем в ручке двери упираюсь! и меня не бьёт! а ранше лупило неподецки!  хотя в старом тавроне с велюровым салончегом таких проблем небыло!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Джан

Хоршим Людям респект і уважуха , а недописав стоїть антістатік (тіпа хвост) фуфло.

Vishnujana

to Джан
щоб Вас добродію не бив електричний струм, не мочіться біля авто, не носіть синтетичний одяг.

взагалі краще на такі дрібниці, як струм, не звертайте уваги, якщо струм є -- значить ще жива.

Джан

Да нє   немочусь біля своєї Славушки відхожу чим подальше, нєудобно, а торкнуло коли виходив з неї вже два рази ,може ревнує.......