Хто за то шоб забанити ватніків і прихильників руского міра?

Автор Kritik, 30 Травня 2017, 18:03:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Забанити ватніків і прихильників руского міра?

Так
Ні
Слава Україні
Я сам ватнік, забаньте і мене

Kritik

Назріло таке вот питання

Шоб не казали шо я злий бандерівець, хотя так воно і є, хочу порадитись з юзерами форуму чи забанити людей які відкрито критикують Україну, її владу, її історію, виступають проти української армії, захищають Пуйла, ДНР, ЛНР, і т.д...

Під роздачу пропоную підписати таких агітаторів

1. Алексчук
2. sniper
3. vol4ok7
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

SWarlock

Не хочу попасть в пятерку "призеров", но все равно скажу:
1. У каждого здесь на форуме и в жизни - своя голова на плечах. И она не только для того, чтобы в нее есть. (с) Поэтому, каждый сам определяет для себя на основе того, что его окружает, что он видит и ощущает - что является для него правдой, а что - ложью.
2. У меня одно мнение, у кого-то другое, третье. Это - только мнения и, если кто-то их не разделяет, это не значит, что таких мнений быть не может или кто-то "ватник", "дЫбил" или "бандеровец". Кстати, почему - не "махновец"?  }-)
3. Не так ли начиналась "охота на ведьм" в разные времена и в разных странах? Запретить - значит решить проблему? Недавний запрет на некоторые сайты из недружественного соседа привел к тому, что все резко стало лучше? ИМХО, наоборот: без обхода блокировок нет свежей базы короеда от доктора Веба, например; частично форумы с решением проблемных вопросов по настройке ОС и ПО также попали под запрет. Северная Корея, не? :facepalm:
ЗЫ: банить, закрывать доступ и запрещать - это как-то по-советски. Может быть, не будем на форуме обсуждать политику и по этому поводу бросать говно на вентилятор? Уже и так это все скотство надоело. Вспомните тезис: разделяй и властвуй...
Спасибо за внимание.  :drinks:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

vol4ok7

Почему я не удивляюсь ?!
Пан Критик вы на какой машине ездите и в какой стране живете?
В Украине и на Славуте,или на Таврии?Вы пережиток Славутофорума!Вам давно пора и честь знать,если она у вас есть конечно?!

Алексчук

Цитата: vol4ok7 від 30 Травня 2017, 19:43:58
Почему я не удивляюсь ?!
Пан Критик вы на какой машине ездите и в какой стране живете?
В Украине и на Славуте,или на Таврии?Вы пережиток Славутофорума!Вам давно пора и честь знать,если она у вас есть конечно?!
Не, так нельзя, пан пОляк хозяин! А то, что они украли у нас "Золотой Путь" это никому не интересно и ему в радость.

Олександр 1968

Рано чи пізно через трьох з їхніми постами буде повний пі...ць форуму з боку відповідних державних служб-так що треба вибирати з двох паскудств

kipa192

Хлоці гинуть на передовій , а в тилу розмірковують знімати чи не знімати агітки і листівки з паркана розклеені провокаторами . Що ж ми за нація така нікчемна  що не можемо згуртуватись в такий небезпечний відрізок часу . Якщо піймали на місті злочину то розстріл . На форумі це нещадна чистка і бан . Альтернативи бути не може . Бо так втратимо державу . Яка ВОНА не є , але ВОНА наша .

Алексчук


Олег

Бляха муха мужики Вам эта гнилая политика не надоела, спорить, доказывать кому-то что-то, оскарблять друг-друга, неужели нет других дел и занятий в жизни?

Kritik

Цитувати виділене1. У каждого здесь на форуме и в жизни - своя голова на плечах. И она не только для того, чтобы в нее есть. (с) Поэтому, каждый сам определяет для себя на основе того, что его окружает, что он видит и ощущает - что является для него правдой, а что - ложью.
не у всіх хватає розуму розділити мух і котлети
тому я вважаю шо юзери які скидають сюди на форум ролики з пропагандою руского міра, спотвореними історичними фактами, і вихваллям ВВП і Расєї - повинні бути забанені

Цитувати виділененет свежей базы короеда от доктора Веба
є купа інших аналогів антивірусів, не з країни окупанта

Цитувати виділенеПочему я не удивляюсь ?!
може бракує інтелекту навіть на типові рефлекси такі як здивування і т.д...?

Цитувати виділенеПан Критик вы на какой машине ездите и в какой стране живете?
це всі прекрасно знають

Цитувати виділенеВ Украине и на Славуте,или на Таврии?
коли жив в Україні - то їздив на Славуті, які питання?

а вот ти я бачу живеш в Алчевську, який зараз є ДНР, і ше на днях ваша компашка писали шо визнати ДНР і ЛНР і вивести окупантські українські війська? це норм?
ти самий настоящий сепар

Цитувати виділенеВы пережиток Славутофорума!
я людина яка зробила вигляд форуму таким яким він є зараз
я ночами перелопачував теми і розділи форуму і наводив в них порядок, до речі робив це в парі з Романовим, який з Донецька, і зараз їздить на танку і строїть з себе великого полководця. І напевно радіє коли гине мій земляк. А колись ми з ним ночами здзвонювались, коли форум в один прекрасний момент ліг - і ніхто не міг на нього зайти і хз шо робити. А тут раптом я став для нього ворогом і Бандерівцем. Це нормально?

Тебе ше навіть близько не було в той час на форумі і ти будеш мені розказувати хто я і шо я маю робити?
Та йди ти в свій ДНР і не кумарь. Ок?
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Володимир

Пропоную так.

Перший раз попередження про бан з видаленням всіх початкових постів і відповідей на цей пост.

Якщо попередження не допомогло, діємо по першому алгоритму плюс бан на три дні щоби дати час подумати над своєю поведінкою.

Якщо три дні було замало, термін ув"язнення збільшуємо вдвічі. І так доки не порозумнішає.

Якщо вже зовсім тупий, то повідоміти в СБУ. :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Kritik

1. Алексчук
і
3. vol4ok7

Забанені на 30 днів

2. sniper
поки шо не виступає і не кіпішує, тому не забанений
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

YUKON

Якщо чесно то срач і політика - з-ли...і ти Саник не виключення...тому - забанити те нізя - а ременяки треба! :-D :-D :-D

Kritik

Цитата: YUKON від 31 Травня 2017, 12:04:54
Якщо чесно то срач і політика - з-ли...і ти Саник не виключення...тому - забанити те нізя - а ременяки треба! :-D :-D :-D

ану ціхо

бо забаню  :-D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

YUKON

Цитата: Kritik від 31 Травня 2017, 12:10:57
Цитата: YUKON від 31 Травня 2017, 12:04:54
Якщо чесно то срач і політика - з-ли...і ти Саник не виключення...тому - забанити те нізя - а ременяки треба! :-D :-D :-D
ану ціхо
бо забаню  :-D
Свабоду слова ісче нє атмінялі! Ана закрєпліна в Канстітуціі! :P

Kritik

Цитата: YUKON від 31 Травня 2017, 12:16:39
Цитата: Kritik від 31 Травня 2017, 12:10:57
Цитата: YUKON від 31 Травня 2017, 12:04:54
Якщо чесно то срач і політика - з-ли...і ти Саник не виключення...тому - забанити те нізя - а ременяки треба! :-D :-D :-D
ану ціхо
бо забаню  :-D
Свабоду слова ісче нє атмінялі! Ана закрєпліна в Канстітуціі! :P
ті ші ві гівіріті
біріті ліпіті і ідіті кіпіті
:lol:
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.