Торможение вялое

Автор Moggrain, 19 Липня 2017, 12:12:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

Цитата: Сергей від 19 Липня 2017, 14:05:35
Цитата: Sergik32 від 19 Липня 2017, 13:36:50
на малих швидкостях вона гальмуває нормально, а вже коли пригружена або швидкість 70 і вище, то вяла як мойва
при вазовской ходовке и гтц
Тормозит шо иномарка.
ИМХО: надо ставить ТАЗовскую ходовую- и будуттебетормоза. А так, надо ездить аккуратно и держать дистанцию
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сергей

Цитата: Володимир від 19 Липня 2017, 16:48:24
Цитата: Moggrain від 19 Липня 2017, 13:54:57
Колодки dafmi
Викинь нафіг, у них ніякі тормозні якості через велику кількість залізної стружки в накладках, постав по кругу томекси.
На перед Томекс  :ok:, а вот назад не очень-очень тонкие, хоть и качественные. У мну взаде ещё родные, уже 60 тыс. Пытался поставить Томекс, так родные толще, чем нулёвые Томексы

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

нєа, мої стокові я поміняв але із-за закислості циліндриків від 6-ти річного простою ті стокові були як нові, а от знявши, я томекси ледь увпихнув, прийшлось навіть в одній підпиляти корпус, щоб сіли в пази поршенька. отакто.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Сергей від 19 Липня 2017, 19:53:58
Цитата: Володимир від 19 Липня 2017, 16:48:24
Цитата: Moggrain від 19 Липня 2017, 13:54:57
Колодки dafmi
Викинь нафіг, у них ніякі тормозні якості через велику кількість залізної стружки в накладках, постав по кругу томекси.
На перед Томекс  :ok:, а вот назад не очень-очень тонкие, хоть и качественные. У мну взаде ещё родные, уже 60 тыс. Пытался поставить Томекс, так родные толще, чем нулёвые Томексы
В мене як стояли рідні, то від самого салону тормозив тільки передок, як розібрав подивитись що до чого, то всі накладки майже як нові, коли замінив на томекс, то нарешті появились тормоза.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

це не реклама, але томекси тихі і гарно тормозять, немає скрежету і вони не піздчать
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2017, 08:10:58
це не реклама, але томекси тихі і гарно тормозять, немає скрежету і вони не піздчать
А хто говорит, что Томексы г...? Наоборот, они хороши во всем, но посравнению с задними/заводскими, оно значительно тоньше  ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Володимир

Цитата: Сергей від 20 Липня 2017, 08:28:03
Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2017, 08:10:58
це не реклама, але томекси тихі і гарно тормозять, немає скрежету і вони не піздчать
А хто говорит, что Томексы г...? Наоборот, они хороши во всем, но посравнению с задними/заводскими, оно значительно тоньше  ;)
А смисл залишати товсті заводські, коли вони не тормозять? Якщо хтось дуже ярий прихильник використання заводських колодок, то можу подарувати комплект на всі колеса, стан всіх як нові. Томекси і передні тоньші за заводські, але за роки експлуатації я суттєвого зносу на них не бачу, напевне через те що вони краще тормозять, нема потреби сильно тиснути на педаль тормозу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Томекси взагалі поки найкращі колодки до ТавроСлавут. Я на свою поставив ,в свій час, реальна різниця в ефективності гальмування! До того ставив Дафмі.

Серёга

Незнаю за **томексы** меня и **дафми** устраивают, если тормозная неисправна то некакие **томексы** тут непомогут.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Max 55

Цитата: Серёга від 20 Липня 2017, 14:55:45
Незнаю за **томексы** меня и **дафми** устраивают, если тормозная неисправна то некакие **томексы** тут непомогут.
Все познается в сравнении, пока не попробуете не узнаете

Володимир

Цитата: Серёга від 20 Липня 2017, 14:55:45
Незнаю за **томексы** меня и **дафми** устраивают, если тормозная неисправна то некакие **томексы** тут непомогут.
Мої Дафмі в порівнянні з ВАТИ, коли замінив тільки передні дафмі на ваті, то ефективність тормозів підвищилась в два рази.



Цитата: Max 55 від 20 Липня 2017, 15:20:16
Цитата: Серёга від 20 Липня 2017, 14:55:45
Незнаю за **томексы** меня и **дафми** устраивают, если тормозная неисправна то некакие **томексы** тут непомогут.
Все познается в сравнении, пока не попробуете не узнаете
100%
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Sergik32 від 19 Липня 2017, 13:36:50
на малих швидкостях вона гальмуває нормально, а вже коли пригружена або швидкість 70 і вище, то вяла як мойва
Сєрий ну шо ти навалюєш? Якщо вакуумнік працює норм то все на томексах гальмує аж гай шумить. А от на інших то г повне!
Цитата: Серёга від 20 Липня 2017, 14:55:45
Незнаю за **томексы** меня и **дафми** устраивают, если тормозная неисправна то некакие **томексы** тут непомогут.
А ти спробуй...настількі відчувається різниця...Вова вірно сказав, що майже в 2 рази кращі гальма.

Sergik32

ну скажу чесно так, от їжжу на шефовій рено меган 2000-го ріку, да вона важча і супорта з барабанами аж не більші від славутовських, да, є абс і він може і посилює гальма, но там плюнь на педаль і вона дубом стає, навіть з великої швидкості, а в славуті з 80км різко гальмуєш то гул і аж на педальку віддає і вяло зупиняється, таке враження, що педаль іде аж до акумулятора, от на малих швидкостях то вроді гарно тормозить.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Sergik32, абсолютно в корму верно... Просто, я научился держать дистанцию и очень сильно нервируют те, кто "пристраивается" сзади и думают, что они на F1.

З.Ы. На днях проехал с ручником, чисто случайно, от парковки до светофора метров 300 и думаю, что это она так "круто"тормозит, как укопаная, а потом дошло...  :fool:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2017, 16:53:20
ну скажу чесно так, от їжжу на шефовій рено меган 2000-го ріку, да вона важча і супорта з барабанами аж не більші від славутовських, да, є абс і він може і посилює гальма, но там плюнь на педаль і вона дубом стає, навіть з великої швидкості, а в славуті з 80км різко гальмуєш то гул і аж на педальку віддає і вяло зупиняється, таке враження, що педаль іде аж до акумулятора, от на малих швидкостях то вроді гарно тормозить.
Сєрий катався я і на Мегані2, і на бєгємоті...повірь...тік Рено таке різке як сітро, німці і японці (а це еталони авто) гальмують гарно але дозуються чітко, а от відностно рено ти вірно сказав - плюнь вже носом клює!