Торможение вялое

Автор Moggrain, 19 Липня 2017, 12:12:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Влад влад, в первой колодке вроде сильнее магнитится, чем на второй?
Обычно в материале допускается применение медной стружки. Но а железу там не место. Или это производители заботятся над сроком жизни (то есть пробеге до стирания) своих колодок? Ну их можно на сто лет растянуть, если не трогать с полки, и не вынимать из коробки :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Sergik32 від 20 Липня 2017, 16:53:20
ну скажу чесно так, от їжжу на шефовій рено меган 2000-го ріку, да вона важча і супорта з барабанами аж не більші від славутовських, да, є абс і він може і посилює гальма, но там плюнь на педаль і вона дубом стає, навіть з великої швидкості, а в славуті з 80км різко гальмуєш то гул і аж на педальку віддає і вяло зупиняється, таке враження, що педаль іде аж до акумулятора, от на малих швидкостях то вроді гарно тормозить.
В мене нема гулу, попробуй почистити фланці і диски від окисів, і при зборці відцентрувати диски відносно фланців, надіюсь там в тебе заводські колодки не встигли серйозно покоцати диски.
Цитата: Сергей від 21 Липня 2017, 08:55:04
Sergik32, абсолютно в корму верно... Просто, я научился держать дистанцию и очень сильно нервируют те, кто "пристраивается" сзади и думают, что они на F1.

З.Ы. На днях проехал с ручником, чисто случайно, от парковки до светофора метров 300 и думаю, что это она так "круто"тормозит, как укопаная, а потом дошло...  :fool:
Це або циліндрики не працюють, або колодки труть не всією площею. Коли ставиш нові колодки, то діаметр накладок має бути більшим за діаметр барабанів (Хоча в мурзілці пишуть навпаки), тоді колодки починають притиратись від країв, і в кінцевому результаті тормозять всією площею. Коли не бере задок, то при натисканні на тормоз машина клює носом вперед, а як все рівномірно то вона присідає.
Цитата: Vitaliy. від 21 Липня 2017, 09:37:01
Влад влад, в первой колодке вроде сильнее магнитится, чем на второй?
Обычно в материале допускается применение медной стружки. Но а железу там не место. Или это производители заботятся над сроком жизни (то есть пробеге до стирания) своих колодок? Ну их можно на сто лет растянуть, если не трогать с полки, и не вынимать из коробки :)
Мідну стружку останній раз я бачив на колодких ВАТИ році так в 2003-му, зараз всюди пхають стальну, а фірма дафмі в цьому питанні напевне рекордсмен.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

диски в мене чисті, вироботки пошті немає і не криві, бо якби криві то і при малих швидкостях поршеньки би гуляли і на педаль би віддавало
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0