Не заводиться славута

Автор Дмитро0963, 09 Лютого 2018, 14:23:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sadist

Продолжение на следующий вечер успешное - машина завелась. Сначала хотел, ничего не делая, завестись. Но так как уже два года не смотрел новые свечи, решил их откручивать на холодную. Под подозрением была лишь одна с маслянистым налетом и даже по резьбе. Почистил свечи, промерял сопротивление проводов, обновил их посадку на МЗ - и машина завелась. Как я понял, основная проблема была в грязном ДПКВ.
Добавилась новая непонятка - хотел промерять  общее сопротивление пары высоковольтный провод+свеча, чтобы по возможности минимизировать различие для разных пар. Провода промерял, а свечи на всех диапазонах сопротивлений давали 0, но при прозвонке не звонились. Правда иногда мелькали на какое-то мгновения некоторые измерения, но их даже зрительно не зафиксируешь.

Володимир

Може на тестері невірний діапазон вимірювань поставив?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sadist

Цитата: Володимир від 02 Серпня 2019, 14:48:19
Може на тестері невірний діапазон вимірювань поставив?

Переключал все диапазоны, старался по разному мерить, но не исключаю и какого-то своего косяка, спешил, не это было главное. Спросил у знакомого электронщика-автолюбителя - говорит о сопротивлении свечи при высоком напряжении и тестером его не промеряешь. Но это мне непонятно. Потренируемся на кошках.

Володимир

Цитата: Sadist від 06 Серпня 2019, 10:33:47
Цитата: Володимир від 02 Серпня 2019, 14:48:19
Може на тестері невірний діапазон вимірювань поставив?

Переключал все диапазоны, старался по разному мерить, но не исключаю и какого-то своего косяка, спешил, не это было главное. Спросил у знакомого электронщика-автолюбителя - говорит о сопротивлении свечи при высоком напряжении и тестером его не промеряешь. Но это мне непонятно. Потренируемся на кошках.
Тоді бажано свічки замінити, бо так можна отримати пробій котушки запалювання, якщо його там звісно вже нема.

Якщо стоїть мікас 10,3 і вище, то рекомендую поставити безрезестивні свічки, зазор на куплених свічках бажано не чіпати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Цитата: Володимир від 06 Серпня 2019, 10:51:28

Якщо стоїть мікас 10,3 і вище, то рекомендую поставити безрезестивні свічки, зазор на куплених свічках бажано не чіпати.
Не згоден.
Потрібно ставити такі, які рекомендує виробник. Все інше від лукавого.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: Vadim_K від 06 Серпня 2019, 11:39:13
Цитата: Володимир від 06 Серпня 2019, 10:51:28

Якщо стоїть мікас 10,3 і вище, то рекомендую поставити безрезестивні свічки, зазор на куплених свічках бажано не чіпати.
Не згоден.
Потрібно ставити такі, які рекомендує виробник. Все інше від лукавого.
В мене безрезестивні бріск супер з зазором 0,8 мм вже стоять тясяч 40 напевне.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Цитата: Salek від 06 Серпня 2019, 17:14:13
Цитата: Vadim_K від 06 Серпня 2019, 11:39:13

Не згоден.
Потрібно ставити такі, які рекомендує виробник. Все інше від лукавого.
:-D
Рекомендации тридцатилетней давности очень ценные в наше время. ;)
Я так понял это из разряда "лишь бы что-то сказать", постов понабивать побольше.
С какого года инжектора на таврославуты начали ставить? Неужто с 1989 года?
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Vitaliy.

Цитата: Salek від 14 Серпня 2019, 06:50:07
Только буквари перепечатывают с 80-х.
В 80-х инжекторных таврий небыло. Славут тем более. Но книжки то уже заранее печатали по полноразмерного инжектору (а не моно), чтоб в 201х их перепечатывали  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Dodin

Привіт. Позавчора виїхав по справам - через 2-3км слава сіпнулась і заглохла - було схоже на обрив ремня грм...Впевнившись що ремінь цілий пробував завести,але навіть не хватало.Притягнув авто додому і почав шукати причину,але знайти якось не вдається. Ремінь ГРМ цілий і не перескочив - все чотко по міткам,бензонасос (механічний) справно качає паливо і подає в карб,іскра присутня на всіх свічках (крутив стартером знімаючи по черзі по одній разом з вв проводом),свічки пробував інші але марно.При відкручувані свічки були заляпані бензином.Ставив ремінь ГРМ по міткам,поршень 1 циліндра в ВМТ - бігунок на трамблері точно на 1 циліндр і "дивиться" як має бути,кришка трамблера візуально ціла без тріщин і сколів,контакти чуть підчистив,вакуум працює.З толкача теж не заводиться - пробував...Сьогодні один раз завів при витянутому до кінця підсосі - не троїла,рівно працював двигун,але після того як заглушив уже завести не можу ніяк.На паливо теж не думаю - заправляв десь неділю назад і все було в порядку,паливо тільки бензин - гбо нема.Приблуд типу МЗ або МД не маю,тестера теж нема.Куди ще можна копнути

Володимир

Або бігунок бробиває чи резистор на ньому пробив, або датчик хола.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Dodin

Цитата: Володимир від 01 Вересня 2023, 10:29:21Або бігунок бробиває чи резистор на ньому пробив, або датчик хола.
Да у мене бігунок ще "зроблено в ссср" стоїть,білого кольору,там де має бути резистор якась смола типу залита червонуватого кольору(резистор напевно під нею - хоча не видно) каталожний номер на бігунку співпадає з сучасними. Датчик хола якось не думав - гадав що іскра на свічках є значить нормальний...Запасних нема - може порекомендуєте якого виробника бігунок та датчик брати,а то кругом одне гуавно

Володимир

Зніми бігунок і подивись в середину посадочного отвору чи нема чорних слідів від пробою, замість резистора, рекомендую припаяти перемичку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Dodin

Цитата: Володимир від 03 Вересня 2023, 09:33:50Зніми бігунок
Ви були праві...Придбав бігунки,аз та мд,вв провода,кришку трамблера,датчик хола.Спочатку за вашою порадою змінив бігунок і машинка завелась з півоберта,спробував завести ще кілька разів і все чітко працює-завтра зміню кришку та вв провода а то вони давненько уже стоять...тепер буду знати що іскра на свічках може бути й при дохлому бігунку.Дякую!

Володимир

Цитата: Dodin від 04 Вересня 2023, 22:03:59
Цитата: Володимир від 03 Вересня 2023, 09:33:50Зніми бігунок
Ви були праві...Придбав бігунки,аз та мд,вв провода,кришку трамблера,датчик хола.Спочатку за вашою порадою змінив бігунок і машинка завелась з півоберта,спробував завести ще кілька разів і все чітко працює-завтра зміню кришку та вв провода а то вони давненько уже стоять...тепер буду знати що іскра на свічках може бути й при дохлому бігунку.Дякую!

В мене бігунок помирав один раз, без проблем доїхав до дому, газнав машину в гараж, а наступного дня завести не зміг, коли зняв бігунок в посадочному отворі був чорний слід, пробило пластмасу від електрода на вісь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Цитата: Володимир від 05 Вересня 2023, 10:41:04В мене бігунок помирав один раз, без проблем доїхав до дому, газнав машину в гараж, а наступного дня завести не зміг, коли зняв бігунок в посадочному отворі був чорний слід, пробило пластмасу від електрода на вісь.
В мене теж так само було. Приїхав до супермаркету без проблем, а відїжяти зуськи. І іскра, і стартер крутить, і резістор в нормі,а не стартує. Добре,що на іншому кварталі був автомагаз. Отаке воно той бігунок.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк