Що потрібно для капіталки ходової

Автор Tatko OLAF, 14 Лютого 2018, 11:16:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tatko OLAF

Доброго дня. На весну думаю повністю робити ходову на віка:). Поки є в наявності патрони каяба та нові пружини фірми Аврора передні та задні. Думаю, щоб непаритись, скупляти все в одному місці (сайт деталі зп.юа). Ось приблизний список детальок. Можете порекомендувати що я ще не врахував або що з цих детальок х..ня.

YUKON

Ти для початку зроби вибраківку! А потім будеш розіміти що і куда...

Tatko OLAF

Цитата: YUKON від 14 Лютого 2018, 11:25:50
Ти для початку зроби вибраківку! А потім будеш розіміти що і куда...
Вся капіталка ходової буде робитися на сто...бо в цьому я трохи нетямлю і там потрібні будуть детальки відразу ось і думаю наперед щоб немітатись потім по місту в пошуках. Щодо кременчугрезинотехніка то там на сайті  та на онлайн магазині небагато товарів які потрібно (мож я не там шукаю), відтак раціональніше я думаю брати вже в одному місці і нерозпилятись

YUKON

Цитата: Tatko OLAF від 14 Лютого 2018, 13:33:52
Цитата: YUKON від 14 Лютого 2018, 11:25:50
Ти для початку зроби вибраківку! А потім будеш розіміти що і куда...
Вся капіталка ходової буде робитися на сто...бо в цьому я трохи нетямлю і там потрібні будуть детальки відразу ось і думаю наперед щоб немітатись потім по місту в пошуках. Щодо кременчугрезинотехніка то там на сайті  та на онлайн магазині небагато товарів які потрібно (мож я не там шукаю), відтак раціональніше я думаю брати вже в одному місці і нерозпилятись
Де брать знаєш?
Про всяк випадок - http://zapchastizaz.com.ua/19-hodovaya-tavriya-slavuta
Саме головне щоб в цапфі шарові не теліпались.

Vitaliy.

Что нужно для капиталки? Деньги  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх