Roomster 1.4 S

Автор Валерий, 26 Лютого 2018, 21:54:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

Фотки які збереглись.після заміни масла проїхав десь 5000 км і побачив що почав падати рівень масла.після діагностики було вирішено підкинути колечки.но не тут то було. :facepalm: :hysterics:вскритіє показало що треба капіталить. Було розточено блок під ремонтні поршні .зроблена головка .на головці поміняні всі запи.це все без розборки і зборки двигла .обійшлося мені близько 15000гр. Робота робилась на бартерних умовах.я моторісту зробив дома ремонт.після обкатки мотора замінено розходніки залито адіноловська синтетика.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

З останнього що памятаю.заміна правої шарової.акумулятора який здох і через нього я поміняв стартеррідний міг би ще трохи поробить.пізніще здам в ремонт..2600. в дальнійшому планується заміна сайленблоків задньої балки.і мілкі підкраси з поліровкою,воротами черканула задню дверку і крило.останне то робилось на 218000 катаємось дальше. :mitsu:
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Aryan

Валерий, Ви впевнені що поршня вставлені правильно? Я дивлюся по стрілках? У багатьох авто поршневий полець зміщений.

Валерий

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 20:42:52
Валерий, Ви впевнені що поршня вставлені правильно? Я дивлюся по стрілках? У багатьох авто поршневий полець зміщений.
мотористу я довіряю.працював у київських автопарках.хоч на пенсіїї ще запрошують.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Ще нагадав десь при прбігу 218500  вруге мінялось зчеплення.міняв на сто ойлер їхні запчастини й робота гарантія рік чи 30000 пробігу поставили комплект сакс.у попередньому валео відламалась лапка вижимного зараз лежить про всяк випадок.пробіг 219500 їзджу мало 100 км на роботу й назад .кожен день не поїздиш.підвозка інструменту чи матеріалу себе оправдує.

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Отаке масліце й аморики
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Отаку бурду злив з розширітельного  бачка о.р. липке і тянуче. Герметики о.р. радіатор затянуло а систему тре буде промити. :(
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Зявились посторонні звуки зпереду справа.діагностика показала що вмерла шарова опора і рульовий наконечник.роботи проводились на сто.зранку заїхав вечором забрав.ціна: діагностика, заміна, розвал.600гр.шарова 270.наконечник 350.дальше тре розібратися з сігналкою. Може закритись після відкриття сама по собі.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Цитата: Валерий від 21 Березня 2018, 21:14:12
Може закритись після відкриття сама по собі.
Ну так то норм...пасивне постановлення на сигналку...правда якщо не відкривались двері. В мене наприклад...зняв з сигналкі...відкрив кришку багажника...закрив...стала на сигналку через 1 хв.

Валерий

Хотів поміняти газо філтра не тут то було.балон під днищем приклинило вентіль подачі газу.поїздка до газовщика. Заміна вентиля 200 гр і робота 150. Заміна фітрів діагностика і регулювання гбо.350 гр з розхідниками. Поки катаюсь тестую.но по відчуттям поїхала краще.ще буде заїзд для доналаштування. :mitsu:
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Aryan

Цитата: Валерий від 28 Березня 2018, 14:27:50
ще буде заїзд для доналаштування.
А це що таке? Як це розуміти?