Roomster 1.4 S

Автор Валерий, 26 Лютого 2018, 21:54:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Buzyan

мерять нужно время от времени бортовое напряжение если БК нет. Купи приблуду в прикуриватель и втыкивай раз в неделю. Встретимся покажу и проверим.
0503881138 0633061992

Валерий

Цитата: Buzyan від 08 Травня 2018, 20:27:09
мерять нужно время от времени бортовое напряжение если БК нет. Купи приблуду в прикуриватель и втыкивай раз в неделю. Встретимся покажу и проверим.
завтра буду мірять китайця купив
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Так як акум здох прикупив форте 60 ампер 600 . Провірка генича показала що недозаряд. 13,5 зняв генича заказав новий.минулим літом його ковиряли сказали довго не проживе.тре якоря мінять виработка.так що заказав нового боша.акум 1470гр і генич 2572.якраз найшов в мому амперажі за таку ціну.зміна амперажу і ціна виростає в 2 рази.ціна зі знижкою 17процентів
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

сьогодні заколхозив, заміну шлангів о.р. старі були не армовані і від старості почали розслаюваться  і лопать. так ,як нові стоять дохера грошей,та щей,не все є в наявності. і при  тому що замна завчасно не планувалась набирав із того що найшов на базарі.так як заводські були з гумовими трійниками у нас не найшов даже металевих чи пластикових, щоб був дюйм і перехід на 20 то робив з трійників сантехнічних .  колхоз ще той.но    все пацює .заодно поміняв термостат..
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Хлопці  тут з телефону можна поміняти настройки бо пробкував не получається. Кенгуру уже нема .появилась шкода ромстер.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Славик

Поздравляю. Рено надоел? Как шкода?

Валерий

Цитата: Славик від 15 Вересня 2018, 19:48:09
Поздравляю. Рено надоел? Как шкода?
не надоів а  доконав поломками,я здався,  його крутити. Що тут казати майже  нова машина ще стояли заводські, свчки.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Хлопці що за херня, що не можу поміняти фотку на аватарі. Хочу поставити шкоду. Не видаляється кенгуру. І як бортовик перейіновать
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Toris

Цитата: Валерий від 16 Вересня 2018, 20:44:17Хлопці що за херня, що не можу поміняти фотку на аватарі. Хочу поставити шкоду. Не видаляється кенгуру.
Вибираєте зверху "Профіль" -- "Загальне", потім зліва "Профіль" і можете спочатку пробрати фото взагалі, потім поставити інше.

Цитата: Валерий від 16 Вересня 2018, 20:44:17І як бортовик перейіновать
Давайте нову назву, я спробую перейменувати.

Валерий

#55
Цитата: Toris від 16 Вересня 2018, 21:57:26
Цитата: Валерий від 16 Вересня 2018, 20:44:17Хлопці що за херня, що не можу поміняти фотку на аватарі. Хочу поставити шкоду. Не видаляється кенгуру.
Вибираєте зверху "Профіль" -- "Загальне", потім зліва "Профіль" і можете спочатку пробрати фото взагалі, потім поставити інше.
Пробуав не виходить  стара фотка не видаляеться

Цитата: Toris від 16 Вересня 2018, 21:57:26
Цитата: Валеридй від 16 Вересня 2018, 20:44:17І як бортовик перейіновать
Давайте нову назву, я спробую перейменувати.
румстер 1.4  с
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Toris

1. Бортовик перейменовано. Змініть марку авто в профілі.

2. З аватаркою розберемось на днях за допомогою TeamViewer. Або просіть Адміна.

Валерий

Дякую :drinks:зняти зняв загузити не можу
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Toris

Валерій, може, на нову автівку заведемо новий бортовик?

Цитата: Валерий від 18 Вересня 2018, 06:35:38Дякую :drinks:зняти зняв загузити не можу
Спробуйте цей файл