не заводиться на гарячу немає іскри

Автор Volodia_Himich, 04 Червня 2018, 00:58:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Volodia_Himich

Славута 2006 року інжектор,
Зранку завожу їду приблизно 30 км, заглушив пробую завести стартер круте а двигун не заводиться перевірив немає іскри постояла 20 хвилин завелась
Через деякий час знову ця сама проблема
Комп'ютерна діагностика нічого не показує,
І на високовольтних проводах відпадає контакт що на свічку ідуть, витягую провід а контакт там залишився на 4 свічці, вставив назад все їздив так 1 2 дня та сама ситуація з 2 свічкою
Кинув старі провода знову на 4 свічці залишився контакт
Їзджу так 4 день
Буває глохне і не заводиться доки не постоїть пів години.

Володимир

Кажуть в таких випадках винен модуль запалювання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Так а поки їдеш не глохне сама? Тільки не заводиться коли заглушив на гарячу?
Я б спочатку ретельно перевірив всі контакти, особливо на катушці і ДПКВ. Також не поміщало б зняти сам ДПКВ і протерти від стружки. Ну а якщо вже не поможе, то тоді пробувати міняти катушку.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Volodia_Himich

Сама глохне дуже рідко
Сьогодні буду дивитися до всіх контактів

Сергей

У меня тоже такая беда.Начинаю заводить на горячую включается вентилятор,проворачиваю ключ на старт-тишина,даже стартер не крутит,когда вентилятор отключается повторяю пуск-заводится. ДПКВ чистил,модуль зажигания поменял но ничего не поменялось.Думаю проблема в датчике температуры ОЖ или замке зажигания.

Vadim_K

Цитата: Сергей від 04 Червня 2018, 19:12:58
У меня тоже такая беда.Начинаю заводить на горячую включается вентилятор,проворачиваю ключ на старт-тишина,даже стартер не крутит,когда вентилятор отключается повторяю пуск-заводится. ДПКВ чистил,модуль зажигания поменял но ничего не поменялось.Думаю проблема в датчике температуры ОЖ или замке зажигания.
Повторюсь о контактах на датчиках.
Перед заменой чего либо, я бы для начала подключил комп и посмотрел что говорят мозги. А уже потом принимал окончательное решение.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49