Врізка корита під запаску від ваз 2108

Автор Stick2, 21 Жовтня 2018, 10:50:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Stick2

Ось не давно, побачив на ютюбі, як Юрій Канівець, з м.Жовті Води, вварив собі нішу під запаску в таврію від Ваз2108 і поставив замісто запаски балон, хочу теж собі зробити такий солюшен, але незнаю хто б допоміг зробити все красиво, шановні форумчани, якщо є в когось номер толкового зварювальника пропонуйте! дякую!

$lavka

Снаружи под багажником харьковский " сосиска или сарделька " и на кой он нужен внутри .

shpundik

У меня 3й год под багажником 30л сосиска(Харьков).Закрепил на самодельном подрамнике лентами от 50л баллона.Полет нормальный.Машина не задрана,за все время один раз ленту тернул,да и то,только резиновое покрытие подрал.(авто Славка)

YUKON

Де бензобак плануєте розмістити? 5-ти літровку під капотом?
Ніхто не думає, що робить, а тим більше про безпеку навколишнього перебування! Переробка - нонсенс!

Stick2

Бак, кастомный на місці де встановлюючи зазвичай під бампером балон

Валерий

Цитата: Stick2 від 21 Жовтня 2018, 21:31:16
Бак, кастомный на місці де встановлюючи зазвичай під бампером балон
оно тебе надо, зразу труднощі додамо потім успішно іх долаемо :-D
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Stick2

 :thank_you: Згоден, але добре виглядає, навіть якщо не на газу їздити то запасу є куди подіти

YUKON

Цитата: Stick2 від 21 Жовтня 2018, 21:58:13
:thank_you: Згоден, але добре виглядає, навіть якщо не на газу їздити то запасу є куди подіти
Запаска під капотом себе норм почуває...в мене 12 років на Тавроні та 10 на Славіку відкатала.
Про кераштест знаю, бачив, хрінь це все.
Не заважайте авто іздити, такій тюненх призводить до більшоі небезпеки!
Як нічім занятись, пиляйте пружини.

Stick2

Як же я туди Ваз диск начіплю, до того ж ваз мотор ставити збираюся, не хочу до мемзу повертатися

Stick2

До речі, як з телефона, зручно прикладати фото, через який ресурс, знаю питання не по темі

YUKON

Цитата: Stick2 від 21 Жовтня 2018, 22:06:48
Як же я туди Ваз диск начіплю, до того ж ваз мотор ставити збираюся, не хочу до мемзу повертатися
Докатку купіть і не морочте собі голову...

Stick2

Ось, планував так в нішу балон, а докатку красиво вчмпмти за спинку заднього дивану і буде гуд

Валерий

Цитата: Stick2 від 21 Жовтня 2018, 22:08:15
До речі, як з телефона, зручно прикладати фото, через який ресурс, знаю питання не по темі
при відправці підповіді є функція додати вложення внизу  от нею і вибираєте фотки но бувають глюки не віправляє, так що пробуйте
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

Цитата: Stick2 від 21 Жовтня 2018, 22:06:48
Як же я туди Ваз диск начіплю, до того ж ваз мотор ставити збираюся, не хочу до мемзу повертатися
чогоб було не взяти 8  9  і не мудохатись,,ці перробки задоволення власного его,  юношевского максимализма,дорожче машина від цього не стане, тай уіншому мало виграш, більше трат буде чим купити відразу авто класом вище, в мене пойдений етап, ділюсь освідом
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Додам, бистріш за все підлога від 8 не стане між тавроложеронів. А різати лонжерони я би не рекомендував! Да і на "різане" авто при продажу не звертають уваги!
І логічне питання, ТАЗ ходовка, двигун, нашо воно Вам? Ви гончік? Драгракер?
Рідний двигун, ходова норм себе ведуть!